Nightingale
Dołączył/a: lipiec 2017
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie 0:0
2
Czyli prawdopodobnie kiedyś Roberto będzie pierwszym kapitanem patrząc na wiek pozostałej trójki.
0
Macie jakis stream który sie nie zacina?
0
Szkoda, że Malcom nie gra od początku.
0
Dzięki :D
0
Znacie jakąś stronę na której obejrze powtórkę wczorajszego meczu?
2
Myślę,że Pjoterowi chociło o to czy już w lipcu bd grał dla Barcelony a tam jest napisane,że jest możliwość przeprowadzenia transferu a nie wiadomo czy np. jeszcze nie pójdzie na pół roku do Gremio na wyporzyczenie.
1
Gdzie ja coś hejtuje? Po prostu wstawiłem filmik którego wcześniej nie widziałem, tym bardziej, że moim zdaniem MATS bardzo fajnie się zachował.
25
Ter Stegen też nie był zadowolony z gwizdów na Gomesa.
https://x.com/Barcelona_M16/status/970777521510862854
0
2
Czyli miałem rację :) dzięki panowie
0
10-10*10+10=? Jest tu jakiś matematyk co poda wynik bo z bratem się sprzeczam i nie wiem kto ma rację :D
1
Może i zajęło 30 sekund ale wyobraź sobie sytuacje w której jest to gol zwycięski w finale ligi mistrzów w końcówce meczu.
0
Lepiej chwalić Denisa za nic i dawaj mu szanse aż nie będzie miał 30 lat , jak dla mnie Gomes aktualnie zasługuję na więcej minut niż Denis.
0
Jak zawsze trzeba się przyczepić do Gomesa.
1
aliez.me , totalsportek.com , realbarca.pl
0
Aliez.me , total sportek.com , realbarca.pl
4
Gomes od kilku spotkań jest dużo lepszy od Denisa ale wiadomo , że Gomes i tak będzie hejtowany.
0
Dzięki za wyjaśnienia :D
0
Mam zamiar zacząć obstawiać mecze , założyłem już nawet konto na fortunie i mam kilka pytań.
Co to są te punkty FPK ?
Jest mecz np. Arsenal - Newscatle i jak jest spotkanie/ ilosc bramek 2/-2,5 to znaczy , że jak Newscatle nie strzeli przynajmniej 3 bramek to wygrywam ?
I nie mogę doładowac kasy na konto trzeba czekać na jakąś weryfikacje karty ?
0
Proponuje zmienic nazwe klubu na FC France.
2
http://www.20minutos.es/deportes/noticia/deulofeu-baile-loco-casa-3145528/0/ Chyba dobry towar mają w tej Barcelonie.
1
Podpisuje się pod tym.
3
Ile wynosi jego klauzule ?
0
Pewnie dlatego Ronaldo tak biegł z tą piłką na środek boiska , żeby nastrzelać bo się boi , że Messi bo wyprzedzi.
0
Co mówili ?
0
Dla mnie Semedo.
0
Gdzie mogę obejrzeć mecz w internecie ? oczywiście Barcelona vs Juventus.
0
Digne jest w składzie i jednocześnie odrzucony hmm...
4
Ale ten Messi ma podania po prostu Geniusz.