0

Akurat w pomocy mamy duże rezerwy, priorytet to wzmocnienie napadu i obrony.

0

Frustracja prowadzi do wielu rzeczy :D

0

Gramy na własnym boisku, do tego Xavi przeprowadził inspekcje murawy więc nie ma się co martwić :)

0

Wiecie jaka jest różnica pomiędzy Martino a innymi trenerami? On widzi w czym popełniamy błędy. Inni trenerzy mówią " wypadek przy pracy " itd. Trzeba dać mu czasu bo jako trener ma duży potencjał potrzeba mu po prostu zaufania od zarządu.

0

Chodzi mi o to że idą jak burza, nie mają problemu z ogórkami w lidze bo oni autobus rozbiją w kilka minut.

0

Myślałem że wraca na stałe i przypomniało mi się że jutro mecz z City :c

0

Nie ma konkurencji w zespole, wystarczy zobaczyć jaka konkurencja jest w składzie Realu mają zawodnika na każdą pozycję. Śmiejemy się że wydają kupę kasy a jak narazie to wychodzą na tym na plus.

0

Ja mam wrażenie że oni boją się o kontuzje bo trzeba pamiętać że za pare miesięcy MŚ. Przykładowo taki Ronaldo może grać na 110% bo on jak dostanie kontuzji to może lekkie naciągnięcie max 2 tyg przerwy. W zeszłym sezonie było dosyć głośno o zmianie trenera od przygotowania fizycznego, zmieniło się coś?

0

Z drugiej strony powiedział że nie będzie rotacji.

0

Co oni mają z tym zaangażowaniem, skoro BYŁO ZAANGAŻOWANIE, to jakim cudem zabrakło RUCHLIWOŚCI?

0

Co do Alvesa to czyżby jego status " boga " po bramce strzelonej City u was się zmienił? Sprawa jest prosta, Alves i Adriano nie mogą grać w tym samym czasie razem na boisku bo zostawiają luki w obronie i zostaje samego Pique z Mascherano.

0

"Zabrakło nam ruchliwości, nie zaangażowania" Szkoda że jedno wyklucza drugie.

0

Ten mecz wyglądał jakbyśmy zamienili się z Valladoid miejscami w tabeli...

1

Myślę że wiatr wiał na naszą niekorzyść a słońce świeciło nie z tej strony co powinno ogólnie to piłkarze Valladoid powinni oddać mecz walkowerem bo gra była nie fair.

0

Pewnie zaraz wyląduje na jakiejś stronie typu hala dzieci ale gdyby ktoś mi dawał 200 mln za Messiego to bym sie nawet nie zastanawiał szczególnie że mamy tak silne skrzydła.

0

BRAWO, drużyna przegrywa 1:0 i wprowadza Sergiego Roberto. 22 mecze 0 goli 0 asyst, jak on ma zmienić losy spotkania?

0

Cała prawda.

0

Valladoid świetnie zamyka wolne przestrzenie, ciężko będzie coś strzelić w tej połowie.

0

Dają się mijać jak pachołki na treningu...

0

Ale kamera na boisku słaba :c

0

Van Persie jest typem napastnika który potrzebuje miejsca, przy tak defensywnej grze naszych rywali nie wiem czy zdziałałby cokolwiek. ( Sam mówił że w MU koledzy zabierają mu miejsce na boisku )

0

To oczywiście niemożliwe ale jestem ciekaw jak by Barca zainwestowała tyle pieniędzy :D

0

Po co ci wysoki PO skoro boczni obrońcy aktualnie spełniają role prawych pomocników?

0

Nie chce studzić nikogo zachwytów ale przypominam że to Almeria, jeśli sądzicie że Xavi będzie grał tak samo w meczu z City to chyba macie problemy z głową.

0

To jest minus bycia najpopularniejszą drużyną na świecie, na stadionie same pikniki.

0

Iniesta magik, pięknie przepuścił piłe :D

0

Wbrew wszystkiemu co mówicie tylko Neymar ma ochotę do gry, traci często piłke bo nie ma komu odegrać bo każdy stoi w miejscu i czeka aż Almeria sama sobie strzeli gola...

0

Każdy zespół gra normalnie tylko my się oszczędzamy z Almerią... I co to oszczędzanie da? NIC

0

Łoooooooooooooooo ale siata

0

Wystarczy popatrzeć na jego gre, więcej o nim nie bd pisał bo zaraz poleje się fala minusów no bo przecież jak można krytykować zawodnika Barcy. Dowód? - 22 mecze 0 goli, 0 asyst 2 żółte kartki, najwyższa ocena 7 (2 razy). Są to statystyki z naszej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?