Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jak Vermalena nie znałeś to nie masz się czym chwalić :D
0
jest masa tańszych obrońców prezentujących ten sam/lepszy poziom np taki Gimenez z Atletico
0
rozumiem ze Bale to żart? :D
1
wystarczy zobaczyć jak gra Deportivo a jak Granada, widać kto posmarował ;)
0
Sevilla wie jak oszlifować diamenty, jak dla mnie może iść szczególnie że wraca Denis z wypożyczenia.
3
Ja pier... Nie wierzę w to co się dzieje :D Wchodze na strone realu a tam tematem numer 1 od 2-3 dni jest transfer NEYMARA do REALU :DD jeszcze niedawno był płaczkiem i symulantem a jak czytam komentarze to już jest u nich w składzie :D 0 szacunku do siebie i do innych, w sumie to pasuje do tego "klubu"
0
Dostał obietnice :D brzmi to jakby zarabiał 500 zł i nie miał z czego żyć
0
Pique kryje powietrze :DDD
0
A kogo kupiłeś w letnim okienku? Ja w zimowym zawsze kupuje kogoś do formacji która nie spełnia moich oczekiwań :D
4
Jak widzę Busquetsa w akcjach ofensywnych to aż chce się płakać...
1
Powiem tyle, dla takiej strony warto wyłączyć adblocka :D
0
Ja to na miejscu redakcji na stronie realu bym nic nie mówił o sędziach bo tyle razy im dupsko ratował że szkoda gadać ;]
0
Rakitić z tego co pamiętam to w lidze europy w jednym sezonie zmarnował chyba 5 karnych, ale mogę się mylić :D
0
akurat przybory na matematyke posiadam : )))
to jest autorstwa jakiegoś gościa :D
8
tak bylo
http://www.tinypic.pl/464nvwaprpzd
9
"Nabawił się" ... serio? Nazywajmy rzeczy po imieniu :D
8
"tiki tiaka"
czas wyłączyć dźwięk..
0
http://www.elevensports.pl/
to ogladaj tu :v
0
A ja się nadal pytam jakim cudem tak skorumpowana instytucja może kogokolwiek karać za nieprawidłowości...
23
Tylko że Messi robi to samo Neymarowi, myślę że to po prostu przyjaźń i świetne relacje a nie lizanie dupy :D
0
Tylko u mnie w transmisji eleven na player.pl jest brak synchronizacji dzwieku i obrazu? jakies 1-2 sekundy opozniony jest obraz za dzwiekiem
5
Komentarz usunięty
0
Pawelka 1 Redakcja 0
:D
1
ogarnijcie te stronki
https://www.facebook.com/Dobitkacom
http://www.dobitka.com/
ktos tu ma chyba jakis uraz i to ostry
0
kanał +, tyle w temacie
3
O ile bardzo lubię Adame i jestem jego wielkim zwolennikiem to przy obecnej sile ataku raczej nie ma szans żeby się przebił nawet na ławkę. A co do sprzedaży bez opcji odkupienia to przy zapewnieniu sobie odkupienia pewnie musielibyśmy zejść z ceny i to nie mało. (może to jakaś sugestia że kogoś jeszcze kupimy?)
0
0
wtedy nikt by nie stawial :D
2
Ahh od razu widać że kolega z pokolenia Bartomeu, za Laporty nikt by się nam nie odważył dać kary za takie coś... Skoro zakazywanie wolności słowa i przywiązania do narodowości dla Ciebie jest ok no to brawo.
1
Ja pier... jak na serio wygra te wybory to sie dopiero zacznie cyrk - mozecie mnie trzymac za slowo...