Nightingale
Dołączył/a: lipiec 2017
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny a koń zwalony?
23
@macio_944 Podobno walili drzwiami i oknami po nich, ale zarząd nie mógł się zdecydować gdzie ich wypożyczyć/sprzedać :)
1
@ProMILs O obniżce pisał bodajże Gerard Romero, który miał skuteczność 0% w tym okienku, także nie brałbym tego newsa na serio.
4
@Worny Mimo wszystko szanuję Pjanicia, że woli grać nawet w takim Besiktasie niż grzać trybuny.
0
@Gaucho @Pawel13sz Optymizm to moje drugie imię :D Griezmann, będzie czyścił w defensywie aż miło :D
1
@Jakub1513 Wygrywamy to mało powiedziane, my ich rozgromimy.
0
@Kamiloza91 Oby jak najwcześniej.
1
@Jakub1513 Nawzajem :D
4
@DaPidejpi Ja szczerze mówiąc mam to gdzieś, bo praktycznie oglądam tylko Barce :D
27
Powiem wam, że porażka Juve już tak nie cieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Ronmes A jak nie "wyjebie" to będziesz pisał, że zawsze wierzyłeś w Barce czy nie?
1
@Masny Raczej nie, ale po przerwie na reprezentacje powinien zagrać jakieś ogony.
1
@Kapitan hawk Niesamowite jak wychodzą z nory, zobacz, że ten @PJ1985 Nic nie pisał od maja xD
2
@Kwiatek67 Ja im zazdroszczę takiego transferu, ale nie mam zamiaru płakać, że Real teraz idzie po potrójną koronę czy coś w tym stylu, bo nie takie ekipy kończyły sezon bez pucharów. Będę szczęśliwy jak do zdrowia i formy wróci Ansu Fati, nic mi do szczęścia więcej nie potrzeba.
4
Mam nadzieję, że Ymbappie przejedzie teraz do Realu, ponieważ lepiej teraz za 160-180mln, niż za rok za darmo plus inne transfery typu Haaland. PSG nie dało rady wygrać z nim ligi z Lille, to tym bardziej, Real nie musi wygrać z nim wszystkiego :D Moim Wymarzonym transferem do Barcy będzie zdrowy Ansu.
1
@Coutinho007 Najprawdopodobniej tak.
0
@Omoziu Będzie ciężko, Getafe raczej nam odda piłkę, więc nie będzie miał dużo okazji do wślizgów.
21
Aj, nie mogę się doczekać niedzieli i gry w defensywie Griezmanna, ale to będzie chodziło.
7
Dopiero obejrzałem powtórkę meczu. Mój krótki opis każdego piłkarza Barcelony w tym meczu.
Neto- Fatalna gra nogami, oby Ter Stegen szybko wrócił.
Alba- Panika w obronie i wrzutki na pałę, byłem za sprzedażą Jordiego przed sezonem i nadal jestem. Mam nadzieję, że Balde okażę się Pedrim Lewej obrony.
E.Garcia- Moim zdaniem olbrzymi potencjał i solidny mecz do czasu czerwonej kartki, nie dziwię się, że Guardiola go tak zachwalał i Koeman czy Luis Enrique na niego stawiają.
Pique- Szkoda chłopa, oby szybko wrócił do zdrowia.
Araujo- Mój ulubieniec, jeśli chodzi o środek obrony w Barcie. Jest szybki, silny, doskonale walczy w powietrzu, mój wymarzony profil obrońcy.
Dest- Mieszane uczucia mam co do niego, potencjał spory, ale musi zacząć grać z "głową"
De Jong- Co tu dużo pisać, jeden z najlepszych pomocników na świecie.
Pedri- Niesamowita technika i potencjał, ale nadal brak mu doświadczenia.
Busquets- Z piłką TOP, ale problem pojawia się gdy trzeba kogoś gonić, co w współczesnym futbolu jest niezbędne.
Griezmann- To on grał?
Depay- Bardzo dobry piłkarz, który da nam wiele radości, ale nie jest to crack typu Neymar czy Messi.
Braithwaite- Dobry rezerwowy, ale nic ponad to.
Roberto- Idealny rezerwowy o ile obniży zarobki.
Emerson i Demir- mnóstwo pracy przed nimi.
2
@Janiama 1:3
2
@avexavi Eee tam, niemy był od urodzenia.
0
@Khajio W takim razie, trzeba poczekać kilka lat, ale uważam, że warto poczekać na taki talent skoro jest kibicem Barcy, analogiczna sytuacja co Mbappe do Realu :D
0
@cat_r37 Oczywiście moim zdanie większy potencjał ma Gavi niż Moriba. Jestem za tym, żeby postawić na niego, na dodatek ma profil, który lepiej pasuję do Barcy. Kays ma jeszcze czas, mi osobiście jest bardziej szkoda Ilaisa Akhomacha. Jestem mega faem jego talentu.
3
@Tomo1989 Wprowadzanie młodych nie polega na tym, że grają w każdym meczu w 1 składzie, trzeba dać im czas, młodzi muszą być wprowadzani stopniowo. Ja jestem pełny wiary w tą drużynę i Koemana.
3
@Tomo1989 Nie brakuje, nie można dać od razu 5 nastolatków do pierwszego składu, trzeba wprowadzać stopniowo. Koeman jest idealnym trenerem na ten moment.
1
@Emhyr Welcome Haaland Skills and Goals 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Tomo1989 Betoniarz, który daje najwięcej minut młodym od wielu lat xD
1
@cat_r37 Moim zdaniem, Gavi wtedy cofnie się do Barcy B.
0
@SamuraJack Dlaczego? Moukoko jest kibicem Barcy, a to jakby nie patrzeć dużo pomaga :D
1
@Comentateiro Zgadzam się, ale nie powiesz mi, że jesteś fanem Koemana i oceniasz go obiektywnie :D