19 lipca 2016, 16:51
1
aktualnie pauzuję ale od sierpnia powrót.
19 lipca 2016, 16:46
2
to wszystko. Dziękuję.
19 lipca 2016, 16:45
9
ja jestem wege i studiuję prawo
16 lipca 2016, 13:07
0
"Alegancka..." Zbychu Frydel Jaworowa.
12 lipca 2016, 18:03
XDDDDDDD Pokemon GO jest na każdy system operacyjny chyba tylko poza Windows Phone.
27 czerwca 2016, 07:11
29
Teraz już bez dwóch zdań. Argentyna jest najbardziej pechową reprezentacją na świecie.
22 czerwca 2016, 23:10
Niewiem czy było ale Gerrard rozjebał XDD https://www.facebook.com/Typowafifa/videos/549317895257064/
15 czerwca 2016, 09:17
Hiszpańskie pismaki naprawdę lubią Iniestę, nie pierwszy raz umieszczają go na okładce.
5 czerwca 2016, 16:10
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
31 maja 2016, 09:44
http://transfery.info/88876,akinfenwa-do-wziecia-wideo brać go XD
30 maja 2016, 10:41
a nie czekaj! jednak Bojan!
wydaje mi się że Pedro
25 maja 2016, 23:56
7
Nowy wygląd strony jest świetny. Lubię to!.
19 maja 2016, 08:21
od polskich "kibiców" mogli by się wiele nauczyć bo w polsce wbiegli by od razu na płytę i tam się prali żeby być w centrum uwagi XDD
https://www.facebook.com/SPORTbible/?fref=ts Link do bitki :D
19 maja 2016, 08:18
18
Okładka Sportu - żenada. Drużyna z Hiszpanii zdobywa trofeum na skale Europejską a dla nich ważniejszy na okładce jest Pique który "temperuje" Real.
18 maja 2016, 19:09
Tylko i wyłącznie Sevilla, jedna z moich ulubionych drużyn :)
12 maja 2016, 20:50
https://www.facebook.com/Footballnfo/photos/a.1063293350402137.1073741827.1063290380402434/1153463224718482/?type=3
14 kwietnia 2016, 00:09
i tak trafią na City, nie ma się co łudzić ;]
6 kwietnia 2016, 22:52
4
Świetny doping Wolfsburgu, jeden z głównych atutów czemu oglądałem mecz. Szkoda że u nas tak nie potrafią dopingować :D.
6 kwietnia 2016, 22:40
Krysztianek nawet się koszulką z Vierinhi'ą wymienić nie chciał, pewnie pobiegł do szatni płakać. Serio tak to wyglądało, szybko się schował XD.
6 kwietnia 2016, 22:39
Fioletowa już nie działa :/ szkoda poczytałbym wypociny co niektórych użytników XD
9 marca 2016, 18:15
Na jakim kanale leci Zenit - Benfica??
27 lutego 2016, 18:04
Zidane: Liga się jeszcze nie skończyła, będziemy walczyć do ostatniego meczu.
27 lutego 2016, 18:03
Niewiem czy było ale odnośnie dzisiejszych derbów Madrytu:
22 lutego 2016, 18:58
Thiago za pare lat zrozumie kim był jego Ojciec :).
22 lutego 2016, 10:32
Komentarz usunięty
22 lutego 2016, 10:24
22 lutego 2016, 10:15
może ktoś podlinkować skrót do meczu BayerRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR v Borussia. chodzi mi konkretnie o moment jak sędzie opuścił boisko XD
3 grudnia 2015, 10:40
https://www.facebook.com/ilovecalcio/photos/a.158343067545214.28764.107309452648576/1091244577588387/?type=3&theater HAAAAAAAHAAAAAAAAAA XDDDDDDDDDDD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
aktualnie pauzuję ale od sierpnia powrót.
2
to wszystko. Dziękuję.
9
ja jestem wege i studiuję prawo
0
"Alegancka..." Zbychu Frydel Jaworowa.
0
XDDDDDDD Pokemon GO jest na każdy system operacyjny chyba tylko poza Windows Phone.
29
Teraz już bez dwóch zdań. Argentyna jest najbardziej pechową reprezentacją na świecie.
2
Niewiem czy było ale Gerrard rozjebał XDD https://www.facebook.com/Typowafifa/videos/549317895257064/
2
Hiszpańskie pismaki naprawdę lubią Iniestę, nie pierwszy raz umieszczają go na okładce.
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
9
http://transfery.info/88876,akinfenwa-do-wziecia-wideo brać go XD
0
a nie czekaj! jednak Bojan!
0
wydaje mi się że Pedro
7
Nowy wygląd strony jest świetny. Lubię to!.
0
od polskich "kibiców" mogli by się wiele nauczyć bo w polsce wbiegli by od razu na płytę i tam się prali żeby być w centrum uwagi XDD
0
https://www.facebook.com/SPORTbible/?fref=ts Link do bitki :D
18
Okładka Sportu - żenada. Drużyna z Hiszpanii zdobywa trofeum na skale Europejską a dla nich ważniejszy na okładce jest Pique który "temperuje" Real.
1
Tylko i wyłącznie Sevilla, jedna z moich ulubionych drużyn :)
0
https://www.facebook.com/Footballnfo/photos/a.1063293350402137.1073741827.1063290380402434/1153463224718482/?type=3
0
i tak trafią na City, nie ma się co łudzić ;]
4
Świetny doping Wolfsburgu, jeden z głównych atutów czemu oglądałem mecz. Szkoda że u nas tak nie potrafią dopingować :D.
1
Krysztianek nawet się koszulką z Vierinhi'ą wymienić nie chciał, pewnie pobiegł do szatni płakać. Serio tak to wyglądało, szybko się schował XD.
7
Fioletowa już nie działa :/ szkoda poczytałbym wypociny co niektórych użytników XD
0
Na jakim kanale leci Zenit - Benfica??
0
Zidane: Liga się jeszcze nie skończyła, będziemy walczyć do ostatniego meczu.
0
Niewiem czy było ale odnośnie dzisiejszych derbów Madrytu:
0
Thiago za pare lat zrozumie kim był jego Ojciec :).
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
może ktoś podlinkować skrót do meczu BayerRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR v Borussia. chodzi mi konkretnie o moment jak sędzie opuścił boisko XD
0
https://www.facebook.com/ilovecalcio/photos/a.158343067545214.28764.107309452648576/1091244577588387/?type=3&theater HAAAAAAAHAAAAAAAAAA XDDDDDDDDDDD