Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Sam fakt że w tak młodym wieku ma już 3 występy w kadrze Chorwacji świadczy o czymś :)
2
Po pierwsze "tępaku" nawet nie umiesz napisać poprawnej ironii, poprzez napisanie "xd" na końcu zdanie zabrzmiało jakbyś naprawdę tak myślał, gdybyś np. użył ":)" zdanie nabrało by zupełnie innego sensu - tępaku.
1
tak tak
0
No już wole jego niż Mathieu..
5
Sorry Masip ale nie po to kupiliśmy Bravo i Ter Stegena żeby grzali ławę.
0
Bo Real wpłacił klauzule
3
Alexis a Messi to 2 różne rzeczy, Messi generuje takie zyski że to jest niewyobrażalne, ktoś pomyśli o Messim - od razu przychodzi mu do głowy Barcelona, on jest symbolem tego klubu.
0
Brazylia też się nakręcała przed meczem z Niemcami, jak się skończyło - wszyscy wiemy ;/
0
Bo zagrał 2 słabe mecze? We wszystkich innych grał świetnie.
0
Już widze te negocjacje z Borussią, szczególnie po tym jak Lewy odszedł.
0
Najpierw to Liverpool musi wyjść z grupy :D
1
Ale masz w bani najeb*** bez obrazy xD
1
Dokładnie, przy naszym stylu gry w zeszłym sezonie wszystkie jego umiejętności zanikały.
0
Suarez to nie Neymar czy Sanchez, to typowy goleador - nie ma co się martwić że będzie grał cały czas na Messiego :)
0
I to jest plan :)
11
Nie mogę się już doczekać startu sezonu, mam nadzieję że skrócą mu karę :D
6
Drewno? Chyba mamy tutaj przypadek bólu dupki...
2
Świetny transfer, zaraz przyjdą specjaliści i zaczną prawić że nie ma dla niego miejsca w ataku.
0
Nie pasuje mu ta koszulka, no ale cóż, życzę sukcesów w nowym klubie :)
3
Zaraz przyjdą Ci co narzekają że stoperów nie ma, a nie zaraz, już przyszli.
0
Masz pierwszy lepszy przykład. Busquets to drewno - jest dobry w odbiorze i ma dobre prostopadłe piłki, nic więcej.
0
Ty chyba nie widziałeś jak dobrze potrafi rozgrywać Mascherano, a o tym że ma o wiele lepsze dalekie podania od Busquetsa to już nie wspomne
11
Morata za 23 mln do Juve a my sprzedajemy Dos Santosa za 2 mln i oddajemy Cuence za darmo... A potem się dziwić że podczas negocjacji każdy klub ma nas w garści.
0
Mascherano wczoraj czyścił wszystko, mam nadzieję że reszta kolegów weźmie z niego przykład w finale :D
5
Jakoś trzeba zarobić na transfer obrońców :D
10
Nagle wszyscy chcą żeby został...Zrozumcie że jego czas już minął, jeśli nie pogodzi się z rolą rezerwowego to trzeba go pożegnać i tyle.
0
Dokładnie, szczególnie że nie miał szans na odebranie piłki.
6
Z całym szacunkiem do Argentyny ale jeśli jest ktoś kto może pokonać Niemców to tylko Holandia...
0
http://www.fcbarca.com/56956-luis-enrique-chce-chronic-szatnie.html
"W szatni mają pozostać jedynie zawodnicy i ci członkowie sztabu technicznego, którzy z nimi bezpośrednio współpracują. Wszyscy inni mają zostać odsunięci na drugi plan." Macie powód dla którego został zwolniony.
9
Zmiana w sprawie transferu Luisa Suareza! Barcelona zrezygnowała z operacji sprowadzenia Urugwajczyka na Camp Nou i postanowiła zakontraktować gwiazdę duńskiej drużyny narodowej.
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10478140_780013932057524_6311293706021398841_n.jpg