0

Niech Ronaldo pobije rekord goli Messiego to pogadamy, a nie przecież to SKRZYDŁOWY

0

Mówiłem że nie zagramy z United, dostałem minusy. Naprawde wierzyliście że UEFA może się tak skompromitować?

0

Już bardziej wierze w wersje z oficjalnego profilu UEFY.

0

Uważaj bo tak będzie...

0

Barca - Chelsea

Trzeba utrzeć noska Mourinho :D

0

No jak na razie to nie chce mi się wierzyć żeby za rok był najlepszy na świecie, za 3-4 lata kto wie.

0

Łykaj dalej plotki.

0

Marca i wszystko wiadomo. Nawet nie wiem po co ta spina w komentach przecież 3/4 rzeczy które pisze Marca na temat Barcelony to kłamstwa i plotki.

0

Ale spier.... akcje

0

Piłka odbita od uda a potem uderzyła w palce

0

Czego się rzucają? Przecież nam też nie uznali i nie było takiej histerii :e

0

Mikrofony im nawaliły czy coś? :D

0

Cały zespół gra świetnie, nie ma słabego ogniwa dzisiaj, Neymar świetnie w pressingu w ataku troche słabiej.

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

0

Ten Fernandinho to już powinien robić wypad z boiska, wbija łokcie w brzuch, kopie po ścięgnach

0

Jakim cudem my przegraliśmy z Valladoid? Pięknie dzisiaj gramy

0

Albo mi się zdaje albo przy liniach koncowych boiska piłka zwalnia?

0

żółta za co? za walke o piłke? ja pier... sędzia znowu pajacuje

0

VALDES CO ZROBIŁ

0

Busquets świetnie skasował kontre, brawo!!!

0

Ten łokieć to niech se w dupe wsadzi

0

Messi jaki wyluzowany :D

0

Szkoda że teraz przerwa, widać że City już nie daje rady ;/

0

Messi magia dzisiaj, żeby tak było w każdym meczu

0

Ciężka pozycja do strzalu, piłka nie w tempo

0

Ale okazja, powinien być gol ;/

0

Jak Roberto wejdzie za Inieste to możemy się żegnać z grą ofensywną TAKA PRAWDA

0

Messi w pressingu? Oby tak było w każdym meczu

0

Alba pięknie dzisiaj gra.

0

Po mundialu w Brazylii będzie już wiadomo kogo ściągnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?