0

Przecież mówił ktoś tam z zarządu że Alexis nie odejdzie, wiem że po zarządzie można się wszystkiego spodziewać ale na pewno nie sprzedadzą 2 najlepszego strzelca w zespole za 25 mln.

0

Co Ci ludzie widzą w tym Cuadrado to ja nie wiem, i jeszcze na PO chcą go wstawiać :e

1

Chlopcze? Ja do niego szacunek straciłem gdy w swojej najlepszej dyspozycji zostawił nas żeby sobie zarobić pieniążki, odchodząc za darmo i nie pomagając w sprowadzaniu nowego bramkarza. Czekam na bana od administracji bo ostatnio wyśmiałem Alonso i dostałem bana, to teraz też pewnie dostane :)

2

Wraca jak pies z podkulonym ogonem, mam nadzieję że nie wpłynie to na adaptowanie się Ter Stegena do zespołu...

0

Na napastnika go :D

0

Poza tematem -

Mandzukić: Nadszedł czas na nowe wyzwania

I tak skończy się jak zawsze :D

0

A był do kupienia w Romie :)

0

" Jakby Barca go chciala, to o pierwsze juz by u nas byl "

Chyba nie z tym zarządem

2

Banner za Messim nie przypadkowy :)

0

0

Jeśli ma przyjść w miejsce Cesca to okej, potrzeba kogoś kto by strzelał zza pola karnego.

0

Jeśli to prawda to nie wyobrażam sobie sytuacji gdy Lukaku nie przechodzi do nas.

4

A ja zostawiam wszystko Luisowi Enrique, pokładam w nim wielkie nadzieje i jeśli on nie zmieni nic to chyba nikt nie pomoże.

0

Brawo, powodzenia życzę :D

1

Ja pier.....

0

Wg wikipedii 17 bramek w 32 spotkaniach, dosyć wysoki, ale nie sądze żeby puścili go tanio, skoro kupili za 37 mln.

1

Wystarczy spojrzeć na styl jego gry w reprezentacji, tam jest ciagle w ruchu a w Barcelonie musi hamować bo zaraz obok siebie ma Daniego Alvesa który jest odpowiedzialny za "rozgrywanie" ze skrzydła

0

Kto kupi Tello za 25 mln? Myśl.Mialo byc do blazko1999, cos sie popsulo :c

30

A tymczasem Chile wygrywa z Egiptem i Alexis zalicza asysty przy wszystkich 3 golach :D

0

To teraz jeszcze znajdź miejsce dla Xaviego, Iniesty, Fabregasa, Busquetsa itd itd itd, a zresztą po co pomocnicy, napastnicy sami mają strzelać bramy, nie?...

0

Jeśli miałby przyjść to tylko w wypadku gdyby został sprzedany Sanchez, który jest za dobry na ławkę.

0

Ilu to on spraw nie badał...

1

Tello + 10-15 mln max i nie mam nic przeciwko.

0

Nie wyobrażam sobie dawania więcej niż 5-7 mln za rezerwowego bramkarza, szczególnie wiekowego.

5

Świetna wiadomość :)

0

Bo Chelsea nie chce nas wzmocnić, szczególnie za rządów Mourinho.

0

Uważaj bo Chelsea sprzeda nam Lukaku, a Reus nam nie potrzebny. Llorente też nie lubie no ale nic nie zmienimy, jesteśmy zdani na łaskę zarządu.

4

Ale zestresowany :D

2

A tak poza tym to Llorente w zeszłym roku był do wzięcia za darmo, BRAWO!

0

Ja za tego Llorente nie dałbym 10 mln, a Juve myśli że zaraz zarobi na nim z 50 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?