Nie rozumiem tej całej famy. Rozumiem, żal mi Francuzów ale jak widzę to co się odpierdala na portalach społecznościowych przechodzi ludzkie pojęcie. Nie widzę sensu mnie jako Polaka który solidaryzuje się z Francją ustawiając sobie 3 kolorowe zdjęcie profilowe. Proszę was, podczas II wojny światowej to Francja nas wydymała bez mydła i nie robiła sobie dookoła tego jakiś wielkich wyrzutów.
Sikam z waszych komentarzy jebani "kibice" Nauczcie się przegrywać, to też jest ludzką częścią, ostatnio Barca nas do tego nie przyzwyczaiła ale co zrobić, to nie są maszyny tylko ludzie.
Bracie, żeby taką pamiątke sprzedać... Zastanów się dwa razy, za parę lat możesz lepszą sumkę za to zgarnąć. Sam osobiście bym zachował dla siebie z powodów sentymentalnych :)
Okładki "Marki" stają się już nudne co dzień ten sam temat golkiper i golkiper, De Gea i Casillas w koło macieju to samo, wiadomo w Madrycie nic się nie dzieje ale o czymś pisać muszą :P
Chcesz znać moje zdanie co sądziłem o Lucho w styczniu, otóż wyjaśnię ci od początku byłem wobec LE neutralny, nie robiłem gówno-burzy że sprowadzili bóg wie kogo, po prostu nie wyrażałem swojego zdania o nim i tak jest do dnia dzisiejszego, szanuję go ale nie uważam go jako główną siłę Barcelony bo wg. mnie dodaje coś od siebie ale to zawodnicy tworzą główny fundament który jest odzwierciedleniem tego co Barcelona zdobywa w obecnym sezonie ;)
Rozumiem wszystko ale czy zarząd dla kasy jest gotów nasrać pod siebie i to zeżreć... Ludzie litości, rozumiem wszystko ale Barcelona to pasy pionowe i pionowe mają zostać po co się interesować rynkiem azjatyckim, biedy w klubie nie mamy...
Wytrwałości, po zakupie nie musi odrazu najebać 10 asyst w 5 spotkaniach, myślę że po przyjściu do FCB z czasem ogrywałby się aż zapomnielibyście o Pogbie bo Gundogan prezentowałby wysoki poziom. Przypomnijcie sobie transfer Mathieu, jakby nie patrzeć to dał nam 6 pkt. (Real i Celta) a wszyscy płakali że "dziadek", "rudy" etc. pokory nic więcej ;)
Piękne chwile, szkoda że oglądałem chujowy stream i nie pokazali świętowania, jak ktoś byłby w stanie podrzucić mi linka z "ceremonii" to był bym wdzięczny :)
żałosny jest twój komentarz, wiem że kibice się teraz dzielą na dwie grupy, tych którzy płaczą jaka ta druga połowa nie była zjebana a drudzy mówią że Barca po prostu odpuściła. Osobiście jestem zdania że Barca odpuściła sobie drugą połowę mając awans w kieszeni w celu oszczędzania baterii na Atletico :)
0
faktycznie, nicki się zgadzają. Dzięki za upload :)
8
8
madrid cabron saluda el campeon!!!
35
Nie rozumiem tej całej famy. Rozumiem, żal mi Francuzów ale jak widzę to co się odpierdala na portalach społecznościowych przechodzi ludzkie pojęcie. Nie widzę sensu mnie jako Polaka który solidaryzuje się z Francją ustawiając sobie 3 kolorowe zdjęcie profilowe. Proszę was, podczas II wojny światowej to Francja nas wydymała bez mydła i nie robiła sobie dookoła tego jakiś wielkich wyrzutów.
2
Wciąż nie rozumiem czemu ocenzurowałeś słowo "ból" Nie jest to chyba jakiś bluzg XDD
4
Sikam z waszych komentarzy jebani "kibice" Nauczcie się przegrywać, to też jest ludzką częścią, ostatnio Barca nas do tego nie przyzwyczaiła ale co zrobić, to nie są maszyny tylko ludzie.
