0

mi tam nie przeszkadza ^^

0

a Ja ... Idz się powieś ._.

0

Łzy się cisną na oczy gdy patrzę na to zdjęcie :F

0

już można było się dowiedzieć w Sobotę kiedy trafił do szpitala, niezbadane są wyroki boskie :|

2

sądząc po twojej wypowiedzi wnioskuje że jesteś gimbus przez duże G, skoro ktoś kibicuję swojej ukochanej drużynie to się powinien skupiać na kibicowaniu, nie zaś tak jak Ty byś sobie życzył na wyliczaniu na palcach członków zarządu

1

sprzedać Di Marię za 60 żeby kupić grajka z Monaco za 80 ? no way. gdyby nie ten mundial Real zapewne nigdy by się nie dowiedział kim jest James..

0

P$G ? XD

0

ze starszych fanów chyba każdy się domyślił że chodzi o Belletti'ego ;)

0

" z Realu Madryt mają odejść Casillas i Diego López, a w ich miejsce klub chce ściągnąć Casillę i Navasa. Poza tym przeczytamy też o niespodziewanym powołaniu do reprezentacji dla koszykarza Barçy, Abrinesa." Niewiem czy Real chce zrobić siebie taki komercyjny klub po co mają sprzedawać Casillas'a, Lopez też nie jest złym bramkarzem..

0

wystarczy spojrzeć na ankietę i widać gołym okiem kto komu bardziej przypadł do gustu ;)

0

na takie wieści czekałem ! serce się raduje :D

0

Ja o nim wiedziałem wcześniej bardzo wcześniej przed Mundialem, kupiłem go w FIFIe XD

0

Podobno odrzucił ofertę Arsenalu

2

śmiechłem ;)

0

nie tak dawno była nakręcana afera ws. Ibry i Pique gdzie rzekomo też mieli być pedałami z czego gó*no wyszło bo jak zwykle wszystko prasa rozkręciła. P.S Ibra jak grał w Barcy to Ty jeszcze wieczorynki oglądałeś ;)

0

Cholera, a pamiętam to jak dzisiaj kiedy oglądałem ten mecz nie byłem jeszcze tak związany z FCB, zaś kiedy Puyol uniósł Puchar w górę pierwszy raz w życiu mi ciary przez plecy przeszły od tamtej pory poprzysiągłem sobie że będę Cule. Amen ;)

0

"Messi odejdzie kiedy będzie chciał..." czyli nigdy :D FCB bez La Plugi to jak rower bez łańcucha

0

"obstawiam remis" ale się tu komuś żarcik trzyma, 3pkt i do przodu bo Real też jest w formie

0

haha, na ostatnim zdjęciu przy wpisie Tello, te labladory na koszulce Alexisa miały w jakiś sposób sprowokować RM ;P

0

"- To trzeci Klasyk, w ktorym sędzia odgwizdał trzy rzuty karne. Wcześniej podobne sytuacje miały miejsce w 1916 roku (Real - Barcelona 6:6..." ! 6:6? Serio tam to dopiero musiały być emocje :D

0

Alaba gra chyba na lewej stronie ;PP

0

tak bardzo jesteście łapcywi na kasę to niech Barcelona podpiszę umowę z Warrior'em i niech im płaci po 100mln. za stroje w których będą wyglądać jak karakany w workach na paszę ..

0

Jezus nie można napisać już nic złego bo dzieci zaraz trzepią gaciami.. wcale się nie przejmuję tym śmiesznym postem bo to nie pieniądze grają na boisku a piłkarze a o ile się nie myle to Intel i Qatar wyłożyli pare razy tyle co te 100 mln. więc po co te głupie spiny ..

0

dowaliłeś aż zgniłem xD

0

oj tam oj tam sam taką bramkę wpuściłem i mnie o mało nie zjadli na tym boisku to co musi czuć taki bramkarz .. :P

0

Każdy by taką opcje chyba chciał :)

1

troszkę przesolili ten rosołek, aczkolwiek Ja nie będę płakał z tego powodu też asystent Pellegriniego nie powinien być postrachem na Camp Nou ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?