0

@Khajio Dobra, przyznaję się bez bicia, że umknął mi fakt, że Gravenbercha agentem jest Raiola ale gdybym miał do wyboru to i tak wybieram Holendra( załóżmy, że by chcieli taką samą pensję). Moribie został rok kontraktu więc jeśli nie odejdzie teraz, to odejdzie za rok za darmo. Więc zaryzykowałbym z Ryanem, oczywiście jeśli koniecznie w Barcelonie chcieliby zawodnika o takiej charakterystyce, bo jeśli nie to jest za postawieniem na Gaviego lub Nico.

0

@Khajio Dobrze, że Moriba ma super agentów którzy nie wyciskają jak najwięcej z klubu.

3

Co do Moriby to moje zdanie jest takie, że należy go sprzedać, zawodnik o podobnej charakterystyce jest w Ajaxie Amsterdam, a nazywa się Ryan Gravenberch i moim skromnym zdaniem ma większy potencjał od naszego wychowanka, na dodatek ma tylko 2 lata kontraktu i jest kibicem Barcy.

1

@Don-Corleone Stało się, mamy puchar :D

2

Przepiękny leoś. :D

9

7 złota gała nie ma innej opcji!

9

@Don-Corleone Panie kochany martwimy się!!

4

Leo zasługujesz na wszystko!

1

Przepiękna noc!!

1

Kampjone Kampjone Ole Ole Ole !!!

1

Leoś zapierdol 2-3 brameczki i będę szczęśliwy.

1

Argentyńczycy! ilu nas jest?

0

Hiszpania 1-2 Włochy, insigne

0

@Tomo_95 Pedri jest młody i może mieć nawet cały słaby sezon czy dwa co nie znaczy, że nie ma talent i umiejętności.

0

@koziar Zgadzam się, problem w tym, że niektórzy piszą po kilku słabych meczach co w tym wieku jest normalne, że to jakiś cienias jest.

0

@Encore Może tak, pytanie czy któryś z tych najlepszych był tak dobry w wieku 16-18 lat a ludzie tu piszą, że to zwykły przeciętniak i tylko o to mi chodzi.

2

@koziar Ale nie był winny, mi chodzi o to, że ludzie tu piszą, że to jest zwykł przeciętniak co jest głupotą, no chyba że Ci wszyscy trenerzy którzy na niego stawiają się mylą.

0

@koziar Ale co ma Pedri do tych wyników?

0

@Encore No nie wiem spójrz tu https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-10292470 tak pół na pół jest, ale patrząc na to, że on ma dopiero 18 to chyba niektórzy wymagają zbyt wiele a Pedri jednak nie bez powodu gra w reprezentacji w wieku 18 czy w Barcy od 17 wieku a na dodatek od 16 lat w las palmas w 2 lidze, nawet w Barcy B nie ma chłopaka 16 letniego który gra w 1 składzie w 3 lidze.

0

Nie wiem czy to tylko ja zauważyłem, że wszyscy doceniają Pedriego oprócz kibiców Barcy i ewentualnie Realu? Na tej stronie panuje jakaś dziwna moda na obrażanie i umniejszanie piłkarzom Barcy, nie wiem skąd się to bierze.

0

Co sądzicie o życiu seksualnym strusi we współczesnym świecie?

2

@IronSanHybrid Forza Italia!!!

0

@LeoMessiah Czyli multi? zgłoszone.

1

Komentarz usunięty

1

@Kwiatek67 Hiszpania, Holandia i Włochy

5

@Rewolucja123 Miło, że wspierają Cristiano Ronaldo.

0

4-0 dala Hiszpanii, strzelec Olmo.

1

@Janiama 4-0 dla Hiszpanii.

1

@Janiama 2-1 dla Danii

0

@ptrx mój sąsiad tez by prosił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?