0

No jak Vermalena nie znałeś to nie masz się czym chwalić :D

0

jest masa tańszych obrońców prezentujących ten sam/lepszy poziom np taki Gimenez z Atletico

0

rozumiem ze Bale to żart? :D

1

wystarczy zobaczyć jak gra Deportivo a jak Granada, widać kto posmarował ;)

0

Sevilla wie jak oszlifować diamenty, jak dla mnie może iść szczególnie że wraca Denis z wypożyczenia.

3

Ja pier... Nie wierzę w to co się dzieje :D Wchodze na strone realu a tam tematem numer 1 od 2-3 dni jest transfer NEYMARA do REALU :DD jeszcze niedawno był płaczkiem i symulantem a jak czytam komentarze to już jest u nich w składzie :D 0 szacunku do siebie i do innych, w sumie to pasuje do tego "klubu"

0

Dostał obietnice :D brzmi to jakby zarabiał 500 zł i nie miał z czego żyć

0

Pique kryje powietrze :DDD

0

A kogo kupiłeś w letnim okienku? Ja w zimowym zawsze kupuje kogoś do formacji która nie spełnia moich oczekiwań :D

4

Jak widzę Busquetsa w akcjach ofensywnych to aż chce się płakać...

1

Powiem tyle, dla takiej strony warto wyłączyć adblocka :D

0

Ja to na miejscu redakcji na stronie realu bym nic nie mówił o sędziach bo tyle razy im dupsko ratował że szkoda gadać ;]

0

Rakitić z tego co pamiętam to w lidze europy w jednym sezonie zmarnował chyba 5 karnych, ale mogę się mylić :D

0

akurat przybory na matematyke posiadam : )))



to jest autorstwa jakiegoś gościa :D

8

9

"Nabawił się" ... serio? Nazywajmy rzeczy po imieniu :D

8

"tiki tiaka"


czas wyłączyć dźwięk..

0

http://www.elevensports.pl/

to ogladaj tu :v

0

A ja się nadal pytam jakim cudem tak skorumpowana instytucja może kogokolwiek karać za nieprawidłowości...

23

Tylko że Messi robi to samo Neymarowi, myślę że to po prostu przyjaźń i świetne relacje a nie lizanie dupy :D

0

Tylko u mnie w transmisji eleven na player.pl jest brak synchronizacji dzwieku i obrazu? jakies 1-2 sekundy opozniony jest obraz za dzwiekiem

5

Komentarz usunięty

0

Pawelka 1 Redakcja 0

:D

1

ogarnijcie te stronki

https://www.facebook.com/Dobitkacom

http://www.dobitka.com/

ktos tu ma chyba jakis uraz i to ostry

0

kanał +, tyle w temacie

3

O ile bardzo lubię Adame i jestem jego wielkim zwolennikiem to przy obecnej sile ataku raczej nie ma szans żeby się przebił nawet na ławkę. A co do sprzedaży bez opcji odkupienia to przy zapewnieniu sobie odkupienia pewnie musielibyśmy zejść z ceny i to nie mało. (może to jakaś sugestia że kogoś jeszcze kupimy?)

0

0

wtedy nikt by nie stawial :D

2

Ahh od razu widać że kolega z pokolenia Bartomeu, za Laporty nikt by się nam nie odważył dać kary za takie coś... Skoro zakazywanie wolności słowa i przywiązania do narodowości dla Ciebie jest ok no to brawo.

1

Ja pier... jak na serio wygra te wybory to sie dopiero zacznie cyrk - mozecie mnie trzymac za slowo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?