Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Bojan lepszy od Alexisa........ idź spać.
0
50 mln za Davida Luiza to żart, no ale jak ktoś ma pieniążki to mu nie szkoda. Jedyne czego mi szkoda to to że inne drużyny tylko czekają aż Barca weźmie kogoś na celownik, podbijają cenę i zgarniają go. Żałosne zagrania no ale co poradzić.
0
zobaczymy, może nowy trener coś zmieni.
0
Kto będzie prowadzil dzisiejszy mecz? Martino czy Enrique?
3
Bartra rezerwy, jasne. Jedyny ŚO który gra na odpowiednim poziomie w prawie każdym spotkaniu..
0
Mam nadzieję na częste występy Dongou i innych młodzików, bo to co się działo w tym sezonie to jakaś paranoja.
1
Wchodzę na stronę i tu takie wieści, już się czuje lepiej :D
9
Widać po sposobie gry Masche że on jest ŚPD a nie ŚO, lubi wychodzić po piłki, świetnie rozgrywa piłke ( wyśmienite dalekie podania). Poza tym z tym wzrostem raczej się nie nadaje na ŚO. Wielka szkoda że przez parę błędów ludzie postrzegają go jako słabego gracza.
0
Taktycznie może i tak, ale nie potrafi podejmować trudnych decyzji i taka jest prawda
1
Masche grał dzisiaj świetnie, jak nie oglądałeś meczu to nie komentuj bo szkoda na to patrzeć.
1
Pique nie ma jaj, taka prawda. Wystarczy zobaczyc jak waleczny jest chociażby Masche który ma słabsze warunki fizyczne od Pique i więcej argumentów nie potrzeba.
9
Krótko, szczerze i na temat - cały Masche, za to go lubię :D
1
Fauly taktyczne i brak kartek? brawo...
0
Ale ten Pique to ci**... Przepraszam za słownictwo ale jak widzę jak gra Masche a jak Pique to mnie krew zalewa, ten chłop jest wielki jak dąb a Masche ma więcej siły od niego
2
Mowie wam, przyszly sezon bedzie świetny.
0
nie wiem czemu komentarz dodal mi sie tu ;o
12
autobusik, Atletico wystarczy tylko remis.
0
To nie fifa :e, wszystko wydaje się łatwe z pkt widzenia kibica.
0
1. Hiszpan
2. Grał w Barcelonie
3. Prowadził Barce B przez bodajże 4 sezony
4. W przeciwieństwie do Martino prowadził już europejskie zespoły
0
Nic sie nie zmieni, bo ludzie myślą że jeśli są w wielkim tłumie to nie da się ich wyłapać, będą robić to dalej.
0
Starość nie radość, głupoty wygaduje.
0
Szkoda że Dongou gra tak rzadko ;/
0
Ja również jestem fanem Martineza z Evertonu, no chyba że Klopp zmieni zdanie :D
2
ahhahahahhahahhahahah
0
A czy jest jakiś obrońca który zawsze gra świetnie? NIE, Mangala gra świetnie w powietrzu i to mi zupełnie wystarcza, do tego jest doświadczony.
0
To już wole Mangale... 36 mln za 19 latka, jasne.
1
Mam nadzieję że Atletico skopie dupę Chelsea.
0
„Trybuny pomogły nam, kiedy tego potrzebowaliśmy, ale rozumiemy, że zawsze od nas czegoś wymagają, ponieważ są bardzo wymagający”
Dobra panowie i panie trzeba zmienić wymagania hahaha, ostatnio pisałem że zachowuje się jak zahipnotyzowany i dzisiejszą wypowiedzią to potwierdza, nie możliwy jest :D
1
To powodzenia teraz ze znalezieniem trenera który coś tu zmieni :e
2
Szlag mnie trafia jak widze nazwiska tych trenerów, PRZECIEŻ TO SĄ KOLEJNE MARIONETKI, ZACZĘŁO SIĘ OD TITO I CIĄGNIE SIĘ DO TERAZ