NoziX1
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvzx
Oczywiście wyłączam z tego grona Barty, generalizowałem.
1
@Cadafaz
Kobiecy tenis jest obecnie na żenującym poziomie. Typowa siłówka, kto ma lepsze jeb* wygrywa. Nie widać żadnych ciekawych zagrań, mało dropów, skrótów itp. Porównać to nawet do ostatniego meczu Tsitsi z Medvedevem... Przepaść. Taka Radwańska to wirtuoz ze swoją teczką zagrań... Smutne
1
@Criss18Barca
Sami ze sobą przecież nie będą wojny zaczynać.
0
Dawaj Danielle, nie zawiedź mnie!
0
@lukaszbarca15
Dzisiaj, była świetna na tle bezradnej Igi, jak dla mnie to i tak bardzo dobre zestawienie na finał. Oczywiście wolałbym Simonę, no ale cóż nie ma co narzekać, liczę na dobre widowisko.
1
@Cadafaz
Zdecydowanie powinni wypraszać buraczane towarzystwo z zakazem wstępu na następne turnieje.
0
@lukaszbarca15
Obstawiam, że pójdzie jej lepiej niż Keys dzisiaj.
0
Znakomita Collins, oby postawiła się Barty w finale. Iga i tak duży sukces, tutaj bez podjazdu do Amerykanki.
0
@Cvzx
Kobiecy tenis to jest ogólnie ruletka, kiedyś trochę obstawiałem - na live można osiwieć :)
1
Ładny ma ten backhand Collins.
1
@Zoker
Ja tam bym się chętnie z nią poskupiał.
0
Z takim serwisem, za dużo się nie zwojuje. Miejmy nadzieję, że drugi set jakoś pójdzie
0
@JimMorrisonFCB
To niezłą przewagę zrobiła xD
0
@ArterkHD
Spacerek w półfinale AO
0
@Cvzx
Dzisiaj w ogóle Keys sobie nie radzi z tymi slice'ami, potężna broń.
0
@Sztosik
Barty gra swoje, natomiast Keys się kompromituje - mało tu finezji i fenomenalności, bo Australijka nawet nie musi się wysilać...
1
Ten pojedynek to jakiś mismatch, Keys wygląda jak amatorka na tle Barty.
Wiadomo, że Australijka świetna, ale to jest kompromitacja, wszystko w siatkę.
0
@kamyk_23
xD 4 rakieta świata po tym meczu, a tu koment, że nie jest top.
1
@Bogan
Dokładnie, ja również miałem z mięśni stg, rehabilitację robiłem samodzielnie w domu, gdyż przed operacją miałem więcej zabiegów fizjo, wstępnie lekarze próbowali leczenia zachowawczego łąkotki ale to nic nie dało i do tego ACL nie dojechało.
0
@kamilo0066
Zdecydowanie największy faworyt po tym jak Simona out. Sabalenka jednak była nierówna i do tego tyle DF. Zgadzam się, Barty czołg...
0
Zastanawia mnie dlaczego ciągle jest mowa o dyskusjach między Barcą, a Juve - przecież karta Moraty jest w posiadaniu Atletico i to oni muszą wyrazicie zgodę na "transfer" czyż nie? Do Juve on jest tylko wypożyczony...
0
@PizzerMan
A widzisz ja po rekonstrukcji ACL i szyciu łąkotki po 5 miechach zagrałem pierwszy lekki meczyk. Po 4 robiłem już rozbieżki po 3-5 km.
Kwestia indywidualna.
1
@milek9722
Rozumiem, że tak samo śpiewałeś przed transferem gdy w BvB się buntował, że nie chcą go puścić?
0
@kolomen2
Do 10k to jakiś spoko Rower można ogarnąć. Poczekaj jeszcze i pozbieraj trochę, zamiast kupować gruza.
0
Jak myślicie jaki to koszt? Sam mam problem z więzadłami, sam bym się zgłosił. Ma ktoś nr?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ArturS
Hahaha Dembele i kreatywność, dawno nie uśmiałem się tak z komentarza. Dembele to jest najgorszy transfer w historii tego klubu i on nigdy nie powinien tu trafić.
0
@PartidarioCatalan
Bardzo delikatnie, próbował wymusić w dobrym miejscu.
0
@SinMistico
Zapominasz o setce Messiego.
0
@PartidarioCatalan
Dembele to się położył i powinien dostać żółtko za złapanie piłki.