0

również LM z Bayernem :)

0

racja, popieram ;)

0

z całym szacunkiem ale mieć syna który jest najlepszy na świecie w swojej dziedzinie, zarabia grube pieniądze itp. lekarzy, chirurgów, dentystów itp. jest pod dostatkiem a taki Messi może się urodzić raz na 100 lat ;)

1

Mieć takiego syna jak Messi to chyba największa duma dla Matki jaka może tylko spotkać ;)

0

Ivan dzisiaj pokazał klasę to samo Leo, mecz cyber-kosmicznym poziomie, szkoda że tylko do jednej bramki. Jedno jest pewne w Monachium emocji nie braknie ;)

0

Kiedyś był taki post tutaj na stronie że Under Armour jest zainteresowane podpisaniem z Barceloną kontraktu, myślę że jeśli wyłożyliby na stół konkretną kwotę nic nie stało by przeciwko podpisaniu kontraktu ;) a na Adidasa nie ma co się chyba napalać, wg. mnie prędzej Barcelona przedłuży kontrakt z Nike niż podpisze umowę z Adidasem ;)

0

Tym bardziej że Celta już raz i to nie tak dawno urwała Realowi punkty, ale nie można polegać na potknięciu rywala tylko koncentrować się na własnych meczach ;)

0

Zasłużył, nie widzę w tym nic dziwnego może poza tym że jak przychodził do Barcelony to wszyscy go besztali od "Rudego" do "Dziadka" itp...

0

Z Valencią miał chyba hat-tricka

0

To samo miałem napisać XD

1

W Madrycie jest już jedna perełka kupiona za podobną sumę a podobno "taki talent że ło matko" a jak przychodzi co do czego to grzeje ławę czyt. Illarramendi :P

0

Сука Блять XD

0

kocha* Barcelone ;)

0

Ja przed monitorem Piłkarze w tunelu, u mnie ciary aż po sam wzwód to co ci piłkarze muszą czuć, SZACUNEK za dzisiejszą oprawe :)

0

Sezon temu Nasza forma też była porównywalna do gówna a jak przyszło co do czego to odprawiliśmy Real z kwitkiem

3

"razem możemy wiele" można by było pokazać przy stracie punktów do Realu, a że przystępujemy do GD z fotela lidera trzeba pokazać coś z pazurem żeby prześcieradła się obsrały jak wyjdą na płytę boiska ;)

1

Nie wiem, nie oglądałem ale ktoś może wyjaśnić czy to Real grał taką kaszanę czy to Athletik tak cisnął??

2

Komentarz usunięty

4

Zagranie Messiego przy pierwszej bramce *.*

0

Komentarz usunięty

2

skoro mowa o Pogbie, jestem realistą i wydaje mi się że wybierze on ofertę Realu...

5

1

możesz mówić co chcesz ale wg. mnie najlepiej jest się uczyć na własnych błędach i Piłkarze Barcelony po tym meczu wyciągną wnioski i zmobilizują się na mecz z City :)

0

myślę że jesteś pojebanym optymistą :)

1

impreza była po meczu ;)

0

aha, przepraszam ^^

0

a na Bernabeu w 2005*?

1

Zauroczyłem się grą Atletico, oni nie grali oni się bawili Królewskimi ;)

0

to są derby z rywalem zza miedzy, logiczne że będą buczeli bardziej niż na Barcelone...

0

3:0 chcesz powiedzieć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?