6

Sam fakt że w tak młodym wieku ma już 3 występy w kadrze Chorwacji świadczy o czymś :)

2

Po pierwsze "tępaku" nawet nie umiesz napisać poprawnej ironii, poprzez napisanie "xd" na końcu zdanie zabrzmiało jakbyś naprawdę tak myślał, gdybyś np. użył ":)" zdanie nabrało by zupełnie innego sensu - tępaku.

1

tak tak

0

No już wole jego niż Mathieu..

5

Sorry Masip ale nie po to kupiliśmy Bravo i Ter Stegena żeby grzali ławę.

0

Bo Real wpłacił klauzule

3

Alexis a Messi to 2 różne rzeczy, Messi generuje takie zyski że to jest niewyobrażalne, ktoś pomyśli o Messim - od razu przychodzi mu do głowy Barcelona, on jest symbolem tego klubu.

0

Brazylia też się nakręcała przed meczem z Niemcami, jak się skończyło - wszyscy wiemy ;/

0

Bo zagrał 2 słabe mecze? We wszystkich innych grał świetnie.

0

Już widze te negocjacje z Borussią, szczególnie po tym jak Lewy odszedł.

0

Najpierw to Liverpool musi wyjść z grupy :D

1

Ale masz w bani najeb*** bez obrazy xD

1

Dokładnie, przy naszym stylu gry w zeszłym sezonie wszystkie jego umiejętności zanikały.

0

Suarez to nie Neymar czy Sanchez, to typowy goleador - nie ma co się martwić że będzie grał cały czas na Messiego :)

0

I to jest plan :)

11

Nie mogę się już doczekać startu sezonu, mam nadzieję że skrócą mu karę :D

6

Drewno? Chyba mamy tutaj przypadek bólu dupki...

2

Świetny transfer, zaraz przyjdą specjaliści i zaczną prawić że nie ma dla niego miejsca w ataku.

0

Nie pasuje mu ta koszulka, no ale cóż, życzę sukcesów w nowym klubie :)

3

Zaraz przyjdą Ci co narzekają że stoperów nie ma, a nie zaraz, już przyszli.

0



Masz pierwszy lepszy przykład. Busquets to drewno - jest dobry w odbiorze i ma dobre prostopadłe piłki, nic więcej.

0

Ty chyba nie widziałeś jak dobrze potrafi rozgrywać Mascherano, a o tym że ma o wiele lepsze dalekie podania od Busquetsa to już nie wspomne

11

Morata za 23 mln do Juve a my sprzedajemy Dos Santosa za 2 mln i oddajemy Cuence za darmo... A potem się dziwić że podczas negocjacji każdy klub ma nas w garści.

0

Mascherano wczoraj czyścił wszystko, mam nadzieję że reszta kolegów weźmie z niego przykład w finale :D

5

Jakoś trzeba zarobić na transfer obrońców :D

10

Nagle wszyscy chcą żeby został...Zrozumcie że jego czas już minął, jeśli nie pogodzi się z rolą rezerwowego to trzeba go pożegnać i tyle.

0

Dokładnie, szczególnie że nie miał szans na odebranie piłki.

6

Z całym szacunkiem do Argentyny ale jeśli jest ktoś kto może pokonać Niemców to tylko Holandia...

0

http://www.fcbarca.com/56956-luis-enrique-chce-chronic-szatnie.html
"W szatni mają pozostać jedynie zawodnicy i ci członkowie sztabu technicznego, którzy z nimi bezpośrednio współpracują. Wszyscy inni mają zostać odsunięci na drugi plan." Macie powód dla którego został zwolniony.

9

Zmiana w sprawie transferu Luisa Suareza! Barcelona zrezygnowała z operacji sprowadzenia Urugwajczyka na Camp Nou i postanowiła zakontraktować gwiazdę duńskiej drużyny narodowej.
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10478140_780013932057524_6311293706021398841_n.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?