NoziX1
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamosRakieta
No jestem pewien, że każdy inny klub w tej sytuacji z przyjemnością by wybulił 40 baniek
1
@BulaKG
Kolega powyżej ogląda na livescorze najwyraźniej :)
2
@Toretto
To jest właśnie rasizm w najczystszej postaci - Sony powinno bęknąć za to.
0
@Bartek22
Mistrzu Yoda zdradź tę magiczną wiedzę. Profesjonalizm Dembele to była Tajemnica Poliszynela, i nie potrzeba do tego brukowców.
A brak wiedzy to wykazujesz wypowiadając się w taki sposób o Valverde.
0
@JarekS
Proszę Cię nie broń, tego figuranta. Gdyby Chelsea dała mu te 30 baniek za sezon to już by go tutaj nie było. Ośmieszył się ze swoim agentem, a potem wrócił z podkulonym ogonem. Gdyby mu zależało na klubie to już by podpisał kontrakt w grudniu (podobno na lepszych warunkach dla niego).
Sam sposób w jaki przechodził do Barcy (a nawet Dortmundu) pokazuje z jaką personą mamy do czynienia.
Zero profesjonalizmu o czym pierdziały brukowce i co przez ostatnich pięć lat było widoczne. Teraz daje nadzieję na zmianę i poprawę ale prawda jest taka, że cały poprzedni kontrakt to katastrofa i zmarnowany czas i kasa klubu. Nie ma dla niego żadnych usprawiedliwień, podkreślam żadnych, po prostu zaczyna teraz z czystą kartą - zobaczymy.
0
@Firestone
*piłki nożnej. Top3 z Hazardem i Cou
3
"Blaugrana nie zamierza bowiem nadmiernie się spieszyć ze względu na chęć wynegocjowania jak najkorzystniejszej oferty od Chelsea."
To może w następnym okienku? XD
Koniec sierpnia, ale Barcelona nie zamierza się spieszyć...
0
@AlexDark00
Rozumiem, że powinien mu urwać łeb albo złamać nos, żeby była reakcja sędziego?
0
@andbarca
I dodaj, po prowokacjach ze strony zawodnika Villarealu - dwukrotnie blokował dostęp i odkopywał piłkę, za trzecim dostał bułę.
Dembele much nie odpędzał łokciem, nie wiem jakim cudem sędzia to w ogóle zignorował.
1
@barcelonaLM
Można, jeżeli się nie zdecyduje rozwiązać kontraktu, decyzja będzie należała do zawodnika - albo poczeka na Barcę i pójdzie na wypożyczkę albo weźmie swoją kartę i powie nara.
1
@MesQueUnClub_87 '
Ja miałem kanałówkę, i otwarty kanał, zrobił się stan zapalny, ale jako, że była dziura mogłem tam naładować tytoniu.
1
@MesQueUnClub_87
Jeśli masz dziurę to ładuj surowy tytoń, lub wyparzaj mordkę w Listerinie, sam musiałem tak przetrwać kilka dni :)
No a z piguł nic nie pomagało, poza ketoprofenem, który w połączeniu z powyższym przynosił ulgę (nawet Tramadol się nie sprawdzał)
0
BTW to jest niesamowite, że Dembele za to nie wyleciał, co ciekawe zostało to w zupełności zignorowane przez arbitra. Ciekawa sytuacja:
0
@Kimirionum
Sprawdź sobie za co wczoraj wyleciał Molina w starciu z Villarealem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Majami1928
Ogólnie jak na taką grę to świetny wynik, przez godzinę była bieda straszna i póki co to nie wygląda, ale chyba wejście Fatiego odmieniło to "widowisko", do tego Real spuchł więc można było się wykazać. Krytyka (nie hejt) jest zasłużona, bo przez większość meczu wygląda to słabo i zespół miał dużo szczęścia, a wynik nie do końca odzwierciedla wydarzenia na boisku. Nie mniej jednak ostatnie pół godziny bardzo dobre.
0
@Uukasz_93
Absorbował xD Spalony gwizdnięty bo jednak było blisko ale to co zrobił tS to kryminał, typo nawet tej piłki nie dotknął, kupa farta Marca.
0
Sędzia w tym meczu to mega-dzban. Jak to nie był faul? xD
2
@fcbarcafan19
Idiota, ale sędzia też patolnia, typo 3 razy blokuje piłkę i przeszkadza i nic nawet nie dostaje. Trudno to zrozumieć.
