1

@SamuraJack +1, Moukoko ma kontrakt do 2023, a skoro stawiamy na młodzież i Youssoufa jest kibicem Barcy, to można go kupić za małą kwotę i dać mu szansę.

0

@Comentateiro Nie oszukujmy się, nawet jak zagramy perfekcyjnie to i tak się do czegoś przyczepisz :D

2

@DaPidejpi O kurła, myślałem, że on ma 19, to ja już go nie chcę.

0

Niby piontek, a tu taka pustka.

4

@LeoMessiah Ja poproszę 3 punkty.

18

@Emhyr To niech powie agentom, że chcę zostać. Jak dla mnie zwykła pajacerka, niech spada.

4

@DaPidejpi Najważniejsze, ze mamy 9pkt po 3 kolejkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@vangoor Niestety, ale jest jeszcze Roberto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

Nie mogę się doczekać jutra, ale będzie piłeczka chodziła :D

7

@amanter Tak, Koeaman też kłamie.

0

Komentarz usunięty

1

@avexavi Koniec.

4

@Roobo Buzie widzę w tym tęczu.

4

@szkutnik91 Fake konto.

18

@RobiS Nie no, muchy na 1 miejscu.

6

Czy znacie legendę o niemym Michałku, co tak żuł gumę, że oślepł?

3

@masq Wiesz jak jest.

1

@masq To zaraz też poleci :D

0

@Krzychuuuu14 Pijany jest, jeśli Araujo jest zdolny do gry:D

0

@masq Jeśli Araujo jest zdolny do gry, to nie widzę innego wytłumaczenia niż takie, że Koeman walnął z 5 harnasi przed meczem, bo to, że Lengleta nie ma jestem w stanie zrozumieć, bo jest po kontuzji i na dodatek jest rzadki :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ObiektywnyKibic121 A ja uważam, że ocenienie po 1 połowie jest bez sensu. Po drugiej pewnie wychwalał pod niebiosa xD żałosne udawanie eksperta. I oczywiście, że można oceniać, moim zdaniem powinno sie oceniać PRZED faktem, a nie PO fakcie, bo po fakcie to każdy mądry.

10

@VegetaPolska znikąd, teraz będą szukać sensacji po każdym klaśnięciu w dłonie.

0

@ObiektywnyKibic121 Widzę, że fanboj przybył, który będzie bronił każdej głupoty autora wpisu.

0

@Masti_Real_Madryt Obstawianie 2/3 nie ma sensu, więc obstawię Benzeme.

4

@Masti_Real_Madryt Typowy "ekspert" oceniający po 1 połowie, czy po 1 meczu.

0

@Worny Zawodnik na którego najbardziej liczę, ponieważ nasza obrona to żart, a na dodatek Araujo ma cechy, które najbardziej lubię u środkowego obrońcy.

0

@Krzychuuuu14 Pewnie tak, ale trener i tak by go nie wystawił bez żadnego treningu.

0

@papajak2137 Zgadza się, dlatego i tak by nie zagrał, Koeman musi go przetestować, a nie wystawiać do 1 jedenastki bez nawet 1 treningu xD

0

@masq Nie porównuj Pedriego, który tu gra od roku do chłopak, który nawet nie zadebiutował w towarzyskim meczu, teraz wyjeżdżasz z jakimś szacunkiem xD zostanie zarejestrowany na następny mecz i będzie wszstko git, przez ten czas odbędzie kilka treningów i zobaczymy czy sie nadaję na 1 skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?