0

@TR3YWAY
Wilki jakieś,

0

@takisobiektos
Kessie za podobne nie dostał xD

0

@dariooo
Gdyby to był zawodnik Barcelony, to byś pewnie płakał, że jak to nie ma drugiej kartki.
Kessie idiotycznie machał witkami, i nie ma żadnego znaczenia czy wytłumaczenia - Uderzył? Uderzył, nie wiem od kiedy siła się liczy przy tego typu zagraniach.
3 takie akcje i brak czerwa to nieporozumienie i fatalny błąd arbitra, zwłaszcza po szybkiej czerwonej dla Elche.
Zapewne i tak nic by to nie zmieniło, ale niesmak pozostaje.

0

@bielnikk
Do strefy wolnych zawodników. Dostał swoją kartę, odszedł z klubu i mógł podpisać kontrakt z każdą inną ekipą.
Był zawodnikiem bez kontraktu, nie był piłkarzem Barcelony.

0

@Tasde
Nie obchodzi mnie czy Fati spędził rok, dwa czy pięć w szpitalu, liczy się efekt. Ilu już mieliśmy następców Maradony i Pele, a wiadomo jak się skończyło.
Robinho miał być nowym Ronaldo, pełno takich było.
Zdrowie to też jeden z czynników, który wpływa na sukces.
Xavi też późno zaczął grać na top poziomie, co z tego, póki co żaden Arthur czy de Jong nie są nawet godni wiązać mu buty.
Daj chłopakowi się rozwijać i za te kilka lat możemy wrócić do tematu i zobaczyć gdzie jest Pedri.

0

@Tasde
XD tak na poważnie?
A Fati przypadkiem nie przyćmi legendy Messiego w przyszłym sezonie?
Wyluzuj trochę, Pedri ma zadatki i się mega prezentuje na poziomie grającego w 9 Elche (w innych meczach też dobrze gra) ale Ty chyba Iniesty na boisku nie widziałeś, że wrzucasz takie osądy na temat chłopaka na początku jego kariery.

0

Po co ten Kessie tak macha łapami na wysokości twarzy?
Sędziowie są wyczuleni na łokcie czy też jakiekolwiek uderzenia w twarz.

Potężny fart bo mógł już na luzie wylecieć.

0

@bielnikk
W tym sęk, że nie był w zespole, a czy trenował to nie wiem, może na swój rachunek? Nawet został usunięty ze składu Barcelony i listy zawodników.

Jest to zawodnik pozyskany z darmowego transferu, tak to jest zaklasyfikowane.
Przecież były opinie, że nawet jeśli Barca się z nim dogada będzie problem z rejestracją, bo oficjalnie nie jest piłkarzem klubu.

0

@Mezocyklon87
Pedri spartolił dwie setki i do tego druga bramka to wina głównie środka pola, a i tak ma jedną z wyższych ocen w zespole...

0

Ah te brazylisjkie trudne sprawy, z tego co rozumiem Raphinia "fawelarzem" nie był.
Trudno zrozumieć logikę w poniższym:
Niesprawiedliwe byłoby stwierdzenie, że chodziłem kiedyś głodny, bo moim rodzicom nigdy nie brakowało jedzenia w domu..." i "Ledwo starczyło mi pieniędzy na autobus, przez 8-9 godzin nic nie jadłem, bo nie miałem nic do jedzenia."

Czyli albo jest to niedorzeczne, albo po prostu rodzicom z letnistwa nie chciało się synowi kanapek na drogę zrobić.

0

@bielnikk
No ale on się nie spłacił, 5-letni kontrakt został ukończony i pod tym kątem należy oceniać ten transfer.
Teraz otwiera nową kartę w klubie, ale to jest nowy zawodnik pozyskany z wolnego transferu, tak to jest zinterpretowane, i póki co to bardzo dobry transfer, biorąc pod uwagę koszty.

