4

no penalty
no party

0

Tak cieszyc sie ze strzelenia karnego, wow...

0

PENALDOOOoooooooooo

0

Kazdy kto chce link, mi smiga bez zadnej sciny:

http://www.rojadirecta.me/goto/azulyblanco.co/stream17.html

3

Cała uwaga na Suarezie, a zamiast niego wejdzie Pedro i załaduje Realowi 3 bramy, potwierdzone info.

0

Zwód, strzał i gol :) po co kombinować :D

0

0

podcinek sie zachcialo...

5

Pedro łapie minuty bo jak wróci Suarez to czeka go ławeczka ^^

4

Zamienili się xD Dawniej to Xavi podawał a Messi tak wykańczał :D

4

Pedro poziom orlikowy

0

Dziwi tak defensywne ustawienie na beniaminka, ale zobaczymy.

1

spokojnie XD, za to Messi jak nie podaje w takich sytuacjach to jest dobrze :D

0

Skoro typ dwadzieścia parę lat siedział w Brazylii gdzie największe talenty wyjeżdżają przed 20 to życzę mu powodzenia...

0

Z humorkiem widzę

0

NEYMARRRRRRRRRR HATTRICK

0

ohohohohoh ale akcja

0

Gdyby Messi biegał tak całe spotkanie byłoby o wiele więcej zagrożenia, to on musi napędzać akcje!!

0

Messi nie rusza sie nawet przy kontratakach, masakra...

0

Zobaczcie co robi Messi przy kontrataku KREW MNIE ZALEWA PO PROSTU

4

Co ja bym dał żeby u nas wyglądała tak gra z kontry...

2

Idź na tą swoją śmieszną stronkę która wygląda jak moja wczorajsza k... i sie nie udzielaj prowokatorze.

2

Kto wie, jak skończą się rządy oszustów w 2016 może u nas zawita :D

0

Wygląda na grubego bo założył za dużą koszulkę i spodenki..

0

A tak poza tym, co sądzicie o Douglasie? Dla mnie fatalnie zagrał, strasznie statycznie.

0

Malaga zagrała wczoraj trochę jak Atletico Madryt, bardzo szybkie wyjścia do piłek i bardzo dobry pressing na swojej połowie.

0

Malaga w tym meczu to takie drugie Atletico Madryt, nie sądzicie?

0

HAHHAAHAHHA XDDDDDD

0

edit : nie tutaj sie dodało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?