NoziX1
Dołączył/a: styczeń 2021
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SinMistico
Messiego nie wyliczasz?
0
@Elosek
Effingut white ale
0
@masq
W tym momencie xD jeżeli ktoś, kiedykolwiek (nieważne jak poza formą był Griezmann) uważał Dembele za lepszego gracza to świadczy, że nie oglądał meczów obu na przestrzeni kilku sezonów albo po prostu kompletnie nie zna się na futbolu.
0
@goldensun
Generalnie powinien czekać na ławie, to nie jest gracz na Barcelonę.
0
@panczo
Vinisjusz chyba nieco lepszy grajek ale w wykończeniu obaj beznadziejni...
0
@Zip
Jak widać po tym co zrobił Dembele to nie była taka oczywista sytuacja stworzona przez Messiego czy Desta
1
@Zip
XDDD tak a piłka sama wpadła
1
Ten gol tylko i wyłącznie dzięki świetnemu instynktowi Dembele. Doskonale zagranie.
0
@sevs
Obejrzyj mecz chłopaku i się dopiero wypowiadaj (nie na livescore)
0
@AmigoBlancos
Przestań walić info z d... Miał jedną nogę na linii, wyszedł i co z tego? Wszystko zgodnie z zasadami.
0
@FCB24
No niestety z Dembele to niemal zawsze w 10.
2
@BARCA1899Messi
Gdyby, Gdyby... Pewnie gdyby Vinicjusz od Białych też miał lepsze to by był królem strzelców.
0
@Mistrzu888
No ale w tej sytuacji Azpi nie ma prawa go dotknąć, chyba że jest walka o piłkę. Na cwaniaka go spowolnił, żeby nie dobiegł do bramkarza.
0
@Dundersztyc
Nie ma znaczenia, że puścił - spowolnił zawodnika, który nabiegał na piłkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michaleu
Symulka, że typo go trzyma gdy pressuje na bramkarza? O czym ty mówisz?
1
@Bykunn
Griezmann jest tu ciśnięty dla zasady. Uwielbiam te podwójne standardy - gdyby zamienić miejscami go z Dembele wczoraj to dzisiaj byłoby tutaj piekło i Anto byłby kozłem ofiarnym.
A tak to czytam, że Dembele miał jedną setkę, a reszta to mocno przeciętne sytuacje, które sam stworzył xD Gościu daje mniej od Griezmanna, kosztował więcej szmalu, odszedł w atmosferze skandalu, ciągle się łamie, a i tak jest lepiej oceniany.
0
@Coutinho007
Gadasz głupoty - Lemar jest jednym z najlepszych w Atletico w tym sezonie, w końcu zaczął grać i nawet wczoraj jego świetna asysta tuż przed przerwą być może uratowała im zwycięstwo.
Felix też gra dobrze w tym sezonie. Jovic nie dostawał szans w Realu więc trudno cokolwiek skomentować. Reszta zgoda.
0
@l0Messini
Z Braitha też będą ludzie jak poprawi umiejętności... Dembele już od 4 sezonów poprawia.
0
Someone nic się nie uczy sabotażysta z tymi zmianami.
1
Jak za takie akcje będą gwizdać to serio niech już gwiżdżą każde dotknięcie ręką.
0
"W doliczonym czasie gry drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Fernando za faul na Trincão, a w kolejnej akcji Piqué wpakował piłkę do siatki i było 2:0! "
"W 95. minucie Alba dobrze dośrodkował w pole karne, a tam znalazł się Braithwaite i wpakował piłkę do siatki pomimo interwencji Vaclika!"
Standardy, standardziki. Rozumiem, że Pique wziął na siebie ciężar gry, sam świetnie dośrodkował i strzelił?
0
@AlexDark00
Zadałeś pytanie - odpowiedzialem :)
0
@AlexDark00
Nie miałoby dla mnie żadnego znaczenia, mieszkałem w mieście w PL blisko stadionu jednego klubu (100m) przez kilka lat, a i tak wolałem oglądać drugi (co i tak robiłem bardzo rzadko bo oglądanie Eklapy to dopiero masochizm).
0
@AlexDark00
Patrząc na fanbase i zapełnienie stadionu przed Co, to trochę ich jest ;)
0
@AlexDark00
I tak byłby idealny za Lengleta.
1
@KacperVEB
Porównuję wyniki, a Ty piszesz o wstydzie bo drużyna przeciwna nie gra tak jak Ci się podoba. Rozumiem rozczarowanie ale tu nikt not za styl nie przyznaje, a jedynie zwycięzcy są pamiętani. I zdziwiłbyś się ale wielu ludzi lubi taki futbol, to że Ty nie to nic nie znaczy.
2
@KacperVEB
Dobrze, że Barca gra futbol nie z tej ziemi i włączyła się do stawki o mistrzostwo. Taki mistrz to nie wstyd.
0
Trzeba przyznać, że bardzo dobry mecz Busquetsa.
1
Pedri chyba nie potrafi strzelać, co mecz tyle miejsca i gra do boku...