2

Bale 80 mln hahahhahahha

0

Pitu pitu a i tak Real dostanie kogoś z dwójki Porto - Monaco :> Ja się obawiam tylko Bayernu, w obecnej formie damy sobie radę z innymi.

0

Wypożyczenie go do innego zespołu to będzie dla niego krok w tył, będzie to samo co z Deulofeu...

0

Pytanie jest po co po przejściu bramkarza i staniu przed pustą bramką podawał do Messiego :o

1

Myślę że 12 latkowi będzie ciężko to zrozumieć ;) Nie ma drużyny która nie przegrywa a zrzucanie winy na LE trochę nie na miejscu, przecież to nie on podawał do Bravo... Ale nie jest bez winy, widać było że czasami brakowało już pomysłu na grę.

2

Mam nadzieje że nie przestraszy się konkurencji z Douglasem ;)

0

Oho linia obrony realu madryt już się zjawiła, (nie) witamy!

0

100 tysięcy euro tygodniowo hahahahahahah, chłopak się nachapie hajsu, zacznie balować i się skończy.

0

Co nie znaczy że ma się wyżywać na innych, poza tym co on wie o problemach zarabiając kilkanaście/kilkadziesiąt milionów euro rocznie? Tu chodzi o jego charakter i psychikę, zawsze był płaczkiem i frustratem i to mu zostanie do końca.

0

Trener Elche gestykulacja i wygląd trochę podobny do Mourinho :D

0

Zgadzam się ale dla mnie dla bramkarza powinna być oddzielna nagroda, nie da się porównać bramkarza z zawodnikiem z pola. Bramkarz w większości polega na szczęściu i refleksie, oczywiście umiejętności nie można im odbierać ale bramkarz np w sytuacji sam na sam liczy na to że piłkarz po prostu trafi w niego, on nie może tak naprawdę w całości pokazać swoich umiejętności. Natomiast u zawodnika z pola jest wręcz przeciwnie.

0

Paskudne, jeśli dzięki nim mamy być liderem pod względem sprzedaży koszulek to ja jestem Leo Messi :D

1

Gonzalez GonzalezHernandez Hernandez :D

0

Przypomnij sobie Alexisa na początku, też nie zachwycał. Pierwszy sezon w Barcelonie to przezwyczajenie się do taktyki i stylu gry, tak samo było z Neymarem czy właśnie Alexisem, ale to prawda - gdyby był skuteczny mógłby zdobyć parę goli więcej.

3

Bale na początku tez grał patole a potem błyszczał, na Suareza też przyjdzie czas bo jemu nie brakuje sytuacji tylko skuteczności.

0

Wiadome było że wygra, inaczej nie targałby ze sobą całej rodziny :D

0

W dzisiejszych czasach to piłkarze wybierają trenera :D

0

Do spółki z Rosellem

2

Przynajmniej zachował resztki honoru, brawo.

22

Bartomeu jest skończony i nawet sprowadzenie Monchiego mu nie pomoże.

0

Przychodząc do Barcy piłkarz przez pierwszy sezon albo i dwa uczy się taktyki i stylu gry, przeciwko któremu każdy przeciwnik już umie grać, ale dopóki nie przyjdzie jakiś znany trener to pewnie nic się nie zmieni.

0

Prawie 5000 komentarzy, płacz nie ustaje! :D

2

I tak Montoya dzisiaj gra bardzo dobrze, przynajmniej jest widoczny nie to co kloc Busquets

1

Jakby nie ręka piłka by spadła za plecy obrońcy prościutko do Munira ...

0

Busi to biega jak jakis kloc XD

2

Oj tam zaraz sensacja, jak nie pójdzie to zanurkuje się i passa będzie trwać :D

1

Nie ma to jak brać kosmicznie wielkie pieniądze w ogóle nie adekwatne do swojego poziomu gry (Alves) i jeszcze stroić fochy, żaden inny klub mu tyle nie da.

4

Barca zastopowała mu karierę i tyle.

22

Xavi najlepsza miejscówka :D

2

Milan się skończył bo skończyły się pieniądze, i zaczęto kupować to co jest - czyli szrot, ale nie tylko oni z Serie A tak skonczyli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?