Nightingale
Dołączył/a: lipiec 2017
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro To nie jest żadna nowa Barcelona, to jest ta sama Barca tylko bez Messiego. Również jestem ciekawy nowej Barcy, ale to nie nastąpi w tym sezonie, bo odszedł tylko Messi, żeby była nowa Barca musi odejść jeszcze co najmniej Pique, Busi, Alba, Leglet czy Roberto.
15
Komentarz usunięty
1
@Encore @adi7adi8 @PatrychoO Widzę, że ploteczki ważniejsze od faktów i bardziej wartościowych informatorów, no cóż, czego się można innego spodziewać.
3
@PatrychoO Radzę nie brać za pewnik plotek jakichś podrzędnych dziennikarzy.
1
@RomanHoffer Ale po co wy jakąś miłość od razu wymyślacie? Po prostu Barcy nie było na niego stać to poszedł do innego klubu.
1
@Davvd A jak by się dogadał po 48h to by było spoko? Smutne to trochę, że można w oczach niektórych "kibiców" zaprzepaścić swoją 17 letnią legendę tym, że się szybko dogadałeś z innym klubem.
0
@Kaziol47 Na ten moment nikt nie powinien, chyba, że sam Messi kogoś namaści, ale w przyszłości liczę na Ansu.
1
@tomek8756 Nie, to Gareth Bale.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@busquets5 Moim zdanie Messi powinien dopłacać tak z 5 mln. rocznie, pozer jeden.
10
@norbercikvisca2007 Nowe konto i debilny wpis, nowe nie znałem.
1
@VamosRakieta Dziękuję, że się ze mną zgadzasz :D
0
Szczerze to boli serducho jak to wszystko czytam o Leo, ale co zrobić. Rok temu mówiłem mojemu bratu, że jestem ciekawy Barcy po Messim, ale nie takiej, to jest nadal ta sama Barca z wymianą Messiego na Depaya. Jestem ciekawy Barcy bez Alby, Pique czy Busiego. Niestety to chyba jeszcze prędko nie nastąpi.
1
@Boromir4 Pisałem już o tym wcześniej. Moim zdanie Laporta i Messi wiedzieli o tym od kilku tygodni, że tak to się skończy.
4
@barpol11 Nie chcę się powtarzać, ale moim zdanie to było wiadome od tygodni.
1
@LuisSalvano W internecie nie tak łatwo o zakopanie toporu wojennego, tu się wszyscy czują jak bogowie, bo kto im poskoczy w internecie w którym mogą być kim chcą? Dystans i ignorowanie takich ludzi to najlepsze co możesz zrobić.
1
@LuisSalvano Moja rada jest taka, żebyś się nie przejmował się zdaniem innych na twój temat, tym bardziej w internecie. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, odpowiadaj tylko tym co wyrażają się z szacunkiem, a resztę po prostu ignoruj, bo ewidentnie "pracują" na to, żebyś dostał perma
Pozdrawiam
0
@LuisSalvano Nie rozumiem tej nienawiści w twoją stronę, przecież nie piszesz nic obraźliwego. Ja szanuje twoje zdanie, ale uważam, że Messi już nie wróci do Barcy jako piłkarz.
1
@masq Dodam też, że taka strategia pozwoliła by wyjść Laporcie i Messiemu z twarzą z tej sytuacji, a winny by był Bartomeu i La Liga.
2
Pozwolę sobie wkleić mój wcześniejszy wpis.
@masq Moje zdanie jest takie, że Messi i Laporta wiedzieli już kilka tygodni temu, że to się tak skończy. W skrócie to za szybko to wszystko się stało, ten obrót sytuacji o 180 stopni i niby już Messi praktycznie dogadany z PSG, a to wszystko w 24h. Nie chce mi się rozpisywać bo nie mam na to nastroju a na dodatek trochę już wypiłem, ale takie jest moje zdanie na ten temat.
0
@Mns21 W dalszej przyszłości nie wiem, ale na ten sezon bym się nie napalał, bo póki co wymieniliśmy Messiego na Depaya.
1
@VIPER2712 No dokładnie tak jest, dlatego nie rozumiem podekscytowania "nową Barceloną".
8
Szczerze to nie rozumiem ludzi którzy piszą, że są podekscytowani nową Barceloną. Pytam się jaką nową, skoro to jest stara Barcelona tylko z wymienionym Messim na Depaya? Żeby to była nowa Barca, to by musieli odejść jeszcze co najmniej Alba, Busi, Pique, Lenglet czy Roberto, a za nich np. Gaya, Laporte, Merino i jacyś rezerwowi, to tylko przykłady. Messi z tych wszystkich powinien odejść ostatni, przez ten czas powinien uczyć i ciągnąć ten młody nowy zespół. Póki co to nie jest żadna nowa Barca. Sorry za błędy, mam już trochę wypite.
1
@norbi77 Na dodatek pamiętam te wypowiedzi Di Marii, Neymara czy Paredesa w taki tonie jakby też coś wiedzieli, że Messi w przyszłym sezonie zagra w PSG.
1
@norbi77 Dokładnie mam takie samo zdanie, obydwoje wyszli z tego z twarzą a winny jest Bartomeu i La Liga.
0
Moje zdanie jest takie, że Messi i Laporta wiedzieli już kilka tygodni temu, że to się tak skończy. W skrócie to za szybko to wszystko się stało, ten obrót sytuacji o 180 stopni i niby już Messi praktycznie dogadany z PSG, a to wszystko w 24h. Nie chce mi się rozpisywać bo nie mam na to nastroju a na dodatek trochę już wypiłem, ale takie jest moje zdanie na ten temat.
47
Bo wie, że nikt silny go nie weźmie :D 200IQ
4
Nie oglądam dużo siatki ale ten Leon to jakiś szef :D
0
suaba ta Polsza.
0
@masq Mi też właśnie Nico się bardzo podobał w tym meczu, może nie bardziej niż Gavi ale uważam, że zagrał dobrze.