NoziX1
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ się pięknie ośmieszą wystawiając go jutro :)
0
@FCBparasiempre
To był sarkazm ;)
0
@zadafcb
Te czasy wyjście z futurysty prosto na egz :)
1
@FCBparasiempre
To wszystko przez tego Generała Franco.
0
@Yoshi94
Kurde mnie to serio zastanawia fenomen, że ludzie są w stanie wypierdzielić 100 koła na weekendową imprezę :) pomijając temat zamożności, bo nawet przy moich dobrych zarobkach byłoby mnie stać, ale po prostu mentalnie by nie przeszło. Marnotrawstwo hajsu :)
3
Komentarz usunięty
1
@kuz
Powodzenia i gratki! Daj znać po imprezie jaki wyszedł bilans, z ciekawości :)
0
@kuz
To jak z tym zwrotem za transfer z mitycznych koszulek XD Nie znam nikogo komu się zwróciło to. Ja tam biorę tylko bezbankietowego cywila, na szczęście nie muszę nikomu dogadzać w Polszy :)
0
@Krzychu1010
Zapakuj Tramadol 35-50 cięty z 350 Paracetamolem, pomoże ;) możesz najpierw spróbować zwykły Ketoprofen
0
@kuz
Zmarnowane hajsy
0
Z tym transferem Haalanda w Barcy to jedno wielkie XD no ale cóż za marzenia nie karają.
0
@pt9
Azjatycki kraj :
Wynajem mieszkania: 3700
Auto: 1000
Rozrywka: 1000
Jedzenie: 1300.
Około 7-8 tysi cebulionow leci bez wakacji.
1
@Danny Gaucho
Zgubiłeś jeszcze bardzo ciekawy transfer w La Lidze:
-Daniel Wass (Valencia) --> Atleti [~3,00 mln €]
4
@mikokarla
"Haaland już nie brzmi tak niewiarygodnie " xD
1
@Borneo
Póki co to Novak ma zakaz wjazdu do Australii, więc z tymi występami w AO to bym się nie rozpędzał. Jeszcze jak się zacznie z rządem procesować o te 8 mln dolców, to w ogóle nieprędko może tam wrócić.
1
Dziwne zagrania Meda, strasznie przewidywalne.
0
Medvedev i te dropy to xD
1
@Damian11
Co innego wspieranie swojego ulubieńca, a co innego brak szacunku dla przeciwnika. To jest zawsze teatr dwóch aktorów, i jakiś poziom kultury zachować można.
2
Dużo już o tym było mówione, ale publiczność fatalna. Dawno nie widziałem na żadnym turnieju GS (może jakieś US Open) takiego bydła, jakby wpuścili kiboli z Eklapy normalnie. Przykro to wygląda, i nie chodzi mi jedynie o ten mecz.
1
@sintesox
Peszko chyba się skupił na punktach w TB xD
0
Może jeszcze Nadal wymęczy tego seta. To jak porusza się Danil po korcie jest niesamowite.
0
Ciekawe ile tam było rpm przy tym serwisie ????
0
@Orlik00
Pierwszy set przewalił koncertowo i to jeszcze biorąc pod uwagę, że Danil spaprał ze 3 wymiany, gdzie miał go na patelni. Dobrze, że się obudził w drugim secie.
1
@Pogba
Nawet bym powiedział, że słaby ale w drugim secie już wygląda lepiej.
2
No i przełamał Nadal, może to go trochę nakręci, póki co bez argumentów.
2
@Witekk10
40 było
0
@mekston
Fantastycznie to zagrał.
1
@lukaszbarca15
Historia "konfliktu" Danila z Tsitsipasem jest ciekawa, gdyby to był inny zawodnik to pewnie reakcja Rosjanina też byłaby inna. Niemniej jednak Grek i jego tatusiek to ananaski i to nie pierwszy raz tak cwaniakują.
1
@tbas
Nie no bez jaj, najlepszy slice, a do tego ciągnie wszystko do linii.
0
@tbas
Wcześnie by wyrokować ale na razie Collins nie pęka, oby tak szło.