1
@Cou7_ley
Wręcz przeciwnie, uważam, że Ferran będzie świetnym zawodnikiem jak się trochę ogarnie. Bardziej chodzi mi o to, że klub będzie musiał kogoś wypchnąć w końcu, a lista się kurczy. Gavi, Pedri i Lewy nietykalni, więc poza tymi, których klub już mobbinguje chyba tylko Ferran przedstawia jakąś wartość :)
0
@Emerald
Prawdopodobnie on w ogóle nie chce odchodzić z klubu, ale jeśli jest wypychany to próbuje przynajmniej zapewnić sobie odpowiednie warunki.
0
@Cou7_ley
Presja, żeby wyp* z klubu, by zwolnić budżet kontraktowy. Jak się nie uda, to przeniosą się na następnego zawodnika (niewiele już ich zostało). Obstawiam, że następny w kolejce Ferran xD
0
@BaroPodertos
Amen. Katastrofą jedynie będzie jeśli do końca miesiąca nie uda się go zarejestrować (co wydaje się raczej nieprawdopodobne).
Wtedy chłopak będzie mógł wziąć swoją kartę w dłoń i pójść gdzie chce, a wizerunek klubu zostanie poważnie uwalony.
18
@pacior95
Przyszedł za free gdy Barca była w potrzebie (podobno miał lepsze oferty finansowe na stole). Teraz jest wypychany, bo się pod tyłkiem pali i nie da się zarejestrować Kounde i cisnąć dalszych transferów.
Ja mu się w żaden sposób nie dziwię, że próbuje zabezpieczyć swoje interesy.
Każdy tutaj tylko z perspektywy klubu - najlepiej uszczęśliwić zarząd i zostać na lodzie, z poziomu kanapowego kibica rozumiem rozgoryczenie.
Z perspektywy ludzkiej popieram zachowanie zawodników, poza tym weź pod uwagę, ilu piłkarzy tego klubu robi pod górkę, to raczej nie przypadek, że praktycznie nikt nie ustępuje prawda?
1
@PRINSU
Depay nie zgodzi się na rozwiązanie kontraktu, dopóki nie uzgodni szczegółów z Juve.
Normalne, że nie chce zostać na lodzie bez kasy.
2
@Pilka_jest_okragla
"Tebas nie widzi tych wszystkich dźwigni w ten sam sposób co Barca", a może wystarczyłoby dobrze zinterpretować oficjalne przepisy, które są podobno doskonale znane od lat i równe dla wszystikich klubów?
To, że zarząd Laporty liczy na jakieś luki prawne czy niedopowiedzenia, i że może cudem przejdzie to nie znaczy, że ciągle ten zły Tebas blokuje.
Na tym poziomie należy wszystko zaplanować w odpowiedni sposób tak by nie dało się do niczego przyczepić, a nie działać jak jeździec bez głowy i licząc, że jakoś się uda.
No wybacz wiele można mówić, ale dla mnie sam fakt przekładania kasy z jednego wora do drugiego (dotankowanie 150 mln z podległej spółki i liczenie, że nikt się nie kapnie i zaakceptuje to jako zysk) wiele mówi o obecnym zarządzie i profesjonalizmie Laporty. Nic dziwnego, że La Liga może utrudniać, skoro prezesi zachowują się jak zwykli kombinatorzy.
5
@AlwaysBlaugrana
Gdyby pojawiła się możliwość wyjazdu to spakowałbym się w 15 minut i jeszcze tego samego dnia zawinął mandżur.
1
Jak widzę co się dzieje w klubie i jak po kolei typowani są zawodnicy do "Barca-out" - nikogo nie udało się wypchnąć to może wyrzućmy Desta :D Ciekawe kto następny - może Ferran? :) Aż się przypomina poniższe.
Barca vs. La Liga be like:
0
@barcelonaLM
Wypożyczenia? On będzie sobie mógł szukać klubu, dostanie kartę do ręki i sam zadecyduje co zrobić.
Ciekawe czy w takim przypadku jest to jakoś regulowane czy musi czekać do ostatniego dnia "okienka rejestracyjnego".
1
@BartqRKO
W większości walk (o ile nie we wszystkich pro) jest generalna zasada: "Gong nie ratuje zawodnika" - czyli jak rywal pada, to sędzia normalnie wylicza do 10 nawet jeśli jest po gongu. Jeżeli zawodnik nie wstanie to przegrywa walkę.