0

@cules100pro To nie jest żadna nowa Barcelona, to jest ta sama Barca tylko bez Messiego. Również jestem ciekawy nowej Barcy, ale to nie nastąpi w tym sezonie, bo odszedł tylko Messi, żeby była nowa Barca musi odejść jeszcze co najmniej Pique, Busi, Alba, Leglet czy Roberto.

15

Komentarz usunięty

1

@Encore @adi7adi8 @PatrychoO Widzę, że ploteczki ważniejsze od faktów i bardziej wartościowych informatorów, no cóż, czego się można innego spodziewać.

3

@PatrychoO Radzę nie brać za pewnik plotek jakichś podrzędnych dziennikarzy.

1

@RomanHoffer Ale po co wy jakąś miłość od razu wymyślacie? Po prostu Barcy nie było na niego stać to poszedł do innego klubu.

1

@Davvd A jak by się dogadał po 48h to by było spoko? Smutne to trochę, że można w oczach niektórych "kibiców" zaprzepaścić swoją 17 letnią legendę tym, że się szybko dogadałeś z innym klubem.

0

@Kaziol47 Na ten moment nikt nie powinien, chyba, że sam Messi kogoś namaści, ale w przyszłości liczę na Ansu.

1

@tomek8756 Nie, to Gareth Bale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@busquets5 Moim zdanie Messi powinien dopłacać tak z 5 mln. rocznie, pozer jeden.

10

@norbercikvisca2007 Nowe konto i debilny wpis, nowe nie znałem.

1

@VamosRakieta Dziękuję, że się ze mną zgadzasz :D

0

Szczerze to boli serducho jak to wszystko czytam o Leo, ale co zrobić. Rok temu mówiłem mojemu bratu, że jestem ciekawy Barcy po Messim, ale nie takiej, to jest nadal ta sama Barca z wymianą Messiego na Depaya. Jestem ciekawy Barcy bez Alby, Pique czy Busiego. Niestety to chyba jeszcze prędko nie nastąpi.

1

@Boromir4 Pisałem już o tym wcześniej. Moim zdanie Laporta i Messi wiedzieli o tym od kilku tygodni, że tak to się skończy.

4

@barpol11 Nie chcę się powtarzać, ale moim zdanie to było wiadome od tygodni.

1

@LuisSalvano W internecie nie tak łatwo o zakopanie toporu wojennego, tu się wszyscy czują jak bogowie, bo kto im poskoczy w internecie w którym mogą być kim chcą? Dystans i ignorowanie takich ludzi to najlepsze co możesz zrobić.

1

@LuisSalvano Moja rada jest taka, żebyś się nie przejmował się zdaniem innych na twój temat, tym bardziej w internecie. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, odpowiadaj tylko tym co wyrażają się z szacunkiem, a resztę po prostu ignoruj, bo ewidentnie "pracują" na to, żebyś dostał perma
Pozdrawiam

0

@LuisSalvano Nie rozumiem tej nienawiści w twoją stronę, przecież nie piszesz nic obraźliwego. Ja szanuje twoje zdanie, ale uważam, że Messi już nie wróci do Barcy jako piłkarz.

1

@masq Dodam też, że taka strategia pozwoliła by wyjść Laporcie i Messiemu z twarzą z tej sytuacji, a winny by był Bartomeu i La Liga.

2

Pozwolę sobie wkleić mój wcześniejszy wpis.

@masq Moje zdanie jest takie, że Messi i Laporta wiedzieli już kilka tygodni temu, że to się tak skończy. W skrócie to za szybko to wszystko się stało, ten obrót sytuacji o 180 stopni i niby już Messi praktycznie dogadany z PSG, a to wszystko w 24h. Nie chce mi się rozpisywać bo nie mam na to nastroju a na dodatek trochę już wypiłem, ale takie jest moje zdanie na ten temat.

0

@Mns21 W dalszej przyszłości nie wiem, ale na ten sezon bym się nie napalał, bo póki co wymieniliśmy Messiego na Depaya.

1

@VIPER2712 No dokładnie tak jest, dlatego nie rozumiem podekscytowania "nową Barceloną".

8

Szczerze to nie rozumiem ludzi którzy piszą, że są podekscytowani nową Barceloną. Pytam się jaką nową, skoro to jest stara Barcelona tylko z wymienionym Messim na Depaya? Żeby to była nowa Barca, to by musieli odejść jeszcze co najmniej Alba, Busi, Pique, Lenglet czy Roberto, a za nich np. Gaya, Laporte, Merino i jacyś rezerwowi, to tylko przykłady. Messi z tych wszystkich powinien odejść ostatni, przez ten czas powinien uczyć i ciągnąć ten młody nowy zespół. Póki co to nie jest żadna nowa Barca. Sorry za błędy, mam już trochę wypite.

1

@norbi77 Na dodatek pamiętam te wypowiedzi Di Marii, Neymara czy Paredesa w taki tonie jakby też coś wiedzieli, że Messi w przyszłym sezonie zagra w PSG.

1

@norbi77 Dokładnie mam takie samo zdanie, obydwoje wyszli z tego z twarzą a winny jest Bartomeu i La Liga.

0

Moje zdanie jest takie, że Messi i Laporta wiedzieli już kilka tygodni temu, że to się tak skończy. W skrócie to za szybko to wszystko się stało, ten obrót sytuacji o 180 stopni i niby już Messi praktycznie dogadany z PSG, a to wszystko w 24h. Nie chce mi się rozpisywać bo nie mam na to nastroju a na dodatek trochę już wypiłem, ale takie jest moje zdanie na ten temat.

47

Bo wie, że nikt silny go nie weźmie :D 200IQ

4

Nie oglądam dużo siatki ale ten Leon to jakiś szef :D

0

suaba ta Polsza.

0

@masq Mi też właśnie Nico się bardzo podobał w tym meczu, może nie bardziej niż Gavi ale uważam, że zagrał dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?