5

Doliczone było 5 min - po 4 min i 50 sekundach była kontrowersyjna sytuacja, gra nie była kontynuowana, po 4 minutach VARu sędzia wskazał na wapno, radzę obejrzeć mecz zanim się wygłasza komentarze z dupy.

1

@arasz1819
#teampep forever
XDDDD

1

Granie bez napastnika to jest anty futbol xD

2

@POLAK12345
Myślę, że dziś doskonale wywiązuje się ze swoich zadań.

1

@kcule14
Barca by wyszła ofensywnie i szybko trójeczka by wpadła.
Nie ten rozmiar kapelusza, City się najłatwiej gra przeciwko takim drużynom.

0

@against_modern_football
Wiadomo, że byś się cieszył jakby zagrali ofensywnie i dostali piątkę od City. Tak to nie działa - 90% drużyn popełnia taki błąd.

1

@Criss18Barca
To jeszcze tylko 25 takich wygranych w Miami ;)

0

@ini_barca
Wrzuć pls powtórkę ostatniego.

1

@DonAndrzejos
A co na to otoczenie Sergi Roberto?

1

@gaucho104
Otóż to Ibra, Adebayor wzory dryblasów, z bardzo dobrym dryblingiem i kontrolą, zaprzeczającym warunkom fizycznym. Kolega powyżej napisał bzdury. Do tego taki Ibra spokojnie mógł w Barcy hulać i zrobić niezłą karierę, ale wiadomo, że zadecydowały częściowo względy pozasportowe, jak i znaczenie i ambicje Messiego.

0

@Bartosz85
Oddala się możliwość spadku - szkoda.

0

@msmsms
Uważam, że nie. Jest fantastyczna w tym wieku i jeszcze sporo może się rozwinąć, ale Ash to czołg, raczej Iga nie dałaby rady siłowo.

1

@BART97
Aspas przed chwilą się wypowiedział, że o ile akceptuje dwie jedenastki dla Realu to w przypadku ostatniej dość dobrze widział i wedługo niego to Mendy faulował :D

1

@pt9
Stay, Drabina Jakubowa, The Game, Harry Angel - z klasyki. Z nowszych Koneser, De Behandeling (Remedium), El Cuerpo, Gok-seong (Lament), Solace.
Podałem totalny miks różnych gatunków :)

0

@BART97
No ale jednak te dwie jedenastki bardzo miękkie, a ta druga to nawet powiem, że czysty nur, chciałbym jeszcze raz zobaczyć powtórki, bo wyglądało na skandaliczną decyzję.
No i najgorsze, że przy bramce Celty analizował i długo konsultował, natomiast przy decyzjach o jedenastce nawet mu ręka nie zadrżała, gdzie wcale nie były to takie oczywiste sytuacje. No ale być może tak mu VAR podpowiedział.

0

@Hosh
Tak i dodatkowo, brak tego rożnego dla Realu po oczywistym kontakcie.

0

@BART97
Faul na Rodrigo, 5 min temu gdzie było czysto w piłkę, ukaranie zawodnika za żółtkiem za celebrację bramki, która nie została uznana, brak żółtych dla Casemiro za uderzenie łokciem itp.

3

Tak fatalnego sędziowania dawno nie widziałem, chociaż w La Liga i tak jest niski poziom.

0

@PodkarpackiKibic
Tak ale przy drugim chociaż kontakt był (Rodrigo szukał tego faulu). W ostatnim to nie wiem kto tam Mendy chyba sam się zaplątał w nogi obrońcy, nie ma mowy o faulu, komentatorzy na Viacom się złapali za głowy.

0

@PodkarpackiKibic
Nie no pierwszy karny raczej oczywisty, dwa pozostałe bardzo wątpliwe, a ostatni po wielu powtórkach to dla mnie śmiech na sali.

5

Obecnie futbol jest obrzydliwy, zero zawahania, byle się położyć po lekkim kontakcie.

4

@Kacper12345665
Ten karny prawidłowy?? XD

0

@bartekvisca
Oj tak, top jak nic!

0

@Ghotti
Jeśli kupiłeś za gotówkę to można tak powiedzieć, jeśli wziąłeś na kredyt to średnio jesteś zarobiony.
Pewnie gdybym miał wolne środki w wysokości 600-800k PLN to bym wtedy zainwestował, ale żeby kupować na kredyt i mówić, że super bo ceny 2x to już niekoniecznie. Gdybyś kupił mieszkanie 20-30 lat temu, to też świetna inwestycja bo obecnie ceny lekko 8-10x?
Inflacja to fakt i wszystko idzie do góry. Pieniądz robi pieniądz i to jest najmądrzejsze powiedzenie, bo mając wolne środki (w sensownych ilościach) można zainwestować w niemal każdą nieruchomość i po x lat zarobić...

0

@michal26
Ja serio polecam siedzieć na wynajmie, przy kosztach, które teraz mam, nawet wynajmując całe życie nie byłbym w stanie za tę kwotę kupić takiego mieszkania, w takim miejscu. Niestety w Polsce nie ma kultury wynajmu dłuterminowego i w tym problem. Mieszkania i budowa domu jest cały czas tania więc każdy się na to rzuca. Obstawiam, że 20-30 lat i sytuacja się zmieni. Znajomi od dawna pytają, czemu nie kupuję mieszkania, ale nie widzę sensu.

2

Mam 31, zarabiam około 300k cebulionów rocznie w kraju trzeciego świata, auto za około 70 koła, jakieś drobne oszczędności (100k PLN) i trochę w bitcoinach. Na razie się trochę bawię, nie zamierzam inwestować w żadne nieruchomości, raczej całe życie na wynajmie, no chyba, że jakieś małe mieszkanko. Zwłaszcza, że szukam jeszcze swojego miejsca na świecie. Żona i mały bąbel na utrzymaniu, studia skończone ale w zawodzie nie pracuję (chociaż jestem na kontrakcie m). Za młodego mocno zapitalałem, wszystkim polecam bo potem się już nie chce.

0

Ale, że Lucho nie zabrał Sergi Roberto na kadrę, to powinni się w Barcelonie obrazić.

0

@Gall
"spóźnianie na treningi nie nazwałbym brakiem profesjonalizmu " xD
A jakbyś nazwał? Profesjonalną postawą sportową? Bez jaj. Jeden z większych przejawów braku profesjonalizmu to właśnie brak szacunku do kolegów czy trenera, a spóźnianie się do pracy, na spotkania czy zajęcia właśnie tym jest.

3

@lukaszbarca15
Jak zdawałem prawko w 2008 to oblewali za takie manewry. Jedyny słuszny ruch to -> wjeżdżasz na skrzyżowanie o ruchu okrężnym bez kierunku, tuż przed opuszczeniem sygnalizujesz PRAWYM kierunkowskazem intencję opuszczenia skrzyżowania. Nie ma innych interpretacji.

0

@JarekS
Większość zgoda, ale bez przesady z tym progresem, jest lepiej po kontuzji niż wcześniej i nawet głowa lepiej dojeżdża, no ale do tego co prezentował w Dortmundzie to bardzo daleko. Niech nawet świadczą strzały, które oddawał w ostatnich spotkaniach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?