Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deulofeu to nie Cuenca czy Dos Santos, on jak nie dostanie szansy gry w 1 zespole to odejdzie więc jeśli wróci do Barcy to będzie dostawał szanse.
0
Obrońce i tak trzeba kupić, co chwile jakiś ma kontuzje albo gra padake ;d
0
Dlatego zawodników jak i trenerów należy oceniać po dłuższym okresie, a nie po paru meczach.
0
Martino musi mieć jaja, niech pojdzie do Zubiego czy Rosella i przedstawi im jaka jest sytuacja, że potrzebny jest dobry solidny obrońca i niedrogi napastnik.
0
Już bardziej wierze w transfer Cardozo niż Luiza.
0
Świetna wiadomość, długo czekaliśmy na jego powrót :D
0
Pique tam wgl nie powinno byc.
0
Znowu zarząd będzie tracil czas tak samo jak to było z Luizem, Chelsea z Mourinho na czele nigdy nas nie wzmocni.
0
Skończy się jak zawsze, zarząd przegrał walkę o Marquinhosa który przeszedł do PSG, Napoli wypożyczyło Reine... Czasami trzeba zmienić żelazne zasady bo klub dużo traci na uparciu zarządu.
0
0
Pique?... Od jakiegos sezonu caly czas spi na boisku, boi sie wkladac noge itd. Od niego juz wole Bartre.
0
Ribery sam siebie skreślił swoimi wypowiedziami, wygra Messi.
0
Przecież Fabregas grał od poczatku w tym meczu -,-, tylko oczywiście nie na swojej pozycji.
0
Mi się wydaje że tym wszystkim stacjom radiowym/gazetom bardziej niż na zbieraniu informacji zależy na tym żeby tylko jakąś gwiazdę u siebie gościć. Tak szczerze, ile razy już słyszeliście o tym jak Neymar podziwia Barce? Dużo.
0
Sezonowcy zapomnieli kiedy ostatnio Barca przegrala mecz :) Stracone gole i przegrany mecz to z jeden strony dobra rzecz, ponieważ trener będzie mógł przeanalizować co drużyna zrobiła źle i potem to poprawić. Myślę że należał nam się kubeł zimnej wody.
0
Zamiast narzekać ja bym sie cieszył że po przerwie reprezentacyjnej wygrywamy.
0
Mnie to najbardziej bawi gdy wchodze w jakis artykuł o ronaldo np. na fangolu i odrazu czytam komentarze "fanów" realu typu : "oho ronaldo sie opluł zaraz wleci gimbaza z barcy", podczas gdy nikt nic nie mowi :D Oni mają obsesje na punkcie Barcy i nie mogą zrozumieć tego że po prostu Barca jest lepsza, a wydawanie setek milionow nie pomoze, coz taka polityka tego klubu.
0
Droga wolna, jestem ciekaw w jakiej drużynie w wieku 17 lat będzie grał regularnie.
0
Może za strzelenie 4 goli przeciwko Szwecji i praktycznie w pojedynke zagwarantowanie awansu? W tym roku ZP pewnie pojdzie do niego, Messi nie ma szans z nim czy Riberym.
0
a dokładnie 35 sekunda
0
Początek najlepszy :D
0
Kolego, spójrz na atak argentyny. Wystarczy odpowiednie zgranie pomiędzy nimi.
0
Sanchez strzela bramke Anglii, 1:0.
0
Myślę że najładniej wygląda bramka Ibry/Daniela Ludeny, ale najtrudniejsza do strzelenia była ta Di Natale. Strzał słabszą nogą z woleja w pełnym biegu, coś niesamowitego.
0
Może gdy przestaną go obsesyjnie kopać w to samo miejsce do czasu aż zejdzie z boiska? Przecież w meczu z Atletico zawodnik pokazywał żeby faulować Messiego w to miejsce.
0
Każdy tylko nie Ronaldo, koleś zarabia kupe kasy a zachowuje sie jak poszkodowane dziecko, tylko on tak robi.
0
To teraz spójrz na asysty, to nie są napastnicy tylko skrzydłowi. Co do skuteczności to wyjdź na boisko i poproś 3 kolegów żeby stali naokoło ciebie i próbowali odebrać Ci piłke. Spróbuj strzelić gola bramkarzowi, powodzenia.
Asysty
Neymar : 7
Bale : 4
(nie wiem czy aktualne)
0
Dokładnie, a koleś który zarabia gigantyczne pieniądze i ma w życiu wszystko robi z siebie ofiare losu, żal żal i jeszcze raz żal.
0
No to pomoge Ci zrozumieć. Fabregas wszedł na zmęczonych obrońców, których zmęczyli własnie Iniesta i Xavi, którzy świetnie operowali pilką.
0
Zobaczcie na jego ułożenie stopy, on chyba śpi. Niech Tata da mu czas na zastanowienie sie co on wgl robi, a do pary z Masche niech gra Bartra/Puyol.