0

- Barcelona jest trzecią drużyną pod względem liczby bramek strzelonych zza pola karnego (7). Atlético, z jednym golem na koncie, jest dziewiętnaste.

Jak dobrze zagramy pressingiem to Atletico będzie bez szans :)

0

Przecież wiadomo że ludzie spoza Barcy będą stawiali na Ronaldo, są już chyba zmęczeni sukcesami Messiego :D Król jest jeden i żadna internetowa sonda tego nie zmieni ;)

0

Rafinha 100 zmarnowana ;c

0

Jakby nie sędzowie to białasy na 4 miejscu by byli :D To musi być ciężkie dla "kibiców" realu, pewnie zaraz tutaj przyjdą i zacznie się wielkie wyżywanie hahah

0

No no, Alexis i Pedro są w świetnej formie, jestem ciekaw jestem jak będzie wyglądała wyjściowa jedenstka jak Messi zacznie grac :D. No ale jak głosi przysłowie - od przybytku głowa nie boli.

0

Nie wiem jakim cudem Xavi wykonywal karnego, bal sie strzelic sam na sam i zamiast strzelic to podal, nie strzelil z bezposredniego i podszedl do 11, mogl chociaz w srodek strzelic.

0

Jeśli coś go uratuje przed odejściem to tylko wypożyczenie, trzeba pamiętać że teraz wróci jeszcze Deulofeu, Martino mówił że bardzo podoba mu sie gra Afellaya, więc dużych szans na gre w 1 składzie nie ma.

0

PSG, Man City, Monaco.

0

Myślę że Deulofeu ma klub w garści, aktualnie jest na wypożyczeniu ale gdy z niego wróci to będą musieli mu dawać szanse do gry inaczej odejdzie.

0

Eric miał prawdziwe serce do gry, pamiętam gdy wybił piłkę z ZIEMI głową, robił wszystko dla swojej drużyny, szkoda że odszedł.

0

Dobrze że wszyscy na tej stronie znają sytuacje finansową Barcelony i wiedzą co należy zrobić aby każdemu dogodzić :)

0

Aż mam ciary od tego gola Sancheza :D

0

Nawet nie oglądam reszty bramek, Sanchez strzelił najlepszą :D

0

Kto powiedział że będzie grał jako napastnik, przejdzie na pomocnika i nie widze problemu żeby grał dalej :D

0

Neymar biegł w linii prostej na bramke a Pedro mu przebiegł, więc chyba nie wiesz o czym mówisz... Nie twórz jakiś teorii spiskowych, wystarczy że robią to już gazety :D

0

Co wy tak narzekacie na te newsy? Ja lubię się dowiedzieć czegoś o następnym przeciwniku i mam nadzieje że będzie więcej takich newsów.

0

Myślę że najlepszy był Busquets, w większości spotkań grał bardzo dobrze. Cesc potrafił zagrać 2-3 kapitalne mecze żeby w kolejnym zagrać fatalnie.

0

Valdes - 183 cm wzrostu
Courtois - 199 cm wzrostu

Chyba nie muszę tłumaczyć jaka to przewaga przy dośrodkowaniach / rzutach rożnych z których tracimy multum bramek. Ale swoją drogą to myślę że jest nie do wyjęcia z Chelsea, a nawet jeśli to zażądają wielkich pieniędzy.

0

Wszyscy grali tak wspaniale że mam dylemat na kogo głosować, chyba sie wstrzymam :c

A tak na poważnie to głosuje na Albe, chyba najlepiej gral spośród defensorów.

0

Widać że sława mu nie poprzewracała w głowie, w szatni nieśmiały ale widać że ma wielkie serce :D

0

Drewno drewnem ale przyda sie ktos kto jest postawny i wsadzi noge tam gdzie nie wsadzi jej Sanchez czy Neymar. Jeśli byłby za darmo to jak najbardziej tak.

0

Ribery tak naciska na tą ZP bo wie że następne sezony nie będą już takie dobre, ma 30 lat na karku i niedługo zacznie grać coraz mniej.

0

Może dlatego że to stolica ._.

0

Wszyscy zajęci na odpowiadanie Czkawie11 który jest totalnym trollem więc podam coś z innej beczki

Atletico przegrywa 0:1 z Levante

0

Jak Neymar zachowa swoją obecną formę i Messi pozbędzie się kontuzji to nie ma sie czego bać :D

0

od razu*

0

Neymar kolejny kosmiczny mecz, mam nadzieje że utrzyma tą forme na długi czas. Zaraz za Neymarem najlepszy był Xavi, wszedł i odrazu było widać poprawe gry, świetna zmiana.

0

Ciekawe kto strzeli 1000 bramke, ja typuje Alexisa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?