1
Troszkę szkoda, ale co zrobisz, w drugiej drużynie prawdopodobnie by się zmarnował. Życzę mu żeby mu się żyło jak najlepiej na wyspach :D
3
Pedro zakurwił kopa w chorągwie jak Bruce Lee XD
5
To nie jest twoja prywatna tablica. XD
2
na okładce AS'a Keylor wygląda jakby zapinał od tylca Odegaarda XD
0
Takiego wała, podaj chociaż jeden klub który ma sponsora z Kataru ;)
1
Bracie, żeby taką pamiątke sprzedać... Zastanów się dwa razy, za parę lat możesz lepszą sumkę za to zgarnąć. Sam osobiście bym zachował dla siebie z powodów sentymentalnych :)
0
Komentarz usunięty
3
A teraz wyłącz FIFĘ i wyjdź na dwór ;)
0
Okładki "Marki" stają się już nudne co dzień ten sam temat golkiper i golkiper, De Gea i Casillas w koło macieju to samo, wiadomo w Madrycie nic się nie dzieje ale o czymś pisać muszą :P
0
Chcesz znać moje zdanie co sądziłem o Lucho w styczniu, otóż wyjaśnię ci od początku byłem wobec LE neutralny, nie robiłem gówno-burzy że sprowadzili bóg wie kogo, po prostu nie wyrażałem swojego zdania o nim i tak jest do dnia dzisiejszego, szanuję go ale nie uważam go jako główną siłę Barcelony bo wg. mnie dodaje coś od siebie ale to zawodnicy tworzą główny fundament który jest odzwierciedleniem tego co Barcelona zdobywa w obecnym sezonie ;)
0
Myślę że Benitez będzie godnym następcą (potraktuj to jako ironię) ;)
0
Rozumiem wszystko ale czy zarząd dla kasy jest gotów nasrać pod siebie i to zeżreć... Ludzie litości, rozumiem wszystko ale Barcelona to pasy pionowe i pionowe mają zostać po co się interesować rynkiem azjatyckim, biedy w klubie nie mamy...
0
https://www.facebook.com/ShortFootballVideos/videos/vb.466254463468890/1019970124763985/?type=2&theater Co jak co ale na Wyspach potrafią żegnać legendy z należytym szacunkiem, oby przy pożegnaniu Generała całe Camp Nou pokazało klasę ;)
1
Wytrwałości, po zakupie nie musi odrazu najebać 10 asyst w 5 spotkaniach, myślę że po przyjściu do FCB z czasem ogrywałby się aż zapomnielibyście o Pogbie bo Gundogan prezentowałby wysoki poziom. Przypomnijcie sobie transfer Mathieu, jakby nie patrzeć to dał nam 6 pkt. (Real i Celta) a wszyscy płakali że "dziadek", "rudy" etc. pokory nic więcej ;)
10
No jasne, Ilkay będzie grzał ławę a w pierwszym składzie będzie napierdalał kto? Roberto.
0
Niedawno Steve Gerrard, teraz Xavi, legendy odchodzą na zasłużoną emeryturę ;) lecz futbol bez takich ikon napewno straci na wartości.
0
Rozpierdoliłeś mnie, lubię to XD mieć dystans to podstawa XD
10
https://www.facebook.com/FootrollOfficial/photos/a.1423535504607125.1073741828.1423501007943908/1454004601560215/?type=1&theater Jeżeli kojarzycie Nitro to ma prawo mu się zrobić głupio XDD
0
jakbyś się przyjrzał napisałem "ceremonii" w cudzysłowie ;) wiem że Feta na Camp Nou chciałem zobaczyć jak na Vicente Calderon chłopaki świętowali :)
1
Piękne chwile, szkoda że oglądałem chujowy stream i nie pokazali świętowania, jak ktoś byłby w stanie podrzucić mi linka z "ceremonii" to był bym wdzięczny :)
0
Możesz mnie oświecić o co biega z tym Getafe i Espanyolem, bo nie jestem w temacie :)
0
o w kurwę, ale z ciebie poeta :D XD
0
Szkoda, Gran Derbi w finale dodawało by dreszczyku emocji i ukazało by która liga jest najsilniejsza na świecie, ale cóż ;)
0
żałosny jest twój komentarz, wiem że kibice się teraz dzielą na dwie grupy, tych którzy płaczą jaka ta druga połowa nie była zjebana a drudzy mówią że Barca po prostu odpuściła. Osobiście jestem zdania że Barca odpuściła sobie drugą połowę mając awans w kieszeni w celu oszczędzania baterii na Atletico :)