1

aktualnie pauzuję ale od sierpnia powrót.

2

to wszystko. Dziękuję.

9

ja jestem wege i studiuję prawo

0

"Alegancka..." Zbychu Frydel Jaworowa.

0

XDDDDDDD Pokemon GO jest na każdy system operacyjny chyba tylko poza Windows Phone.

29

Teraz już bez dwóch zdań. Argentyna jest najbardziej pechową reprezentacją na świecie.

2

Niewiem czy było ale Gerrard rozjebał XDD https://www.facebook.com/Typowafifa/videos/549317895257064/

2

Hiszpańskie pismaki naprawdę lubią Iniestę, nie pierwszy raz umieszczają go na okładce.

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

9

0

a nie czekaj! jednak Bojan!

0

wydaje mi się że Pedro

7

Nowy wygląd strony jest świetny. Lubię to!.

0

od polskich "kibiców" mogli by się wiele nauczyć bo w polsce wbiegli by od razu na płytę i tam się prali żeby być w centrum uwagi XDD

0

18

Okładka Sportu - żenada. Drużyna z Hiszpanii zdobywa trofeum na skale Europejską a dla nich ważniejszy na okładce jest Pique który "temperuje" Real.

1

Tylko i wyłącznie Sevilla, jedna z moich ulubionych drużyn :)

0

i tak trafią na City, nie ma się co łudzić ;]

4

Świetny doping Wolfsburgu, jeden z głównych atutów czemu oglądałem mecz. Szkoda że u nas tak nie potrafią dopingować :D.

1

Krysztianek nawet się koszulką z Vierinhi'ą wymienić nie chciał, pewnie pobiegł do szatni płakać. Serio tak to wyglądało, szybko się schował XD.

7

Fioletowa już nie działa :/ szkoda poczytałbym wypociny co niektórych użytników XD

0

Na jakim kanale leci Zenit - Benfica??

0

Zidane: Liga się jeszcze nie skończyła, będziemy walczyć do ostatniego meczu.

0

Niewiem czy było ale odnośnie dzisiejszych derbów Madrytu:

:D

0

Thiago za pare lat zrozumie kim był jego Ojciec :).

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

może ktoś podlinkować skrót do meczu BayerRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR v Borussia. chodzi mi konkretnie o moment jak sędzie opuścił boisko XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?