1

mamy bana na rejestracje nie na kupno o ile się nie mylę

0

Cuadrado w Chelsea [*]

0

wiesz, on po części przypomina Leonidasa i to łudząco więc myślę że miałby pod ręką konia,przyczepe,ciężarówke,skałe i tak by rzucił :P

0

Popieram!! od momentu wejścia na boisko patrzyłem na niego zdumiony, myślę że powinien dostawać częściej szanse...

0

oddaliśmy im Bojana i Muniese, myślę że wystarczy im już

0

wg. mnie (pisałem to już raz napiszę i drugi) taki chłopak nie powinien od razu przechodzić do klubu gdzie wszyscy mu wróżą świetlaną przyszłość tylko powinien przejść np. do Ajaxu i tam by zrobili z niego ludzi a tak to 2 sezony w rezerwach Realu później wypożyczenie do R. Sociedad i mamy drugiego Bojana tyle że w białym trykocie

0

ah tak, sorry nie spojrzałem XDD

0

"Wyjazdowe to lepsze od tych bezpłciowych wyjazdówek..." myślę już chyba z 20 minut i nie wiem o co ci biega... XD

0

popieram, w Holandii rodzą się największe talenty a na takim "młodym*" (piszę młodym bo jest z mojego wieku) może i będzie spoczywać presja i może pójść w ślady Bojana czy innych przebłysków talentu ;)

1

Tylko że Onana był uważany za jedną z większych wybijających się talentów La Masii...

0

Oczywiście, bo Barcelona to B-klasowa kopanina gdzie zanosisz zdjęcie wypełniasz formalność i jesteś oficjalnym zawodnikiem klubu...

0

Ku*wa, chciałbym być na miejscu tych chłopaszków...

0

najbardziej micha mi się hahrała jak Neymar pyskówki rzucał do któregoś z obrońców Atletico XDD

2

Świetny mecz, jestem pod wrażeniem gry defensywnej Barcelony która dziś nie grała kiksu do jakiego nas przyzwyczaiła, śmiało mogę przyznać że Barcelona na każdej płaszczyźnie boiska była lepsza od Atleti.

0

Jasne, zgadzam się z tobą że może odejść ale w wieku 30 paru lat i może wtedy iść do MLS i w Barcelonie bez zwątpienia każdy będzie go uważał za legendę

0

źródło : onet.pl

0

nie masz racji, aczkolwiek dzisiaj postawa Pedro podobała mi się, fajnie mi się go oglądało ;)

0

to w łonie matki miałeś telewizor ? :o

0

szkoda że na wasze żale dotyczące "sekcji piłkarskiej" każdy ma wyjebane..

1

jak można brać kogoś na poważnie skoro ktoś ma nick "pedroroddrriguues" może to jakiś troll ale nie wnikam XD

9

Siatka ? :o Piłka Nożna ? :o proszę was dzisiaj od 20:00 do 23:00 leci specjalna audycja w Radiu Maryja będzie odprawiany różaniec te sprawy XDD

1

Ja akurat oglądam Bayern - Man. City mam w TV, ciekawy mecz. ;)

1

bestialskie!! XDD śmiechłem :D

1

Wygrałeś XDDD

2

pewnie ma : onet.pl XDDDDDDDDD

4

wiem jedno troche mu bęben wy*ebało, znaczy się przytył XD

1

hahaha, wygrałeś kolego ! :D

1

ha ! dobry żart.

1

Powiedział to 15 latek z wyrafinowanym ego który poza mundialem obejrzał mecze Barcy z Realem Sociedad

0

skoro 80 patoli za Jamesa to dobrze.. ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?