0

@Cvzx
Oczywiście wyłączam z tego grona Barty, generalizowałem.

1

@Cadafaz
Kobiecy tenis jest obecnie na żenującym poziomie. Typowa siłówka, kto ma lepsze jeb* wygrywa. Nie widać żadnych ciekawych zagrań, mało dropów, skrótów itp. Porównać to nawet do ostatniego meczu Tsitsi z Medvedevem... Przepaść. Taka Radwańska to wirtuoz ze swoją teczką zagrań... Smutne

1

@Criss18Barca
Sami ze sobą przecież nie będą wojny zaczynać.

0

Dawaj Danielle, nie zawiedź mnie!

0

@lukaszbarca15
Dzisiaj, była świetna na tle bezradnej Igi, jak dla mnie to i tak bardzo dobre zestawienie na finał. Oczywiście wolałbym Simonę, no ale cóż nie ma co narzekać, liczę na dobre widowisko.

1

@Cadafaz
Zdecydowanie powinni wypraszać buraczane towarzystwo z zakazem wstępu na następne turnieje.

0

@lukaszbarca15
Obstawiam, że pójdzie jej lepiej niż Keys dzisiaj.

0

Znakomita Collins, oby postawiła się Barty w finale. Iga i tak duży sukces, tutaj bez podjazdu do Amerykanki.

0

@Cvzx
Kobiecy tenis to jest ogólnie ruletka, kiedyś trochę obstawiałem - na live można osiwieć :)

1

Ładny ma ten backhand Collins.

1

@Zoker
Ja tam bym się chętnie z nią poskupiał.

0

Z takim serwisem, za dużo się nie zwojuje. Miejmy nadzieję, że drugi set jakoś pójdzie

0

@JimMorrisonFCB
To niezłą przewagę zrobiła xD

0

@ArterkHD
Spacerek w półfinale AO

0

@Cvzx
Dzisiaj w ogóle Keys sobie nie radzi z tymi slice'ami, potężna broń.

0

@Sztosik
Barty gra swoje, natomiast Keys się kompromituje - mało tu finezji i fenomenalności, bo Australijka nawet nie musi się wysilać...

1

Ten pojedynek to jakiś mismatch, Keys wygląda jak amatorka na tle Barty.
Wiadomo, że Australijka świetna, ale to jest kompromitacja, wszystko w siatkę.

0

@kamyk_23

xD 4 rakieta świata po tym meczu, a tu koment, że nie jest top.

1

@Bogan
Dokładnie, ja również miałem z mięśni stg, rehabilitację robiłem samodzielnie w domu, gdyż przed operacją miałem więcej zabiegów fizjo, wstępnie lekarze próbowali leczenia zachowawczego łąkotki ale to nic nie dało i do tego ACL nie dojechało.

0

@kamilo0066
Zdecydowanie największy faworyt po tym jak Simona out. Sabalenka jednak była nierówna i do tego tyle DF. Zgadzam się, Barty czołg...

0

Zastanawia mnie dlaczego ciągle jest mowa o dyskusjach między Barcą, a Juve - przecież karta Moraty jest w posiadaniu Atletico i to oni muszą wyrazicie zgodę na "transfer" czyż nie? Do Juve on jest tylko wypożyczony...

0

@PizzerMan
A widzisz ja po rekonstrukcji ACL i szyciu łąkotki po 5 miechach zagrałem pierwszy lekki meczyk. Po 4 robiłem już rozbieżki po 3-5 km.
Kwestia indywidualna.

1

@milek9722
Rozumiem, że tak samo śpiewałeś przed transferem gdy w BvB się buntował, że nie chcą go puścić?

0

@kolomen2
Do 10k to jakiś spoko Rower można ogarnąć. Poczekaj jeszcze i pozbieraj trochę, zamiast kupować gruza.

0

Jak myślicie jaki to koszt? Sam mam problem z więzadłami, sam bym się zgłosił. Ma ktoś nr?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ArturS
Hahaha Dembele i kreatywność, dawno nie uśmiałem się tak z komentarza. Dembele to jest najgorszy transfer w historii tego klubu i on nigdy nie powinien tu trafić.

0

@PartidarioCatalan
Bardzo delikatnie, próbował wymusić w dobrym miejscu.

0

@SinMistico
Zapominasz o setce Messiego.

0

@PartidarioCatalan
Dembele to się położył i powinien dostać żółtko za złapanie piłki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?