wg. mnie (pisałem to już raz napiszę i drugi) taki chłopak nie powinien od razu przechodzić do klubu gdzie wszyscy mu wróżą świetlaną przyszłość tylko powinien przejść np. do Ajaxu i tam by zrobili z niego ludzi a tak to 2 sezony w rezerwach Realu później wypożyczenie do R. Sociedad i mamy drugiego Bojana tyle że w białym trykocie
popieram, w Holandii rodzą się największe talenty a na takim "młodym*" (piszę młodym bo jest z mojego wieku) może i będzie spoczywać presja i może pójść w ślady Bojana czy innych przebłysków talentu ;)
Świetny mecz, jestem pod wrażeniem gry defensywnej Barcelony która dziś nie grała kiksu do jakiego nas przyzwyczaiła, śmiało mogę przyznać że Barcelona na każdej płaszczyźnie boiska była lepsza od Atleti.
Jasne, zgadzam się z tobą że może odejść ale w wieku 30 paru lat i może wtedy iść do MLS i w Barcelonie bez zwątpienia każdy będzie go uważał za legendę
1
mamy bana na rejestracje nie na kupno o ile się nie mylę
0
Cuadrado w Chelsea [*]
0
wiesz, on po części przypomina Leonidasa i to łudząco więc myślę że miałby pod ręką konia,przyczepe,ciężarówke,skałe i tak by rzucił :P
0
Popieram!! od momentu wejścia na boisko patrzyłem na niego zdumiony, myślę że powinien dostawać częściej szanse...
0
oddaliśmy im Bojana i Muniese, myślę że wystarczy im już
0
wg. mnie (pisałem to już raz napiszę i drugi) taki chłopak nie powinien od razu przechodzić do klubu gdzie wszyscy mu wróżą świetlaną przyszłość tylko powinien przejść np. do Ajaxu i tam by zrobili z niego ludzi a tak to 2 sezony w rezerwach Realu później wypożyczenie do R. Sociedad i mamy drugiego Bojana tyle że w białym trykocie
0
ah tak, sorry nie spojrzałem XDD
0
"Wyjazdowe to lepsze od tych bezpłciowych wyjazdówek..." myślę już chyba z 20 minut i nie wiem o co ci biega... XD
0
popieram, w Holandii rodzą się największe talenty a na takim "młodym*" (piszę młodym bo jest z mojego wieku) może i będzie spoczywać presja i może pójść w ślady Bojana czy innych przebłysków talentu ;)
1
Tylko że Onana był uważany za jedną z większych wybijających się talentów La Masii...
0
Oczywiście, bo Barcelona to B-klasowa kopanina gdzie zanosisz zdjęcie wypełniasz formalność i jesteś oficjalnym zawodnikiem klubu...
0
Ku*wa, chciałbym być na miejscu tych chłopaszków...
0
najbardziej micha mi się hahrała jak Neymar pyskówki rzucał do któregoś z obrońców Atletico XDD
2
Świetny mecz, jestem pod wrażeniem gry defensywnej Barcelony która dziś nie grała kiksu do jakiego nas przyzwyczaiła, śmiało mogę przyznać że Barcelona na każdej płaszczyźnie boiska była lepsza od Atleti.
0
Jasne, zgadzam się z tobą że może odejść ale w wieku 30 paru lat i może wtedy iść do MLS i w Barcelonie bez zwątpienia każdy będzie go uważał za legendę
0
źródło : onet.pl
0
nie masz racji, aczkolwiek dzisiaj postawa Pedro podobała mi się, fajnie mi się go oglądało ;)
0
to w łonie matki miałeś telewizor ? :o
0
szkoda że na wasze żale dotyczące "sekcji piłkarskiej" każdy ma wyjebane..
1
jak można brać kogoś na poważnie skoro ktoś ma nick "pedroroddrriguues" może to jakiś troll ale nie wnikam XD
9
Siatka ? :o Piłka Nożna ? :o proszę was dzisiaj od 20:00 do 23:00 leci specjalna audycja w Radiu Maryja będzie odprawiany różaniec te sprawy XDD
1
Ja akurat oglądam Bayern - Man. City mam w TV, ciekawy mecz. ;)
1
bestialskie!! XDD śmiechłem :D
1
Wygrałeś XDDD
2
pewnie ma : onet.pl XDDDDDDDDD
4
wiem jedno troche mu bęben wy*ebało, znaczy się przytył XD
1
hahaha, wygrałeś kolego ! :D
1
ha ! dobry żart.
1
Powiedział to 15 latek z wyrafinowanym ego który poza mundialem obejrzał mecze Barcy z Realem Sociedad
0
skoro 80 patoli za Jamesa to dobrze.. ?