0

Nie ma co się dziwić że transfer się przeciąga, to nie jest jakiś mały zakup.

0

Nie mam nic do Ciebie, nie mam nic do kibiców, mam tylko coś do redakcji która nawet w taki dzień nie potrafi przemilczeć tego tematu - katalońskie jak i madryckie dzienniki mają swoje odpały i każdy o tym wie. Poza tym faktycznie, tekst może wydawać się wyrwany z kontekstu - przepraszam :). Myślę że redaktorzy z RM trochę nieprofesjonalnie podchodzą do tego co robią, wywołują niepotrzebne kłótnie które można byłoby oszczędzić - gdyby tego nie napisali pewnie połowa ludzi nawet nie zwróciła by uwagi :)

5

A na stronie Realu redaktorzy spinają się bo katalońskie dzienniki nie poświęciły całej okładki na temat śmierci Di Stefano, cytat "W takie dni jak dziś, wychodzi różnica między prasą madrycką a katalońskimi brukowcami, które nie potrafią w pełni oddać szacunku i zachować klasy". - dobrze że madryckie dzienniki zawsze świecą przykładem :)

0

Przecież nie muszą od razu wpłacać całej sumy, mogą ją rozłożyć itd.

0

Myślę że będzie jakiś podział tak jak w Realu było w poprzednim sezonie, a Masip jako rezerwa na wypadek kontuzji lub na Copa del Rey

2

Ostatnio była jakaś gadka że w szatni są tylko piłkarze i trener, reszta schodzi na 2 plan - pewnie dlatego został zwolniony. Może wynosił jakieś informacje z szatni, czy coś..

0

Co wy macie do tego wieku Suareza? I co z tego że ma 27 lat, Messi też ma tyle...

0

Uwierz mi że to wystarczające :) Casillas - 185 cm, Valdes - 183 cm, tylko parę przykładów.

0

Tak swoją drogą mam nadzieję że Neymar nie dostanie żadnej blokady psychicznej, bo gdy od paraliżu dzielą cię centymetry różnie może wpłynąć to na twoją psychikę ;/

3

Co za ludzie... Zaraz Messi odejdzie z Barcelony bo zmieni pozycje - bo tak wam wmawiają media którym wierzycie za każdym razem.

0

Tak samo jest z Suarezem, śledzi go 4 zawodników Barcy a z innych klubów prawie nikt :D

0

A co, ma chodzić zestresowany i potykać się o własne nogi? :D

0

To chyba inną Barcelone oglądaliśmy, bo ja tam widziałem że to Mascherano wszystko czyścił, a to Pique robił babole do spółki z Alvesem.

5

Typowy Brazylijczyk :)

0

Dzisiejsze newsy @MD

Liverpool oferuje Aggera Barcelonie
Ofensywa Barcy po Cuadrado
Barca otrzymuje oferty za Adama Traore

1

Neymar wprowadzał o wiele więcej zamieszania w szykach przeciwnika niż Sanchez, który zrobił 2 zwody nad piłką, wracał się i szukał wzrokiem Messiego...

3

Oficjalnie : Eric Abidal w Olympiakosie z 2 letnim kontraktem

@Fifa

1

Może to głupie ale 4 zawodników Barcy obserwuje Suareza na twitterze (Alves, Iniesta, Pique i Bartra), za to z innych klubów nie obserwuje go nikt - transfer potwierdzony? hahaha

0

Po zdobyciu bramki na 1:0 Argentyna grała defensywnie, po co mieli narażać się na kontry? Myślę że to nie wina Messiego tylko taktyki.

0

Przy takim wejściu nie ma mowy o nie chceniu zrobić komuś krzywdy, wiedział że nie ma szans na odebranie piłki więc chciał faulować, ale zamiast wejść w nogi czy coś to prawie doprowadził do tragedii...

0

Już przeczytałem Bartomeu... :D

8

Jak przyjdzie Suarez i środkowi obrońcy to wyśle list gratulacyjny dla Zubiego.

14

Sprytny ruch, przedłużyli kontrakt żeby móc na nim coś zarobić, a nie żeby odszedł za darmo.

21

Tak tak, od razu do więzienia z nim.

0

Z tym zarządem to raczej kusząca oferta xD

2

Całe szczęście że nikt nam nie próbuje sprzątnąć Mathieu sprzed nosa.

0

Chodzi o to że on jest wolny, i nie umie holować piłki, a czasami to jest ważne żeby dobrze podać...

0

Nie wiem co Real widzi w tym Kroosie, koleś prawie nic nie daje przy kontratakach (oprócz podań), a to jest ich największa broń.

10

Widziałem to na żywo i wiedziałem że nie skończy się na lekkim stłuczeniu. Jak ktoś mówi że Neymar to nurek to niech zobaczy wczorajszy występ Mullera, co za człowiek... Nie chce bronić Zunigi ale zawodnicy Brazylii robili to samo Jamesowi, więc Kolumbijczycy odpłacali się na Neymarze.

0

Świetna inicjatywa z tymi zniżkami i darmowymi miejscami parkingowymi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?