0

@cyron1
Móc, a zrobić to dwie inne bajki. Bayern w dołku ale i tak stabil toniejsza drużyna niż Barca. To jest dobre, że drużyna skręcona na prędce "za 200 baniek w miesiąc" trzepie dobre wyniki i ludzie już się robią aroganccy.
Poczekajmy na stabilność i dopiero oceniajmy, na tę chwilę są nadzieje i wygląda to nieźle, ale tak jak mówię Barca jest underdogiem z Bayernem i nawet minimalne zwycięstwo czy też remis to jest dobry wynik

1

@cyron1
Za marzenia nie każą, na tę chwilę Barca jest underdogiem w meczach z Bayernem i nie ma nic w tym dziwnego. Są jednak szanse na zwycięstwo patrząc na wczorajsze spotkanie, ale na łomot na CN to bym nie liczył, będzie dobrze jeśli uda się wygrać.

0

@krzywy
Resztę meczu nie istniał xD Zdejmij klapki z oczu chłopie, to było bardzo dobre widowisko z obu stron, i obie drużyny miały świetne okazje. Skuteczność zadecydowała, ale, żeby pisać że Bayern miał dobre 4 minuty to trzeba być zaślepionym. W tym meczu Bayern również mógł strzelić 3 gole więcej, bo swoje okazje mieli, do tego byli nieco lepszą drużyną w drugiej połowie.
Barca co prawda lepiej zaprezentowała się w pierwszej. To mogło pójść w obie strony.

0

@bielnikk
Dobrze, że po wtopieniu 200 mln EUR i 5 lat Dembuś w końcu zaczyna coś grać.
Ciekaw jestem też kiedy po dobrym sezonie wjedzie na koniu na scenę jego pozer agent i krzyknie znowu pensję na poziomie 40 baniek albo pa-pa.

0

@Jeremi
To bardzo proste odsprzedać zawodnika z pensją na poziomie 40 mln brutto. Jak łatwo takich sprzedać pokazało okienko, gdzie na de Jonga poza United chętnych nie było.

0

@ini_barca
No ale ich dział prawny tego nie potwierdził, a nawet zaprzeczył.
Warto podejmować batalię sądową dla 15 mln i ryzykować powrót Griezmanna z pensją 35-40 mln brutto czy lepiej się go pozbyć? Z punktu widzenia ekonomicznego to i tak "win-win", oczywiście wizerunkowo znowu po tyłku ale to już mądre głowy muszą zdecydować.

5

Marc nie wie, że jajo się zrobi jak będzie siedział na piłce?

0

@Shear007
No właśnie na granicy, powinien to gwizdnąć i sprawdzić z VARem. Na powtórce miałem wrażenie, że zaczęło się "na linii".

0

To był faul ale raczej lekko przed polem karnym, niemniej powinien to gwizdnąć.

0

@Grabarz1750
Urwało nie urwało, brzydki faul, typowa skrobanka

0

@Szmulek
Zagrane ideolo jak wczoraj Dembele do Lewego xD

0

@Emhyr
I sporo takich nie strzelał również, w tym jak i poprzednich 4 sezonach ;)

0

@Emhyr
Poza Dembele :D

0

@Rewolucja123
Oj nie - mają paru gwiazdorów w stylu Lahoza, ale to w ogóle inny poziom niekompetencji, gdzie w Hiszpanii co najmniej połowa biegających z gwizdkiem to dzbany, a resztę da się znieść.

0

Porównując tę sytuację, wczoraj kopia w meczu Atletico tylko, że niedouczony sędzia, gwizdnął faul zamiast puścić grę, gdy Materace strzeliły.
Sędziowie z Hiszpanii to najgorszy crap, nic dziwnego, że liga jest daleko w tyle w stosunku do EPL skoro nawet dobrze arbitrów nie potrafią dostosować do poziomu gry.

5

Dembele to jednak nie ma mózgu.

0

Abstrahując od samej pracy Lahoza to nie ma go tutaj za co obrażać, kartka Balde 100% zasłużona.

0

@Pawlak1992
Szukanie luk w umowie? - kogoś mi to przypomina xD Tutaj żadnych luk nie ma, jak zechcą to go nie będą wcale wystawiać, to decyzja trenera ile będzie grał i tu nic niezgodnego czy też podejrzanego nie ma. Nie chcą płacić 40 baniek to nie muszą - tak jest to skonstruowane.

0

Ładnie sędzia okradł Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?