2

Ciekawe jak tam z zakazem transferowym Realu, ktoś coś wie?

0

Skandal - tyle można powiedzieć o jego słowach, niech sobie zobaczy jak Cancelo symulował przy każdym kontakcie...

3

no :/ pare miesięcy w najlepszym klubie na świecie :( masakra :( z pewnością gdyby nie transfer do Barcy grałby dzisiaj w Man Utd :)

4

Ambasadorem... chyba melanżu

0

Sezon się dopiero zaczął, jeśli chcemy kogoś sprawdzić to teraz.

31

hahah, niech założy spódnice następnym razem ;>

0

Masche aktualnie albo będzie wszystko czyścił albo nam przegra spotkanie więc dobry wybór moim zdaniem, Gomes za Inieste czyli pewnie będziemy grać bardziej defensywnie i utrzymywali się przy piłce.

4

Proponuję wprowadzić jeszcze ocenę dla sędziów, temu panu dałbym 0 wystarczyło na niego spojrzeć i od razu wiadomo że nie wiedział co się dzieje...

19

"Przyjechaliśmy, aby wygrać mecz" No to chyba inny mecz oglądaliśmy, do ataku zaczęli ruszać dopiero jak brameczkę stracili, od początku remis był dla nich okej :>

3

Ale jak to.. przecież grzmot... ustawione!!11

0

Byle nie dać się zastraszyć na początku i nie stracić bramki, potem będę spokojny :D

5

Osoby które go krytykują za to nie mogą się pogodzić że jest w top 5 najlepszych piłkarzy :) przecież miał nic nie osiągnąć, że oszust, że pieniądze w błoto :D

8

ta, już widzę jak ronaldo podaje w sytuacji sam na sam do kolegi żeby strzelił na pustą :D

17

20 minut doliczone to i bramki są, na farcie jak zwykle a potem pisza ze Zidane najlepszy ;v

1

Od razu wychodzi jego prawdziwa natura :> ahh

0

Lubię taką szczerość, kompletne przeciwieństwo Zubizarrety

2

Już rzygam tymi wypowiedziami o Messim...

0

Dobry transfer. Przyda się spokojna głowa na 9 bo jak widziałem jaki podpalony był wczoraj Suarez to wiedziałem że albo będzie wszystko pudłował albo strzeli jakąś niesamowitą bramkę :D

0

Muniain trochę żałosna zmiana, wszedł i jedyne co robił to symulował, żadnego dryblingu - nic

0

Denis nie dostał kartki, dostali tylko Suarez i Busquets za dyskusje ale i tak poziom sędziowania tego pana z meczu na mecz coraz gorszy, a myślałem że już nie można gorzej sędziować...

3

Munir zawsze odpala w presezonie, początek ligi też miał świetny sezon temu a potem to szkoda gadać.

1

Wróci ronaldo i Bale znowu stanie się chłopcem do podawania piłek, spokojnie :)

4

Gabigol właśnie jest na testach w Interze :)

2

2

Mi tam szkoda Bravo, przegrał walkę nie z samym Ter Stegenem, a z jego "potencjałem".

0

I dobrze, warto znać umiar :D

0

normalne że nikt nie będzie cenzurował zdjęcia robionego przez jakiegoś dziennikarza :D to FIFA cenzurowała zdjęcie, to też pewnie by ocenzurowali gdyby leciało w ich programie czy coś

10

Jeśli to prawda to świetny transfer, bardzo wszechstronny napastnik i do tego młody.

0

Trochę manipulacja tytułem :D

1

Co jak co ale ta akcja #TodosSomosLeoMessi to kompletny idiotyzm...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?