Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłopak za bardzo chce :D
0
ale bob :D ale rakitić 1 klasa : )
1
Rafinha jaki wojak :D
1
o jeb*** :D
5
Po czym tak sądzisz?
1
Chyba jedyna realna opcja w tym momencie.
1
Zbyt piękne by mogło być prawdziwe :D
3
oglądałeś mundial? bo pleciesz takie głupoty że szkoda gadać... Alves grał tragicznie w reprze aż Scolari stracił cierpliwość i zaczął wystawiać Maicona który grał 100 lepiej a jest 2 lata starszy i dawno zszedł z najwyższego poziomu.
1
Skąd pewność że chcą Alvesa? Co zrobią z 30 latkiem który najlepsze lata ma za sobą?
1
Każdy sądzi że kara jest przesadzona, kto normalny daje zakaz kontaktowania się z drużyną lub zakaz trenowania...
1
No tak, papierosy to samo zdrowie :)
35
30 latek palący papierosy zagrał lepszy mecz ( i zapewne będzie tak często ) niż Pique, nie mam pytań.
11
"I kto to mówi" zamieniłbym na "źródło" bo dziwnie brzmi
5
Dobry troll :D
3
Stegen ależ piękne wyprowadzenie piłki
0
Raczej Sergio "Spowalniacz" Roberto
11
Suarez może trenować indywidualnie, a to że trener jest z Barcy raczej nie ma wielkiego znaczenia.
3
Tak, odbędzie 1-2 treningi z zespołem, wejdzie na boisko w 1 składzie i strzeli 20 bramek i 10 asyst, wyłączcie fife bo wam mózgi wyprała. (w przypadku jeśli mu nie anulują kary)
0
A czy grali już jakiś mecz?(oflicjalny) Bo w zeszłym sezonie Martino praktycznie grał tą samą 11 z lekkimi rotacjami
1
W sumie masz racje, jedyne co mu zarzucam to bierność w sprowadzaniu obrońcy i to za jaką cenę sprowadzili Mathieu skoro można było go kupić rok temu 10 mln taniej.
8
Taki bramkarz za taką cenę, tylko pogratulować Zubiemu dobrego transferu, co ostatnio nieczęsto mu się zdarza
5
No no, szczególnie po świetnym mundialu na którym nie było ani Stegena ani Masipa.
4
Nie no grał wspaniale... Główny filar defensywy zachowywał się jakby pozował do zdjęć a nie grał w obronie, celebryta jeden :D
8
Właśnie czekałem aż się pojawi linia obrony Realu Madryt, no i jesteś.
0
Już wolałbym grę 3 obrońcami niż Pedro na PO... Koleś poza szybkością w obronie nie ma nic.
6
Traktują go jakby kogoś zabił, rozumiem zawieszenie na mecze, ale brak możliwości kontaktu z kolegami z zespołu, brak możliwości trenowania i zgrywania się z zespołem? To wygląda bardziej na karę za przejście do Barcy niż za ugryzienie...
0
30mln, 40mln, 50 mln, czy ten gość ma klauzule?
0
Jakby nie Neymar, Luiz i Silva to Brazylia skończyłaby na ostatnim miejscu w grupie, widzę że w Brazylii sucho mają z trenerami skoro ściągają tego dziada...
0
Zdjęcie wygląda jak scena z jakiegoś filmu, aż mi pasuje tytuł "Przekręt". Hhahaha no nie mogę, idą uśmiechnięci jak gdyby nigdy nic :D
2
Ja nigdy nic do niego nie miałem, jedyne co mnie od tego transferu odpychało to cena.