0

Ja nie wiem jakim cudem remisują z nami a w lidzie dostają od każdego. Potrzeba nam szybkości i dynamiki żeby rozruszać ten autobus ;x

0

Coś czuje że Real zdemoluje Rayo :p

0

Styl Guardioli stał się przewidywalny, więc myśle że zmiany wprowadzone przez Tate są bardzo dobre.

0

A po co on na zime skoro Valdes jest w świetnej formie? Trzeba to wykorzystać, bo to jego ostatni sezon :)

0

Przed meczem Real miał nam udowodnić na boisku, kto jest lepszy :) A teraz się uciekają do karnych, żałosne zachowanie zresztą jak zawsze ^^.

0

Stawiam na Bilbao.

0

A po co Montoya? Aktualnie trzeba wykorzystać dobrą dyspozycję Daniego Alvesa, bo nie wiadomo kiedy znowu zaliczy spadek formy.

0

Z Celtą może być ciężko, wczoraj ograli 5:0 Malage.

0

Pamiętam jak wszyscy gadali przed transferem że kiwał w cienkiej lidze, a teraz siedzą cichutko :D

0

Porażka to jest z twojej strony, sędzia robił błędy w jedną i drugą strone, więc nie masz sie do czego przyczepić. Naucz sie przyjmować przegraną :)

0

0

Strzał w dziesiątke, do tego jeszcze dochodzi obwinianie Lopeza, ktory nie obronil strzalu po rykoszecie...

0

W obu sytuacjach nic nie było, w 1 nie było ruchu ręki a w drugiej Ronaldo poszedl na łatwizne, ale sie nie udało.

0

Mogę oglądać bramkę Sancheza bez przerwy :D

0

Valdes zawodnik meczu

0

hahahahah alves no pięknie, siata i to jeszcze na Ronaldo :D

0

Alexis z zimną krwią, to czego od niego oczekujemy :D

0

Za mała liczba zawodników wraca pod pole karne, potrzeba zmian.

0

W takich meczach uświadamiam sobie jak bardzo kocham Barce :)

0

Nakładka za 100 mln xD

0

Świetnie gramy w odbiorze

0

Zwody za 100 mln hahah

0

0

Iniesta asysta, mam nadzieje że wraca do formy :)

0

Jeśli ktoś ma dostać ZP to tylko Ribery który sam potrafi wykreować sobie sytaucje oraz świetnie podaje i potrafi w sytuacji sam na sam podać do lepiej ustawionego partnera. Jeśli Ronaldo dostanie ZP to będzie to oznaczało tylko tyle że wkońcu jego płacz został wysłuchany.

0

Szkoda tylko że ta przewaga jest tak krucha.

0

Milan doskonale zna nasze słabości, jeśli Martino nie zaskoczy czymś nowym to nie wiem czy mamy jakieś szanse z Realem który na mecze z Barcą ma ogromną motywacje.

0

Fajnie sie czyta jego wypowiedzi, widać że wie o czym gada i nie przytakuje na pytania dziennikarzy :D

0

Zobaczymy jak sobie poradzą z Neymarem :)

0

Myślę że Martino jest na tyle charyzmatyczny że zniesienie tego systemu kar nie obniży jego autorytetu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?