5

@don'T.R.I.P.e
Oczywiście rowerzysta xD czemu mnie to nie dziwi.

"Ogólnie to jest złożony problem a ja bynajmniej nie jestem zwolennikiem totalnego banu na samochody", normalnie utylizowałbym.

0

@Tom0VeB
To prawda, ale jeszcze spokojnie by mógł pograć w pierwszym składzie klubów z "drugiego TOPu". Nie oszukujmy się United to nie są tuzy a Rashford i Martial też jak grają to cieniutko, oczywiście zachowanie Ronaldo nie jest profesjonalne, ale szkoda marnować takiego gracza na ławie i to jeszcze przeciętnego United.
Wiem, że nie ma jakiegoś wielkiego zainteresowania, ze względu na wiekcena, ale pewnie do takiego Sportingu by się jeszcze nadał.

0

@Vernon_Roche
Z drugiej strony to jest ambicja, gościu na tym poziomie i końcówce kariery ma ego i nie chce gnić na ławie (zrozumiałe), albo przynajmniej pograć końcówki.
Ten Hag powinien go wpuścić albo po prostu powiedzieć wprost, że dla typa nie ma u niego miejsca i będzie siedział, więc niech szuka sobie nowego klubu albo akceptuje sytuację.
Moim zdaniem z zawodnikami tego kalibru nie powinno się tak postępować, to nie jest jakiś szczawik-gwiazdor co chce trząść klubem.

1

@Ojciec5tkidzieci
W odpowiednim systemie Griezmann potrafi grać znakomicie, niestety w Barcelonie nie miał takich warunków, do tego byl cały czas pod presją i ostrzałem.
No ale tutaj duża część nie chciała go od początku, harował na boisku ale niewiele z tego wychodziło, chociaż liczby miał przyzwoite, to nie dawał tej magii, która była oczekiwana.
Trzeba mieć klapki na oczach by mówić, że Griezmann to słaby zawodnik, pomimo, tego że średnio mu się wiodło w Barcelonie.

0

@Irmscher10
Numer 4 - mówisz o tym karnym gdzie piłka po głowie uderzyła go w rękę?
W myśl przepisów sędzia ma prawo nie podyktować jedenastki w tej sytuacji więc to się jak najbardziej broni.

3

@JarekS
Pełna zgoda, nawet te nominacje - Reinier z Realu czy Nico, nawet Balde z Barcy to jakiś ponury żart.
Pozycja Saki w tym rankingu ...

To jest jeszcze bardziej niemiarodajna nagroda niż Ballon (który w tym roku został rozdany sprawiedliwie, ale dalsze pozycje znowu do dyskusji...)

0

@lukasz222
dobrze kombinujesz

3

@Alan_fcbfan
Bardzo mądry komentarz, 100% zgody co do Pedriego i Gaviego.
Oczywiście można ich usprawiedliwiać młodym wiekiem i tym, że się jeszcze znacznie mogą rozwinąć, ale ja mam wrażenie, że są na siłę forsowani tak przez Enrique (Gavi w reprezentacji itp. gdzie gracze pokroju Llorente czy już nawet Koke grzeją ławę i zmieniają tego młodzika).
Nie widać tej niesamowitej jakości, co najwyżej waleczność i zadziorność, która póki co prowadzi do wielu fauli i kartek.

0

Wybór Camavingi byłby równie niedorzeczny co Gaviego.

0

@cris2706
No to niezła karykatura piłkarza, która ładuje z 50 goli w sezonie, a w LM chyba więcej bramek niż występów. Ja naprawdę chcę zobaczyć tych Haalandów, Mbappów kiedy oni w końcu przestaną się kopać po czole i w końcu chociaż dobiją do poziomu karykatury piłkarza Ronaldo.

1

Totalnie niezasłużenie, któryś z diamencików Bundesligi powinien dostać. Ale wiadomo, że ta liga jest traktowana po macoszemu, i o indywidualne trofea zawsze łatwiej w Barcy/Realu.

0

Macie spalonego XD

0

@Qba2312
Gavi to zaraz wyleci z czerwem.

0

@BulaKG
Ja bym powiedział, że nie wygląda bo go nie widać w ogóle

0

@SinMistico
XD nie żartuj

2

To akurat powinien być karniaczek.

0

@Czarny19
Dzisiaj beznadziejnie, ale Pedri to w ogóle inna skala talentu niż Gavi.
Ten chłopak jest pompowany, a realnie poza serduchem to niewiele pokazuje.

2

Nie rozumiem jak można się jarać Gavim, poza boiskową agresją i walecznością to on nie ma zbyt wielkich umiejętności. Będzie dobrze jeśli okaże się drugim Gattuso. Hajpowanie go to coś niesamowitego. Co innego Pedri oczywiście, ale chyba z tęsknoty za duetem Xavi - Iniesta tak się dzieje.

0

@marcin62
Tak z 10 lat temu siedział mi kilka dni na bani, strasznego moralniaka po tym miałem.
Chore gunwo.
A ogólnie mało rzeczy mnie w kinematografii przytłacza, czy też porusza...

1

Hiszpański sędzia to największy rak w topowym futbolu dzisiaj, La Liga to skompromitowane rozgrywki na top poziomie, co oni tam gwiżdżą (lub nie) to załamka.

1

@FCB_dimiC
Typo się wywrócił o własne nogi, gdzie mu wbiegł xD

2

Nieźle sędzia wydupczył Atleti, skandaliczna decyzja,

0

@FCBurnley
Standardowo, oceny za sympatię przez użytkowników, Griezmann za takie spotkania dostawał 1,5 - 2,5. Za to ulubiony Gavi 5 nie wiem za co. 3 to Max.

0

XD ten Nico i Fati na liście, mocne.

0

@FCB_dimiC
Z drugiej strony gdyby byli tacy skrupulatni W MECZU BARCELONY, to by Dembele wczoraj wyleciał.
Pogódź się z tym to jest gra błędów i różnych interpretacji, poza tym karny to też jeszcze nie gol. Żadna technologia nie wyeliminuje pomyłek i dyskusji.

1

@FCB_dimiC
Co jest żałosne? Że sędzia po popełnieniu błędu podjął właściwą decyzję?

0

@mati14
A szkoda bo chętnie bym zobaczył meczyk gdzie Manu gra na innej pozycji :)

1

@ginidal

Sam zacytowałeś przepis, który umożliwił sędziemu tej sytuacji nie gwizdnąć :

Z wyjątkiem powyżej opisanych przewinień, nie jest przewinieniem

sytuacja, gdy piłka dotyka ręki/ramienia zawodnika:

• bezpośrednio po kontakcie z jego głową lub ciałem (włączając stopę),

1

Po ostatnich "niepowodzeniach" Pep w LM "chyba się w końcu nauczył" w piłkę.
Dekadę temu Haaland by grał u niego na skrzydle.
Może to kwestia, że nie ma takiego goleadora jak Messi, jednak Bernardo czy KdB to trochę inny styl.
No ale on potrafił grać Fabregasem na fałszywej, więc wszystkiego można się spodziewać.

1

@Zazinho
Nawet The Killing, niby produkcja amerykańska ale mocna pozycja., podobne klimaty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?