0

Z czego tu się złościć ? Ja bym się bardziej wkurzył jakby Neymar podbiegł do rogu boiska i zaczął blokować piłkę ciałem, a on szukał gry a Ci się jeszcze na niego rzucili jak zwierzęta, trzeba umieć przegrywać.

0

Jeśli to prawda to niech spada, nie dość że wydalibyśmy na ten transfer fortunę to jeszcze byśmy mu płacili połowę pensji Messiego, a nawet nie wiemy czy się sprawdzi...

2

Brawo, w końcu ktoś się wziął za tą mafie.

0

Kto wie czy nie patrzymy na najlepszą Barcę jaka kiedykolwiek była i będzie, coś niesamowitego.

16

CR11 i Messi bez karnych mieliby tyle samo goli, kto by się spodziewał :DD

0

Mourinho "Special ten" :D

0

To jest już raczej pewne, ciekawe jak dalej w plebiscycie zajdą Neymar i Suarez.

0

Ból dupy ma, widać bardzo ciężko idzie mu przełknięcie porażki 0:3 w Barcelonie. Oczywiście że woli Pelego, jego ilość goli z których połowa była strzelana w meczach pokazowych robi naprawdę duże wrażenie, tak samo jak to że co tydzień ma nowego najlepszego piłkarza na świecie...

3

No graliście świetnie, wykopywaliście praktycznie wszystkie piłki nawet jak nie było zbyt dużego pressingu. Mieli parę sytuacji ale to bardziej z naszych błędów niż z ich rozegrania.

0

6

Dokładnie, pomylić Neymara z Neuerem tylko on potrafi :D

18

Lewandoski, Schweinteiger :D (MD)

9

Przeciętny Kowalski zmienia klub co chwilę, więc się nie dziwie że socios mają pierwszeństwo :D

2

Pep wydaje mi się że zbyt kombinuje, kombinował z Porto i skończyło się słabo i potem musieli się ratować, no ale zobaczymy :) Gramy bardzo efektywnie i efektownie w ataku i to może być zmorą dla Bayernu.

0

Na tym zdjęciu Messi z tym tatuażem wygląda trochę jak jakiś robot :D

0

Messi ale podanie, wykończenie Rakiticia też świetne :D

4

Teraz przez całe spotkanie będą ich boleć nóżki...

0

A no to spoko, ah czasy 1.6 :D

2

Jeśli " Sepp Blatter znowu zostanie wybrany na stanowisko prezesa FIFA, zastosuje amnestię dla wszystkich sankcji administracyjnych. " Hahhahaha, czyli mogą dostać zakaz transferowy który od razu zostanie zdjęty, takie rzeczy tylko w Madrycie :) Oczywiście nie mówię że tak będzie ale drużyna (czyt. firma) która buduje swoją popularność robiąc największe "hity" okienka transferowego nie dostanie zakazu transferowego.

0

Bezlitośni dzisiaj jesteśmy :D

0

Szkoda że Rafinha tak mało pokazuje w ofensywie, stać go na zdecydowanie więcej, szczególnie w takim meczu.

0

Loord? :D (15 znaków)

2

XAVI COOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

26

No i co z tego że mógłby grać w każdej drużynie, co to za atut? Widzę że niektórzy już wymyślają na siłę jakieś rzeczy żeby zbliżyć Cristiano do Messiego :v Za to Messi może grać tak samo dobrze w pomocy jak i w ataku, a Cristiano? "Nie jestem pewien".

0

Kurde śmiejecie się z tego Vermaelena a poza tym że jest szklany to jest solidnym stoperem i bardo dobrze gra w powietrzu.

5

Boateng to marzenie, Suarez też był tylko marzeniem :)

0

czyli trzech :) to Valencia z niego zrobiła gracza na poziomie takim żeby sprowadzono go do Barcy.

1

Alba (tak, wychowanek Barcy), Gaya, Bernat - na przestrzeni ostatnich 2-3 lat

0

Kupić możemy chyba, tylko nie możemy zakontraktować xd

39

Interwencja Pique z meczu z Realem, można oglądać w nieskończoność :D

https://gfycat.com/CluelessBossyEyelashpitviper

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?