Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niby cieniasy ale trzeba pamiętać że ograli Atletico.
0
Świetny ruch ze strony zarządu, liczę jeszcze na wzmocnienie obrony :)
1
Dobrze że ty jesteś udany śmieciu :)
0
Może to na szczęście :D A tak na poważnie to piłka wpadła w kozioł więc mogło się zdarzyć.
1
Wiedzą co dla niego najlepsze :D
0
Największa głupota jaką dzisiaj czytałem, nie chodzi o artykuł a o to że Martino chce sciągnąć Vidala.
0
No wiesz, Buffon z Parmy do Juventusu przeszedł za 52 miliony :D
0
tak tak, a potem się obudził i pomyślał że to świetny materiał żeby zwrócić uwagę na swoją gazetkę.
0
Odszedł z Barcy bo za dużo imprezował, najpierw poczytaj potem pisz.
0
Współczuje Martino presji która na nim ciąży, trzeba pamiętać że 1 raz trenuje w Europie i to od razu w tak wielkim klubie z wielkimi oczekiwaniami jakim jest Barca. Co do stoperów przydałby się ktoś solidny kto rzadko łapie kontuzje i dobrze gra głową.
0
Łoooo, w porównaniu do innych stron chyba nie mamy konkurencji :D
0
100 mln? Gdzie sie tak naczytales, na rm.pl?............
0
Przypominam że niedługo mecz Atletico - Real, ktoś straci punkty a my do końca sezonu musimy przeć do przodu i wygrać w El Clasico.
0
SAM NEYMAR JAKO PIŁKARZ kosztował 57 mln, chyba normalne że całość operacji wyniesie więcej (zapłacenie menadżerowi, firmom które mają do niego prawa itd itd). Tak samo jest z każdym innym piłkarzem.
0
Oho dzieci przeżywają porażkę... Sociedad nas po prostu rozgryzł, ja po pierwszych 45 minutach już wiedziałem że wynik nie będzie dla nas korzystny, po prostu byli LEPSI.
0
Messi boi się kontuzji, przecież za kilka miesięcy MŚ..
0
Niczym specjalnym nie zaskoczyliśmy, Real Sociedad zagrał przeciwko nam w ostatnim czasie dosyć sporo spotkań więc znają dogłębnie nasz styl gry - to przyczyna porażki. Brakowało nam pomysłowości na gre do tego dodajmy dobrą grę w defensywie piłkarzy w biało niebieskich barwach = porażka.
0
A potem płacz że punkty stracone, wam to nic nie pasuje. Skoro Affelay nie został powołany to znaczy że są piłkarze w lepszej dyspozycji niż on w tym momencie.
0
Bądźmy szczerzy, Song jest dobrym piłkarzem ale jeśli chodzi o kwestie czysto sportowe to Busquets go przewyższa, poza tym do składu powoli wchodzi Roberto (czytać drewno) więc raczej wchodzenie pod koniec spotkania go nie zadowoli.
0
Dziady w sensie ze słabi nie starzy :D
0
Po co nam te dziady?......
0
Będzie konkurować z Neymarem :D
0
Chyba trzeba komuś utrzeć noska, a myślałem że Francuzi szybko się poddają hahahah ( pozdro dla kumatych )
0
a co to nie macie swojej strony? tam wylewajcie smutki, powiem tylko tyle że Song aktualnie gra świetnie no ale przeciez trzeba powiedziec cos o czym sie nic nie wie.
0
Marca chyba sie nie moze pogodzic ze Neymar nie przeszedł do Realu
0
Pellegrini sam sie prosił wystawiając wolnego Demichelisa przeciwko Messiemu..
0
Komentarz na poziomie
0
Jak pewna drużyna przełamie swoją niemoc ;)
0
@misty
Za dużo informacji dla twojej małej głowy? Najpierw Demichelis lekko zachaczył Messiego, tamten zrobił krok na linie pola karnego (ktora jest jego czescia) i wtedy zachaczył o nogi Demichelisa i się wywrócił. Pewnie i tak nie zrozumiesz bo przemawia przez ciebie zawiść ;)
0
Nawet na Manchestercity.pl piszą że Navas symulował i że karny się należał