Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bale 80 mln hahahhahahha
0
Pitu pitu a i tak Real dostanie kogoś z dwójki Porto - Monaco :> Ja się obawiam tylko Bayernu, w obecnej formie damy sobie radę z innymi.
0
Wypożyczenie go do innego zespołu to będzie dla niego krok w tył, będzie to samo co z Deulofeu...
0
Pytanie jest po co po przejściu bramkarza i staniu przed pustą bramką podawał do Messiego :o
1
Myślę że 12 latkowi będzie ciężko to zrozumieć ;) Nie ma drużyny która nie przegrywa a zrzucanie winy na LE trochę nie na miejscu, przecież to nie on podawał do Bravo... Ale nie jest bez winy, widać było że czasami brakowało już pomysłu na grę.
2
Mam nadzieje że nie przestraszy się konkurencji z Douglasem ;)
0
Oho linia obrony realu madryt już się zjawiła, (nie) witamy!
0
100 tysięcy euro tygodniowo hahahahahahah, chłopak się nachapie hajsu, zacznie balować i się skończy.
0
Co nie znaczy że ma się wyżywać na innych, poza tym co on wie o problemach zarabiając kilkanaście/kilkadziesiąt milionów euro rocznie? Tu chodzi o jego charakter i psychikę, zawsze był płaczkiem i frustratem i to mu zostanie do końca.
0
Trener Elche gestykulacja i wygląd trochę podobny do Mourinho :D
0
Zgadzam się ale dla mnie dla bramkarza powinna być oddzielna nagroda, nie da się porównać bramkarza z zawodnikiem z pola. Bramkarz w większości polega na szczęściu i refleksie, oczywiście umiejętności nie można im odbierać ale bramkarz np w sytuacji sam na sam liczy na to że piłkarz po prostu trafi w niego, on nie może tak naprawdę w całości pokazać swoich umiejętności. Natomiast u zawodnika z pola jest wręcz przeciwnie.
0
Paskudne, jeśli dzięki nim mamy być liderem pod względem sprzedaży koszulek to ja jestem Leo Messi :D
1
Gonzalez GonzalezHernandez Hernandez :D
0
Przypomnij sobie Alexisa na początku, też nie zachwycał. Pierwszy sezon w Barcelonie to przezwyczajenie się do taktyki i stylu gry, tak samo było z Neymarem czy właśnie Alexisem, ale to prawda - gdyby był skuteczny mógłby zdobyć parę goli więcej.
3
Bale na początku tez grał patole a potem błyszczał, na Suareza też przyjdzie czas bo jemu nie brakuje sytuacji tylko skuteczności.
0
Wiadome było że wygra, inaczej nie targałby ze sobą całej rodziny :D
0
W dzisiejszych czasach to piłkarze wybierają trenera :D
0
Do spółki z Rosellem
2
Przynajmniej zachował resztki honoru, brawo.
22
Bartomeu jest skończony i nawet sprowadzenie Monchiego mu nie pomoże.
0
Przychodząc do Barcy piłkarz przez pierwszy sezon albo i dwa uczy się taktyki i stylu gry, przeciwko któremu każdy przeciwnik już umie grać, ale dopóki nie przyjdzie jakiś znany trener to pewnie nic się nie zmieni.
0
Prawie 5000 komentarzy, płacz nie ustaje! :D
2
I tak Montoya dzisiaj gra bardzo dobrze, przynajmniej jest widoczny nie to co kloc Busquets
1
Jakby nie ręka piłka by spadła za plecy obrońcy prościutko do Munira ...
0
Busi to biega jak jakis kloc XD
2
Oj tam zaraz sensacja, jak nie pójdzie to zanurkuje się i passa będzie trwać :D
1
Nie ma to jak brać kosmicznie wielkie pieniądze w ogóle nie adekwatne do swojego poziomu gry (Alves) i jeszcze stroić fochy, żaden inny klub mu tyle nie da.
4
Barca zastopowała mu karierę i tyle.
22
Xavi najlepsza miejscówka :D
2
Milan się skończył bo skończyły się pieniądze, i zaczęto kupować to co jest - czyli szrot, ale nie tylko oni z Serie A tak skonczyli :)