0

Pewnie tak, ale wolałbym zobaczyć w GD Songa, potrzeba nam kogoś twardego w pomocy, kto mógłby zatrzymywać kontrataki Realu.

0

Atletico już powoli dostaje zadyszki, nie dadzą rady do końca sezonu utrzymać się na 2 miejscu. Co do meczu to Osasuna zawsze była silna u siebie, więc w sumie wynik nie najgorszy, szkoda tylko że Messi jakiś niemrawy.

0

Bo Real stosuje taktyke "Jesteś zmęczony? to zmęcz innych", tona kopów i popchnięć robi swoje na kondycję zawodników w meczu

0

Argentyna nie jest jeszcze zespołem na miare mistrza świata, w finale zagrają niemcy z Brazylią pewnie ;d

0

W sensie że zadają pytania na ktore odpowiedzi juz udzielał pare razy.

0

Każda gazeta zadaje to samo pytanie, a odpowiedź jest zawsze taka sama, ile jeszcze?

0

Ciekawy artykuł, dobra robota.

0

A ja sie nie zgadzam, Neymar ma więcej świeżości i kreatywności niż Messi i potrafi zaskoczyć rywala, co mecz wkręca obrońców w ziemie :)

0

Świetnie by było gdyby do nas przyszedł, i to za tak niską cene.

0

To sie okaże :)

0

Zamiast dać te drobne dla Neymara to mogliby przekazać jakiejś biednej rodzinie ;x

0

I tak nie sądze że De Gea byłby do wyjęcia, skoro Man Utd miał takie problemy ze znalezieniem dobrego bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?