z całym szacunkiem ale mieć syna który jest najlepszy na świecie w swojej dziedzinie, zarabia grube pieniądze itp. lekarzy, chirurgów, dentystów itp. jest pod dostatkiem a taki Messi może się urodzić raz na 100 lat ;)
Ivan dzisiaj pokazał klasę to samo Leo, mecz cyber-kosmicznym poziomie, szkoda że tylko do jednej bramki. Jedno jest pewne w Monachium emocji nie braknie ;)
Kiedyś był taki post tutaj na stronie że Under Armour jest zainteresowane podpisaniem z Barceloną kontraktu, myślę że jeśli wyłożyliby na stół konkretną kwotę nic nie stało by przeciwko podpisaniu kontraktu ;) a na Adidasa nie ma co się chyba napalać, wg. mnie prędzej Barcelona przedłuży kontrakt z Nike niż podpisze umowę z Adidasem ;)
Tym bardziej że Celta już raz i to nie tak dawno urwała Realowi punkty, ale nie można polegać na potknięciu rywala tylko koncentrować się na własnych meczach ;)
W Madrycie jest już jedna perełka kupiona za podobną sumę a podobno "taki talent że ło matko" a jak przychodzi co do czego to grzeje ławę czyt. Illarramendi :P
"razem możemy wiele" można by było pokazać przy stracie punktów do Realu, a że przystępujemy do GD z fotela lidera trzeba pokazać coś z pazurem żeby prześcieradła się obsrały jak wyjdą na płytę boiska ;)
możesz mówić co chcesz ale wg. mnie najlepiej jest się uczyć na własnych błędach i Piłkarze Barcelony po tym meczu wyciągną wnioski i zmobilizują się na mecz z City :)
0
również LM z Bayernem :)
0
racja, popieram ;)
0
z całym szacunkiem ale mieć syna który jest najlepszy na świecie w swojej dziedzinie, zarabia grube pieniądze itp. lekarzy, chirurgów, dentystów itp. jest pod dostatkiem a taki Messi może się urodzić raz na 100 lat ;)
1
Mieć takiego syna jak Messi to chyba największa duma dla Matki jaka może tylko spotkać ;)
0
Ivan dzisiaj pokazał klasę to samo Leo, mecz cyber-kosmicznym poziomie, szkoda że tylko do jednej bramki. Jedno jest pewne w Monachium emocji nie braknie ;)
0
Kiedyś był taki post tutaj na stronie że Under Armour jest zainteresowane podpisaniem z Barceloną kontraktu, myślę że jeśli wyłożyliby na stół konkretną kwotę nic nie stało by przeciwko podpisaniu kontraktu ;) a na Adidasa nie ma co się chyba napalać, wg. mnie prędzej Barcelona przedłuży kontrakt z Nike niż podpisze umowę z Adidasem ;)
0
Tym bardziej że Celta już raz i to nie tak dawno urwała Realowi punkty, ale nie można polegać na potknięciu rywala tylko koncentrować się na własnych meczach ;)
0
Zasłużył, nie widzę w tym nic dziwnego może poza tym że jak przychodził do Barcelony to wszyscy go besztali od "Rudego" do "Dziadka" itp...
0
Z Valencią miał chyba hat-tricka
0
To samo miałem napisać XD
1
W Madrycie jest już jedna perełka kupiona za podobną sumę a podobno "taki talent że ło matko" a jak przychodzi co do czego to grzeje ławę czyt. Illarramendi :P
0
Сука Блять XD
0
kocha* Barcelone ;)
0
Ja przed monitorem Piłkarze w tunelu, u mnie ciary aż po sam wzwód to co ci piłkarze muszą czuć, SZACUNEK za dzisiejszą oprawe :)
0
Sezon temu Nasza forma też była porównywalna do gówna a jak przyszło co do czego to odprawiliśmy Real z kwitkiem
3
"razem możemy wiele" można by było pokazać przy stracie punktów do Realu, a że przystępujemy do GD z fotela lidera trzeba pokazać coś z pazurem żeby prześcieradła się obsrały jak wyjdą na płytę boiska ;)
1
Nie wiem, nie oglądałem ale ktoś może wyjaśnić czy to Real grał taką kaszanę czy to Athletik tak cisnął??
2
Komentarz usunięty
4
Zagranie Messiego przy pierwszej bramce *.*
0
Komentarz usunięty
2
skoro mowa o Pogbie, jestem realistą i wydaje mi się że wybierze on ofertę Realu...
5
1
możesz mówić co chcesz ale wg. mnie najlepiej jest się uczyć na własnych błędach i Piłkarze Barcelony po tym meczu wyciągną wnioski i zmobilizują się na mecz z City :)
0
myślę że jesteś pojebanym optymistą :)
1
impreza była po meczu ;)
0
aha, przepraszam ^^
0
a na Bernabeu w 2005*?
1
Zauroczyłem się grą Atletico, oni nie grali oni się bawili Królewskimi ;)
0
to są derby z rywalem zza miedzy, logiczne że będą buczeli bardziej niż na Barcelone...
0
3:0 chcesz powiedzieć?