Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Ronaldo pobije rekord goli Messiego to pogadamy, a nie przecież to SKRZYDŁOWY
0
Mówiłem że nie zagramy z United, dostałem minusy. Naprawde wierzyliście że UEFA może się tak skompromitować?
0
Już bardziej wierze w wersje z oficjalnego profilu UEFY.
0
Uważaj bo tak będzie...
0
Barca - Chelsea
Trzeba utrzeć noska Mourinho :D
0
No jak na razie to nie chce mi się wierzyć żeby za rok był najlepszy na świecie, za 3-4 lata kto wie.
0
Łykaj dalej plotki.
0
Marca i wszystko wiadomo. Nawet nie wiem po co ta spina w komentach przecież 3/4 rzeczy które pisze Marca na temat Barcelony to kłamstwa i plotki.
0
Ale spier.... akcje
0
Piłka odbita od uda a potem uderzyła w palce
0
Czego się rzucają? Przecież nam też nie uznali i nie było takiej histerii :e
0
Mikrofony im nawaliły czy coś? :D
0
Cały zespół gra świetnie, nie ma słabego ogniwa dzisiaj, Neymar świetnie w pressingu w ataku troche słabiej.
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
0
Ten Fernandinho to już powinien robić wypad z boiska, wbija łokcie w brzuch, kopie po ścięgnach
0
Jakim cudem my przegraliśmy z Valladoid? Pięknie dzisiaj gramy
0
Albo mi się zdaje albo przy liniach koncowych boiska piłka zwalnia?
0
żółta za co? za walke o piłke? ja pier... sędzia znowu pajacuje
0
VALDES CO ZROBIŁ
0
Busquets świetnie skasował kontre, brawo!!!
0
Ten łokieć to niech se w dupe wsadzi
0
Messi jaki wyluzowany :D
0
Szkoda że teraz przerwa, widać że City już nie daje rady ;/
0
Messi magia dzisiaj, żeby tak było w każdym meczu
0
Ciężka pozycja do strzalu, piłka nie w tempo
0
Ale okazja, powinien być gol ;/
0
Jak Roberto wejdzie za Inieste to możemy się żegnać z grą ofensywną TAKA PRAWDA
0
Messi w pressingu? Oby tak było w każdym meczu
0
Alba pięknie dzisiaj gra.
0
Po mundialu w Brazylii będzie już wiadomo kogo ściągnąć.