Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież mówił ktoś tam z zarządu że Alexis nie odejdzie, wiem że po zarządzie można się wszystkiego spodziewać ale na pewno nie sprzedadzą 2 najlepszego strzelca w zespole za 25 mln.
0
Co Ci ludzie widzą w tym Cuadrado to ja nie wiem, i jeszcze na PO chcą go wstawiać :e
1
Chlopcze? Ja do niego szacunek straciłem gdy w swojej najlepszej dyspozycji zostawił nas żeby sobie zarobić pieniążki, odchodząc za darmo i nie pomagając w sprowadzaniu nowego bramkarza. Czekam na bana od administracji bo ostatnio wyśmiałem Alonso i dostałem bana, to teraz też pewnie dostane :)
2
Wraca jak pies z podkulonym ogonem, mam nadzieję że nie wpłynie to na adaptowanie się Ter Stegena do zespołu...
0
Na napastnika go :D
0
Poza tematem -
Mandzukić: Nadszedł czas na nowe wyzwania
I tak skończy się jak zawsze :D
0
A był do kupienia w Romie :)
0
" Jakby Barca go chciala, to o pierwsze juz by u nas byl "
Chyba nie z tym zarządem
2
Banner za Messim nie przypadkowy :)
0
0
Jeśli ma przyjść w miejsce Cesca to okej, potrzeba kogoś kto by strzelał zza pola karnego.
0
Jeśli to prawda to nie wyobrażam sobie sytuacji gdy Lukaku nie przechodzi do nas.
4
A ja zostawiam wszystko Luisowi Enrique, pokładam w nim wielkie nadzieje i jeśli on nie zmieni nic to chyba nikt nie pomoże.
0
Brawo, powodzenia życzę :D
1
Ja pier.....
0
Wg wikipedii 17 bramek w 32 spotkaniach, dosyć wysoki, ale nie sądze żeby puścili go tanio, skoro kupili za 37 mln.
1
Wystarczy spojrzeć na styl jego gry w reprezentacji, tam jest ciagle w ruchu a w Barcelonie musi hamować bo zaraz obok siebie ma Daniego Alvesa który jest odpowiedzialny za "rozgrywanie" ze skrzydła
0
Kto kupi Tello za 25 mln? Myśl.Mialo byc do blazko1999, cos sie popsulo :c
30
A tymczasem Chile wygrywa z Egiptem i Alexis zalicza asysty przy wszystkich 3 golach :D
0
To teraz jeszcze znajdź miejsce dla Xaviego, Iniesty, Fabregasa, Busquetsa itd itd itd, a zresztą po co pomocnicy, napastnicy sami mają strzelać bramy, nie?...
0
Jeśli miałby przyjść to tylko w wypadku gdyby został sprzedany Sanchez, który jest za dobry na ławkę.
0
Ilu to on spraw nie badał...
1
Tello + 10-15 mln max i nie mam nic przeciwko.
0
Nie wyobrażam sobie dawania więcej niż 5-7 mln za rezerwowego bramkarza, szczególnie wiekowego.
5
Świetna wiadomość :)
0
Bo Chelsea nie chce nas wzmocnić, szczególnie za rządów Mourinho.
0
Uważaj bo Chelsea sprzeda nam Lukaku, a Reus nam nie potrzebny. Llorente też nie lubie no ale nic nie zmienimy, jesteśmy zdani na łaskę zarządu.
4
Ale zestresowany :D
2
A tak poza tym to Llorente w zeszłym roku był do wzięcia za darmo, BRAWO!
0
Ja za tego Llorente nie dałbym 10 mln, a Juve myśli że zaraz zarobi na nim z 50 mln.