0

Komuś sie chyba pomylil Pique z Mascherano, przypominam że to Pique caly czas mial problemy z kryciem

0

Jeśli faul przed polem karnym jest kontynuowany na linii lub w polu karnym (co sie zdarzylo, zobacz sobie powtorke kiedy messi upadl ) to wtedy jest rzut karny, tak jest w przepisach.

0

Mascherano wczoraj pomimo kilku błędów ładnie kosił :D

0

A no i nie gej tylko pedał, brzmi lepiej.

0

tak :D

0

Ktoś tu ma kompleksyyyyyyyyyyyyy

0

"Jeśli faul przed polem karnym jest kontynuowany na linii pola karnego lub w nim to wtedy należy się rzut karny" Wystarczy obejrzeć powtórkę i chyba tylko idioci nie widzą karnego, no i zapatrzeni kibice Penaldo.

0

Przypominam mecz z Realem i siatka na Ronaldo :D

0

Dani ma to coś że przeciwko dobrym zespołom zazwyczaj gra świetnie, tylko gorzej idzie mu z tymi słabszymi, w których za to Montoya radzi sobie lepiej

0

JEEEEEEEEEESTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

0

VALDES

0

Mascherano sie nie pier*oli :D

0

TO POWINIEN BYC GOL ;/ Ostatnie 15 minut swietne w wykonaniu Alvesa.

0

A może by tak podkupić City Negredo? :D Świetnie przyjęcie, wysoki, silny, a City ma dużo napastników

0

Czemu oni nie strzelają ;/ Nie mają szans we wrzutkach, czemu Alves jest taki uparty?

0

Brawo Xavi, robić tak częściej bo oni nie wybiegają na 30 metr!!!

0

CZEMU NIE BYLO STRZALU BOZEEEEEEEEEEE

0

Fernandinho zolta co jest kur***

0

Toure już pchał rączki do piłki

0

Kompany chyba chce komuś nogi połamać...

0

Śmieliście sie z Demichelisa a aktualnie zaraz po Toure gra najlepiej, Iniesta próbuje ciągnąc grę ale sam nie da rady, brak Neymara.

0

A ten nadal nie może się pogodzić z tym że Barca była lepsza od jego realu

0

Coś czuje że Iniesta dzisiaj bedzie czarował :D

0

Na city potrzebujemy Alvesa i jego magicznych wrzutek :D

0

Wczorajsza bramka Neymara była zaje*ista.

0

Neymarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

0

Real zawsze tylko szastał pieniędzmi, tak było, jest i zapewne będzie, chyba że kupią sieć szkolnictwa od Barcy :D

0

Bardzo mnie cieszy że Neymar jest w Barcie, gwarantuje to nam świetną przyszłość.

0

PIENIĄDZE.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?