Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie wiem jakim cudem remisują z nami a w lidzie dostają od każdego. Potrzeba nam szybkości i dynamiki żeby rozruszać ten autobus ;x
0
Coś czuje że Real zdemoluje Rayo :p
0
Styl Guardioli stał się przewidywalny, więc myśle że zmiany wprowadzone przez Tate są bardzo dobre.
0
A po co on na zime skoro Valdes jest w świetnej formie? Trzeba to wykorzystać, bo to jego ostatni sezon :)
0
Przed meczem Real miał nam udowodnić na boisku, kto jest lepszy :) A teraz się uciekają do karnych, żałosne zachowanie zresztą jak zawsze ^^.
0
Stawiam na Bilbao.
0
A po co Montoya? Aktualnie trzeba wykorzystać dobrą dyspozycję Daniego Alvesa, bo nie wiadomo kiedy znowu zaliczy spadek formy.
0
Z Celtą może być ciężko, wczoraj ograli 5:0 Malage.
0
Pamiętam jak wszyscy gadali przed transferem że kiwał w cienkiej lidze, a teraz siedzą cichutko :D
0
Porażka to jest z twojej strony, sędzia robił błędy w jedną i drugą strone, więc nie masz sie do czego przyczepić. Naucz sie przyjmować przegraną :)
0
0
Strzał w dziesiątke, do tego jeszcze dochodzi obwinianie Lopeza, ktory nie obronil strzalu po rykoszecie...
0
W obu sytuacjach nic nie było, w 1 nie było ruchu ręki a w drugiej Ronaldo poszedl na łatwizne, ale sie nie udało.
0
Mogę oglądać bramkę Sancheza bez przerwy :D
0
Valdes zawodnik meczu
0
hahahahah alves no pięknie, siata i to jeszcze na Ronaldo :D
0
Alexis z zimną krwią, to czego od niego oczekujemy :D
0
Za mała liczba zawodników wraca pod pole karne, potrzeba zmian.
0
W takich meczach uświadamiam sobie jak bardzo kocham Barce :)
0
Nakładka za 100 mln xD
0
Świetnie gramy w odbiorze
0
Zwody za 100 mln hahah
0
http://www.fcgol.pl/4773/dzis_strzeli_gola_realowi_madryt_.html
Reguła sie potwierdza :D
0
Iniesta asysta, mam nadzieje że wraca do formy :)
0
Jeśli ktoś ma dostać ZP to tylko Ribery który sam potrafi wykreować sobie sytaucje oraz świetnie podaje i potrafi w sytuacji sam na sam podać do lepiej ustawionego partnera. Jeśli Ronaldo dostanie ZP to będzie to oznaczało tylko tyle że wkońcu jego płacz został wysłuchany.
0
Szkoda tylko że ta przewaga jest tak krucha.
0
Milan doskonale zna nasze słabości, jeśli Martino nie zaskoczy czymś nowym to nie wiem czy mamy jakieś szanse z Realem który na mecze z Barcą ma ogromną motywacje.
0
Fajnie sie czyta jego wypowiedzi, widać że wie o czym gada i nie przytakuje na pytania dziennikarzy :D
0
Zobaczymy jak sobie poradzą z Neymarem :)
0
Myślę że Martino jest na tyle charyzmatyczny że zniesienie tego systemu kar nie obniży jego autorytetu.