Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komuś sie chyba pomylil Pique z Mascherano, przypominam że to Pique caly czas mial problemy z kryciem
0
Jeśli faul przed polem karnym jest kontynuowany na linii lub w polu karnym (co sie zdarzylo, zobacz sobie powtorke kiedy messi upadl ) to wtedy jest rzut karny, tak jest w przepisach.
0
Mascherano wczoraj pomimo kilku błędów ładnie kosił :D
0
A no i nie gej tylko pedał, brzmi lepiej.
0
tak :D
0
Ktoś tu ma kompleksyyyyyyyyyyyyy
0
"Jeśli faul przed polem karnym jest kontynuowany na linii pola karnego lub w nim to wtedy należy się rzut karny" Wystarczy obejrzeć powtórkę i chyba tylko idioci nie widzą karnego, no i zapatrzeni kibice Penaldo.
0
Przypominam mecz z Realem i siatka na Ronaldo :D
0
Dani ma to coś że przeciwko dobrym zespołom zazwyczaj gra świetnie, tylko gorzej idzie mu z tymi słabszymi, w których za to Montoya radzi sobie lepiej
0
JEEEEEEEEEESTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
0
VALDES
0
Mascherano sie nie pier*oli :D
0
TO POWINIEN BYC GOL ;/ Ostatnie 15 minut swietne w wykonaniu Alvesa.
0
A może by tak podkupić City Negredo? :D Świetnie przyjęcie, wysoki, silny, a City ma dużo napastników
0
Czemu oni nie strzelają ;/ Nie mają szans we wrzutkach, czemu Alves jest taki uparty?
0
Brawo Xavi, robić tak częściej bo oni nie wybiegają na 30 metr!!!
0
CZEMU NIE BYLO STRZALU BOZEEEEEEEEEEE
0
Fernandinho zolta co jest kur***
0
Toure już pchał rączki do piłki
0
Kompany chyba chce komuś nogi połamać...
0
Śmieliście sie z Demichelisa a aktualnie zaraz po Toure gra najlepiej, Iniesta próbuje ciągnąc grę ale sam nie da rady, brak Neymara.
0
A ten nadal nie może się pogodzić z tym że Barca była lepsza od jego realu
0
Coś czuje że Iniesta dzisiaj bedzie czarował :D
0
Na city potrzebujemy Alvesa i jego magicznych wrzutek :D
0
Wczorajsza bramka Neymara była zaje*ista.
0
Neymarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
0
Real zawsze tylko szastał pieniędzmi, tak było, jest i zapewne będzie, chyba że kupią sieć szkolnictwa od Barcy :D
0
Bardzo mnie cieszy że Neymar jest w Barcie, gwarantuje to nam świetną przyszłość.
0
PIENIĄDZE.
0