0

Ależ się pięknie ośmieszą wystawiając go jutro :)

0

@FCBparasiempre
To był sarkazm ;)

0

@zadafcb
Te czasy wyjście z futurysty prosto na egz :)

1

@FCBparasiempre
To wszystko przez tego Generała Franco.

0

@Yoshi94
Kurde mnie to serio zastanawia fenomen, że ludzie są w stanie wypierdzielić 100 koła na weekendową imprezę :) pomijając temat zamożności, bo nawet przy moich dobrych zarobkach byłoby mnie stać, ale po prostu mentalnie by nie przeszło. Marnotrawstwo hajsu :)

3

Komentarz usunięty

1

@kuz
Powodzenia i gratki! Daj znać po imprezie jaki wyszedł bilans, z ciekawości :)

0

@kuz
To jak z tym zwrotem za transfer z mitycznych koszulek XD Nie znam nikogo komu się zwróciło to. Ja tam biorę tylko bezbankietowego cywila, na szczęście nie muszę nikomu dogadzać w Polszy :)

0

@Krzychu1010
Zapakuj Tramadol 35-50 cięty z 350 Paracetamolem, pomoże ;) możesz najpierw spróbować zwykły Ketoprofen

0

@kuz
Zmarnowane hajsy

0

Z tym transferem Haalanda w Barcy to jedno wielkie XD no ale cóż za marzenia nie karają.

0

@pt9
Azjatycki kraj :
Wynajem mieszkania: 3700
Auto: 1000
Rozrywka: 1000
Jedzenie: 1300.
Około 7-8 tysi cebulionow leci bez wakacji.

1

@Danny Gaucho
Zgubiłeś jeszcze bardzo ciekawy transfer w La Lidze:
-Daniel Wass (Valencia) --> Atleti [~3,00 mln €]

4

@mikokarla
"Haaland już nie brzmi tak niewiarygodnie " xD

1

@Borneo
Póki co to Novak ma zakaz wjazdu do Australii, więc z tymi występami w AO to bym się nie rozpędzał. Jeszcze jak się zacznie z rządem procesować o te 8 mln dolców, to w ogóle nieprędko może tam wrócić.

1

Dziwne zagrania Meda, strasznie przewidywalne.

0

Medvedev i te dropy to xD

1

@Damian11
Co innego wspieranie swojego ulubieńca, a co innego brak szacunku dla przeciwnika. To jest zawsze teatr dwóch aktorów, i jakiś poziom kultury zachować można.

2

Dużo już o tym było mówione, ale publiczność fatalna. Dawno nie widziałem na żadnym turnieju GS (może jakieś US Open) takiego bydła, jakby wpuścili kiboli z Eklapy normalnie. Przykro to wygląda, i nie chodzi mi jedynie o ten mecz.

1

@sintesox
Peszko chyba się skupił na punktach w TB xD

0

Może jeszcze Nadal wymęczy tego seta. To jak porusza się Danil po korcie jest niesamowite.

0

Ciekawe ile tam było rpm przy tym serwisie ????

0

@Orlik00
Pierwszy set przewalił koncertowo i to jeszcze biorąc pod uwagę, że Danil spaprał ze 3 wymiany, gdzie miał go na patelni. Dobrze, że się obudził w drugim secie.

1

@Pogba
Nawet bym powiedział, że słaby ale w drugim secie już wygląda lepiej.

2

No i przełamał Nadal, może to go trochę nakręci, póki co bez argumentów.

2

@Witekk10
40 było

0

@mekston
Fantastycznie to zagrał.

1

@lukaszbarca15
Historia "konfliktu" Danila z Tsitsipasem jest ciekawa, gdyby to był inny zawodnik to pewnie reakcja Rosjanina też byłaby inna. Niemniej jednak Grek i jego tatusiek to ananaski i to nie pierwszy raz tak cwaniakują.

1

@tbas
Nie no bez jaj, najlepszy slice, a do tego ciągnie wszystko do linii.

0

@tbas
Wcześnie by wyrokować ale na razie Collins nie pęka, oby tak szło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?