Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z czego tu się złościć ? Ja bym się bardziej wkurzył jakby Neymar podbiegł do rogu boiska i zaczął blokować piłkę ciałem, a on szukał gry a Ci się jeszcze na niego rzucili jak zwierzęta, trzeba umieć przegrywać.
0
Jeśli to prawda to niech spada, nie dość że wydalibyśmy na ten transfer fortunę to jeszcze byśmy mu płacili połowę pensji Messiego, a nawet nie wiemy czy się sprawdzi...
2
Brawo, w końcu ktoś się wziął za tą mafie.
0
Kto wie czy nie patrzymy na najlepszą Barcę jaka kiedykolwiek była i będzie, coś niesamowitego.
16
CR11 i Messi bez karnych mieliby tyle samo goli, kto by się spodziewał :DD
0
Mourinho "Special ten" :D
0
To jest już raczej pewne, ciekawe jak dalej w plebiscycie zajdą Neymar i Suarez.
0
Ból dupy ma, widać bardzo ciężko idzie mu przełknięcie porażki 0:3 w Barcelonie. Oczywiście że woli Pelego, jego ilość goli z których połowa była strzelana w meczach pokazowych robi naprawdę duże wrażenie, tak samo jak to że co tydzień ma nowego najlepszego piłkarza na świecie...
3
No graliście świetnie, wykopywaliście praktycznie wszystkie piłki nawet jak nie było zbyt dużego pressingu. Mieli parę sytuacji ale to bardziej z naszych błędów niż z ich rozegrania.
0
Nie idzie? to symuluj :) http://fangol.pl/view/98500/po-tym-faulu-podyktowano
6
Dokładnie, pomylić Neymara z Neuerem tylko on potrafi :D
18
Lewandoski, Schweinteiger :D (MD)
9
Przeciętny Kowalski zmienia klub co chwilę, więc się nie dziwie że socios mają pierwszeństwo :D
2
Pep wydaje mi się że zbyt kombinuje, kombinował z Porto i skończyło się słabo i potem musieli się ratować, no ale zobaczymy :) Gramy bardzo efektywnie i efektownie w ataku i to może być zmorą dla Bayernu.
0
Na tym zdjęciu Messi z tym tatuażem wygląda trochę jak jakiś robot :D
0
Messi ale podanie, wykończenie Rakiticia też świetne :D
4
Teraz przez całe spotkanie będą ich boleć nóżki...
0
A no to spoko, ah czasy 1.6 :D
2
Jeśli " Sepp Blatter znowu zostanie wybrany na stanowisko prezesa FIFA, zastosuje amnestię dla wszystkich sankcji administracyjnych. " Hahhahaha, czyli mogą dostać zakaz transferowy który od razu zostanie zdjęty, takie rzeczy tylko w Madrycie :) Oczywiście nie mówię że tak będzie ale drużyna (czyt. firma) która buduje swoją popularność robiąc największe "hity" okienka transferowego nie dostanie zakazu transferowego.
0
Bezlitośni dzisiaj jesteśmy :D
0
Szkoda że Rafinha tak mało pokazuje w ofensywie, stać go na zdecydowanie więcej, szczególnie w takim meczu.
0
Loord? :D (15 znaków)
2
XAVI COOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
26
No i co z tego że mógłby grać w każdej drużynie, co to za atut? Widzę że niektórzy już wymyślają na siłę jakieś rzeczy żeby zbliżyć Cristiano do Messiego :v Za to Messi może grać tak samo dobrze w pomocy jak i w ataku, a Cristiano? "Nie jestem pewien".
0
Kurde śmiejecie się z tego Vermaelena a poza tym że jest szklany to jest solidnym stoperem i bardo dobrze gra w powietrzu.
5
Boateng to marzenie, Suarez też był tylko marzeniem :)
0
czyli trzech :) to Valencia z niego zrobiła gracza na poziomie takim żeby sprowadzono go do Barcy.
1
Alba (tak, wychowanek Barcy), Gaya, Bernat - na przestrzeni ostatnich 2-3 lat
0
Kupić możemy chyba, tylko nie możemy zakontraktować xd
39
Interwencja Pique z meczu z Realem, można oglądać w nieskończoność :D
https://gfycat.com/CluelessBossyEyelashpitviper