Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
- Barcelona jest trzecią drużyną pod względem liczby bramek strzelonych zza pola karnego (7). Atlético, z jednym golem na koncie, jest dziewiętnaste.
Jak dobrze zagramy pressingiem to Atletico będzie bez szans :)
0
Przecież wiadomo że ludzie spoza Barcy będą stawiali na Ronaldo, są już chyba zmęczeni sukcesami Messiego :D Król jest jeden i żadna internetowa sonda tego nie zmieni ;)
0
Rafinha 100 zmarnowana ;c
0
Jakby nie sędzowie to białasy na 4 miejscu by byli :D To musi być ciężkie dla "kibiców" realu, pewnie zaraz tutaj przyjdą i zacznie się wielkie wyżywanie hahah
0
No no, Alexis i Pedro są w świetnej formie, jestem ciekaw jestem jak będzie wyglądała wyjściowa jedenstka jak Messi zacznie grac :D. No ale jak głosi przysłowie - od przybytku głowa nie boli.
0
Nie wiem jakim cudem Xavi wykonywal karnego, bal sie strzelic sam na sam i zamiast strzelic to podal, nie strzelil z bezposredniego i podszedl do 11, mogl chociaz w srodek strzelic.
0
Jeśli coś go uratuje przed odejściem to tylko wypożyczenie, trzeba pamiętać że teraz wróci jeszcze Deulofeu, Martino mówił że bardzo podoba mu sie gra Afellaya, więc dużych szans na gre w 1 składzie nie ma.
0
PSG, Man City, Monaco.
0
Myślę że Deulofeu ma klub w garści, aktualnie jest na wypożyczeniu ale gdy z niego wróci to będą musieli mu dawać szanse do gry inaczej odejdzie.
0
Eric miał prawdziwe serce do gry, pamiętam gdy wybił piłkę z ZIEMI głową, robił wszystko dla swojej drużyny, szkoda że odszedł.
0
Dobrze że wszyscy na tej stronie znają sytuacje finansową Barcelony i wiedzą co należy zrobić aby każdemu dogodzić :)
0
Aż mam ciary od tego gola Sancheza :D
0
Nawet nie oglądam reszty bramek, Sanchez strzelił najlepszą :D
0
Kto powiedział że będzie grał jako napastnik, przejdzie na pomocnika i nie widze problemu żeby grał dalej :D
0
Neymar biegł w linii prostej na bramke a Pedro mu przebiegł, więc chyba nie wiesz o czym mówisz... Nie twórz jakiś teorii spiskowych, wystarczy że robią to już gazety :D
0
Co wy tak narzekacie na te newsy? Ja lubię się dowiedzieć czegoś o następnym przeciwniku i mam nadzieje że będzie więcej takich newsów.
0
Myślę że najlepszy był Busquets, w większości spotkań grał bardzo dobrze. Cesc potrafił zagrać 2-3 kapitalne mecze żeby w kolejnym zagrać fatalnie.
0
Valdes - 183 cm wzrostu
Courtois - 199 cm wzrostu
Chyba nie muszę tłumaczyć jaka to przewaga przy dośrodkowaniach / rzutach rożnych z których tracimy multum bramek. Ale swoją drogą to myślę że jest nie do wyjęcia z Chelsea, a nawet jeśli to zażądają wielkich pieniędzy.
0
Wszyscy grali tak wspaniale że mam dylemat na kogo głosować, chyba sie wstrzymam :c
A tak na poważnie to głosuje na Albe, chyba najlepiej gral spośród defensorów.
0
Widać że sława mu nie poprzewracała w głowie, w szatni nieśmiały ale widać że ma wielkie serce :D
0
Drewno drewnem ale przyda sie ktos kto jest postawny i wsadzi noge tam gdzie nie wsadzi jej Sanchez czy Neymar. Jeśli byłby za darmo to jak najbardziej tak.
0
http://fangol.pl/view/30912/arbeloa-lapie-cristiano
0
Ribery tak naciska na tą ZP bo wie że następne sezony nie będą już takie dobre, ma 30 lat na karku i niedługo zacznie grać coraz mniej.
0
Może dlatego że to stolica ._.
0
Wszyscy zajęci na odpowiadanie Czkawie11 który jest totalnym trollem więc podam coś z innej beczki
Atletico przegrywa 0:1 z Levante
0
Jak Neymar zachowa swoją obecną formę i Messi pozbędzie się kontuzji to nie ma sie czego bać :D
0
od razu*
0
Neymar kolejny kosmiczny mecz, mam nadzieje że utrzyma tą forme na długi czas. Zaraz za Neymarem najlepszy był Xavi, wszedł i odrazu było widać poprawe gry, świetna zmiana.
0
Ciekawe kto strzeli 1000 bramke, ja typuje Alexisa :)
0
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/08/08/article-0-1B333C9B000005DC-159_634x917.jpg
Niezła klata :D