1

@Kondziubarca
Drugi faul taktyczny - należała się żółta. Za pierwszy mógł sobie sędzia odpuścić bo tam była tylko agresja w pressing u ale nie jakiś nadzwyczajny kontakt. Na luzie by się sędzia (który jest dziś cienki) z wyrzucenia Messiego wybronił. Żaden kabaret

2

Sędzia dziś jest tragiczny, każde najmniejsze dotknięcie gwiżdże.

0

@busquets5
Strzelił kiepsko strasznie ale ważne, że gol. Bramkarz mógł to lekko wyciągnąć

0

@busquets5
"fauli" - połowa nie powinna być w ogóle odgwizdana.

1

@urbie999
Z tymi faulami to przegina w jedną stronę.

4

@MarcelNJ11
To jaka jego rola? Bo ani nie kreuje, ani w odbiorze hmmm....

0

Nie strzeli. Słabi dziś

1

@busquets5
Fajnie by było, żeby jeszcze coś uderzył przy tym ile on ma miejsca w polu karnym. Chyba ze 3 razy już mógł huknąć to próbuje pchać na skrzydło. Irytujące.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

Dembele miał być drugi Mbappe, a jest Viniszjusz :)

1

Ten Jairo w Cadiz to jakiś straszny mem piłkarz - wygląda i gra jak amator

1

@Barcaa12
Nawet lepsze niż Messi po tym co ostatnio widać.

3

@Kvzik47
Prawda boli, a ludzie nie lubią konkretnych i w punkt odpowiedzi. Najlepiej kogoś zdyskredytować, wyśmiać. Rivaldo akurat często gada sensowne, ale niepopularne opinie, a wiedzy na pewno ma więcej o realiach piłki niż my wszyscy.

0

@CTLM
Dembele koło Mbappe nawet nie stał.

0

@Peciak
No właśnie teraz na życzenie dał kartkę z d...

0

@adaskooow
Żeby tylko xD Przez ogarnizację jest uważany za jednego z lepszych :)

0

@MarcelNJ11
Nie żartuj, Griezmann nawet w Atletico nie był napastnikiem, grał za plecami Costy, Torresa czy Moraty.

0

@Naturopata
"Bo są lepsi..." Np. Kto?

0

@MarcelNJ11
To co powiesz o Coutinho - 160 mln, 90 meczów , 23 gole, czy Dembele 130-140 mln, 25 goli w 97 spotkaniach?

0

@baku171
Oczywiście nie neguję roli Messiego bo kapitalnie spisał się jako rozgrywający ale tutaj to wygląda generalnie tak : Griezmann słabszy mecz -3 z oceny i fala hejtu, Griezmann świetny mecz +1 do oceny i zero pochwały. Straszne to jest.

0

@AxelF
Griezmann 2 gole i 2 asysty przy 5 bramkach, a Ty o geniuszu Messiego ????‍♂️

1

Oj lubicie tego Dembele, Griezmann za takie występy dostawał 3 i 4.

0

@BarcaInfo
Widać bardzo chciał, żeby Konrad został w drużynie.

0

@michal26
W kategorii "medyczne" Scrubs lepszy IMO. Ale fakt MDH jest świetnie napisany, jednak bardzo często ma się wrażenie, że epizody "na jedno kopyto" jeśli chodzi o przypadki medyczne.

0

@Rewolucja123
Bardzo podobne style jeźdźca bez głowy z tym, że Deulofeu zapowiadał się na mega grajka, a z Dembele już od dawna wiadomo, że nic nie będzie.

0

@ShawnC
Lenglet to jest straszny przeciętniak do tego często mu się mózg wyłącza. Przy zdrowym Umtitim to by nawet z ławki nie wstawał. Słabo w Barcelonie, że gra defensywna się na nim opiera.

1

@MontelQ
Canva just świetna, nawet w darmowej wersji dają bardzo dużo szablonów.

0

@gaijin
A kara śmierci dla kogo?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ghotti
Jak się daje oceny za sympatię, nie oglądając meczu to o czym mówić...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?