Nightingale
Dołączył/a: lipiec 2017
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall O jakim Hype za przeproszeniem ty pieprzysz? jeśli ktoś hypował Erica, to znaczy, że nie miał pojęcia o czym pisze, to jest zawodnik na przyszłość, a nie zbawienie naszej obrony na tu i teraz.
2
@masq Nie nowe nabytki, tylko nowy nabytek, Eric i tak by nie zagrał w tym meczy, bo nawet nie zagrał 5 minut w sparingu.
6
@masq Przecież i tak by nie zagrał w tym meczu, piszecie tylko, żeby się przyczepić do czegoś, jeśli Eric zostanie zarejestrowany na następne mecze , to nie widzę żadnego problemu.
0
@LuisSalvano tak podobno był dogadany, szkoda, że Laporta wynegocjował dużo niższe zarobki, to już pokazuje jak niekompetentny był poprzedni zarząd.
1
@kacperekjjdd Wynik 5-0, a czego oczekuję? Tiki taki, pięknej gry, piłeczka ma chodzić jak po sznurku, takie skromne oczekiwania mam.
3
@Kettger otoczenie Laporty jest pozytywnie nastawione :D
4
@David_Beckham Trzeba być naprawdę Hala dzieckiem, żeby wskazać Benzeme.
5
@parpe Przecież tu już Manchester United Ligę Mistrzów wygrał, bo pokonali Leeds 5-1 xD
1
@LuisSalvano Coooooo? Jaki Garcia?
10
@PatrychoO Better than Vinicius xDDD
2
@Worny Nic nowego w sumie, ja już się osobiście nie napalam na Ansu, wolę się pozytywnie zaskoczyć w tej sytuacji. Trudno mi uwierzyć, że po takiej kontuzji będzie crackiem.
4
@LeoMessiah Wtedy jak był 3 w złotej piłce.
2
@AntekGriezmann Prime Griezmann, ogółem Benz
1
@Encore Vini to uboga wersja co najwyżej Robinho.
23
@AntekGriezmann Ogarnij stuleje.
4
@Kapitan hawk To nie jest żaden wysyp, oni tu są od dłuższego czasu, tylko się dobrze kryją i udają "obiektywnych"
0
@ElKamil Mistrzowski
2
@LuisSalvano No właśnie, to oceniaj wszystkie, Depaya ściągnął, którego podobno chciałeś. Messiego nie zakontraktował, ale patrząc na to, że ledwo zarejestrowaliśmy nowe nabytki "za darmo", to chyba rzeczywiście było to mało prawdopodobne. Sytuacja finansowa klubu jest FATALNA, ja daję nowemu zarządowi czas.
0
@LuisSalvano Oczywiście, że masz prawo, ale oceniaj obiektywnie i patrz na fakty, a nie oceniasz po wpływem emocji, bo Messi odszedł.
1
@parpe I bardzo dobrze, mam nadzieje, że nie będzie co zbierać z oszusta.
3
https://www.laliga.com/en-GB/clubs/fc-barcelona/squad Depay już jest, także hejterzy do nory.
20
@LuisSalvano Nie zesraj się, bo płaczesz o tego Laporte 24/7.
35
Hejterzy odszczekają czy nie mają na tyle odwagi i honoru?
1
I co hejkerzy? Memfuhna właśnie zarejestrowana.
34
Podobno panuje optymizm.
3
@Cule1234 Czyli Romero udaje, że ma kontakty w klubie, a tak naprawdę nic nie wie. Co się nie wydarzy to i tak będzie miał rację :D
1
@IronSanHybrid I to jak się zwiększa, po oficjalnym ogłoszeniu odejścia Leo i pierwszej plotce, że z PSG dogadany, sprawdziłem obserwujących na instagramie, mieli 37,7mln, a teraz 44,9.
0
@Encore Ogólnie to serio się zastanawiałem czy nie zostać, takim "dziennikarzem" mam wrażenie, że jest to najłatwiejsza praca na świecie, wymyślasz plotkę i udostępniasz w internecie, a tysiące ludzi to łyka.
0
@Encore Takim "dziennikarzem" może być każdy, też mogę napisać, że Mbappe w tym lub następnym okienku trafi do Realu.
0
@Encore Strzela ślepakami. O transferze Mbappe do Realu się mówi od kilku lat, bo sam mówił, że chciałby tam zagrać. Nie ma to żadnego związku z Messim, został mu rok kontraktu więc albo teraz za kase albo za rok za darmo.