Nightingale
Dołączył/a: lipiec 2017
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Masti_Real_Madryt Mbappe trafi do Realu prędzej czy później, to jest pewne od kilku lat.
0
@LuisSalvano No jednak prowadzi, bo najlepsze lata tego klubu były jak należał do socios. Dla mnie nie ma znaczenia czy Barca będzie należał do socios, Arabów czy Amerykańców, po prostu chcę widziec Barce na szczycie, bijącą się o wszystko w każdym sezonie.
0
@Kamiloza91 Cou już był powołany na Puchar Gampera, ale nie wszedł na boisko, także powołanie na Sociedad jest raczej oczywiste.
0
@LuisSalvano Chciałbym po prostu, żeby Barca znów była na szczycie przez wiele lat. Jestem zżyty z tym klubem i chce dla nie go jak najlepiej.
0
@LuisSalvano Niem wiem co się uparłeś na tego Laporte, on naprawdę nie ma łatwej sytuacji, musisz to zrozumieć. Z jednej strony chciałbym, żeby ten klub kupił ktoś ogarnięty, jak właściciel Manchesteru City, a z drugiej nie, bo jednak to jest tradycja, że klub należy do socios. Po prostu chciałbym jak najlepiej dla Barcelony, ale nie wiem co byłoby najlepszym wyborem, bo nie jestem jasnowidzem.
1
@Encore Cou dostał przed pucharem Gampera zielone swiatło, a Fati podobno po wrześniowej przerwie reprezentacyjnej, ale brał bym to z przymrużeniem oka, bo Ansu miał wrócić na rewanż z PSG :D
0
@Masny Bierz Fatiego.
1
@koszol Mi się marzy, żeby Barca nie musiała sprzedawać swoich najbardziej wartościowych graczy :D
19
Komentarz usunięty
0
@kamyk_23 Podaj mi IQ rozmiaru buta, bo nie jestem w temacie?
0
@kamyk_23 To mówisz, że na kogo głosowałeś?
0
@DaPidejpi A Barca?
0
@kaamil1910 Dziękuję, na trening też przyjdzie czas :)
0
@amanter Oczywiście, że zasłużył a, nie jakiś Meo Lessi.
1
@Fenelon Zabawne, że ludzie teraz wyciągnęli jakiegoś pionka, jak tak robi 99% polityków xD
0
@kaamil1910 W sumie bez okazji, pije tak po prostu :D
0
@kaamil1910 Pisze tu tylko pod wpływme % , dlatego chcę wykorzystać sytuację xD
0
@eXi Bo nudno jakoś xD
0
@kuz Jakich plotek?
0
Dawajcie pokłóćmy się o coś! :D
3
@DaPidejpi Dlaczego miałby zmienić turbo grosika?
0
@kamiVeB Po pierwsze skąd takie info? a po drugie, szczerzę to wolę, żeby real go kupił teraz za 100+ mln niż, żeby przeszedł za rok za darmo.
2
@ObiwanKenobi @Witekk10 No tak to jest niestety, a później idą zagłosować na PO/PIS :D
12
Powiem wam, że za jedno należy się szacunek Laporcie, a mianowicie, za poprawienie stosunków z PSG. Cieszę się, że paryżanie pomagają nam w wywieraniu presji na Tebasie.
0
@barcelonaLM @Witekk10 @szymon351 @Qlewer @marcin62 @Bykunn Mam to gdzieś, nie mieszkam w Polsce xD
3
@Bykunn Zajebiście śmieszne jak się ma dowolną ilość lat, a wy się żryjcie i kłóćcie o polityków xD ps. widzę, że zabrakło odwagi napisać "zajebiście" XD
11
Powiem wam, że mam tu przednią zabawę z tego politycznego bólu dupska xD miód na moje oczy.
0
Oby się udało Memfuhnę zarejestrować :D
0
@AllBundy Przemieniał się w reptilianina.
2
Nie dam się nabrać xD