0

Chłopak za bardzo chce :D

0

ale bob :D ale rakitić 1 klasa : )

1

Rafinha jaki wojak :D

1

o jeb*** :D

5

Po czym tak sądzisz?

1

Chyba jedyna realna opcja w tym momencie.

1

Zbyt piękne by mogło być prawdziwe :D

3

oglądałeś mundial? bo pleciesz takie głupoty że szkoda gadać... Alves grał tragicznie w reprze aż Scolari stracił cierpliwość i zaczął wystawiać Maicona który grał 100 lepiej a jest 2 lata starszy i dawno zszedł z najwyższego poziomu.

1

Skąd pewność że chcą Alvesa? Co zrobią z 30 latkiem który najlepsze lata ma za sobą?

1

Każdy sądzi że kara jest przesadzona, kto normalny daje zakaz kontaktowania się z drużyną lub zakaz trenowania...

1

No tak, papierosy to samo zdrowie :)

35

30 latek palący papierosy zagrał lepszy mecz ( i zapewne będzie tak często ) niż Pique, nie mam pytań.

11

"I kto to mówi" zamieniłbym na "źródło" bo dziwnie brzmi

5

Dobry troll :D

3

Stegen ależ piękne wyprowadzenie piłki

0

Raczej Sergio "Spowalniacz" Roberto

11

Suarez może trenować indywidualnie, a to że trener jest z Barcy raczej nie ma wielkiego znaczenia.

3

Tak, odbędzie 1-2 treningi z zespołem, wejdzie na boisko w 1 składzie i strzeli 20 bramek i 10 asyst, wyłączcie fife bo wam mózgi wyprała. (w przypadku jeśli mu nie anulują kary)

0

A czy grali już jakiś mecz?(oflicjalny) Bo w zeszłym sezonie Martino praktycznie grał tą samą 11 z lekkimi rotacjami

1

W sumie masz racje, jedyne co mu zarzucam to bierność w sprowadzaniu obrońcy i to za jaką cenę sprowadzili Mathieu skoro można było go kupić rok temu 10 mln taniej.

8

Taki bramkarz za taką cenę, tylko pogratulować Zubiemu dobrego transferu, co ostatnio nieczęsto mu się zdarza

5

No no, szczególnie po świetnym mundialu na którym nie było ani Stegena ani Masipa.

4

Nie no grał wspaniale... Główny filar defensywy zachowywał się jakby pozował do zdjęć a nie grał w obronie, celebryta jeden :D

8

Właśnie czekałem aż się pojawi linia obrony Realu Madryt, no i jesteś.

0

Już wolałbym grę 3 obrońcami niż Pedro na PO... Koleś poza szybkością w obronie nie ma nic.

6

Traktują go jakby kogoś zabił, rozumiem zawieszenie na mecze, ale brak możliwości kontaktu z kolegami z zespołu, brak możliwości trenowania i zgrywania się z zespołem? To wygląda bardziej na karę za przejście do Barcy niż za ugryzienie...

0

30mln, 40mln, 50 mln, czy ten gość ma klauzule?

0

Jakby nie Neymar, Luiz i Silva to Brazylia skończyłaby na ostatnim miejscu w grupie, widzę że w Brazylii sucho mają z trenerami skoro ściągają tego dziada...

0

Zdjęcie wygląda jak scena z jakiegoś filmu, aż mi pasuje tytuł "Przekręt". Hhahaha no nie mogę, idą uśmiechnięci jak gdyby nigdy nic :D

2

Ja nigdy nic do niego nie miałem, jedyne co mnie od tego transferu odpychało to cena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?