OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanawiam się czy my mamy obecnie możliwość rejestracji Gundogana? Czy musimy jednak kogoś na szybko sprzedać żeby taka możliwość była.
0
@Artysta9 i frytki do tego :D ĵak nic nie zarobimy z sprzedaży to kupimy może zestaw happy meal;) najgorsze, że obecnie nikt do odejścia się nie kwapi
1
@syngoku1 budżet płacowy to jedno ale długi to drugie. I tak Barca nie ma pieniędzy bo musisz spłacać długi u wierzycieli. Dlatego na okrojony budżet płacowy. Fizycznie nie mają pieniędzy, albo kogoś sprzedadzą i zarobią na transfer albo kredyt jak FF pozwoli. Teoria, że mamy pieniądze jest irracjonalna. Pieniądze mają kluby które generują zyski jak np Real.
1
@buldog nie jesteśmy już giga klubem. Po tym wszystkim co się stało i dzieje straciliśmy na reputacji bardzo mocno.wizerunkowo już nie wspomnę
0
@Macio93 tak już oddadzą za Kessiego Barelle :D jak już to pójdzie za grube miliony do PL
0
@Huberc1kk nie mówię, że Raphinia jest lepszy ale Dembele często zachowuje sie jak dziecko we mgle. Liczyb ma to prawda ale brakuje mi u niego techniki i gry kombinacyjnej. Zresztą nie sztuka mieć liczby w LL ;)
0
Fascynujące, jak bym czytał pudelka
1
Ogólnie rzecz biorąc po za mega szybkością nic więcej nie posiada. Taki jeździec beż głowy. I ma być najlepiej opłacanym zawodnikiem? To pokazuje w jakiej sytuacji finansowej i instytucjonalnej jesteśmy
0
@zeko0 ten krętacz gadać będzie. Co nie zmienia faktu, że wszyscy wiedzą w jakiej sytuacji jesteśmy od dawna
2
Jest nasze kolejne wzmocnienie !!! :)
0
@kkbarca sprawdzałem jego statystyki i jakoś ten transfer mnie do końca nie przekonuje. Już bardziej ten Endrick na plus. Obym się mylił :)
1
@Lewandinho ale wszyscy doskonale wiedzą w jakiej czarnej d... jesteśmy. Z drugiej strony może kogoś z LL drażni to, że jesteśmy zadłużeni w ch... ale kochani dziennikarze z MD wróżą nam kosmiczne transfery Kimmich, B. Silva, Gundogan itd. Ogólnie nie mamy co się wkurzać wszyscy wiedzą, że jesteśmy na musiku.
1
@LukaszUH co większość ma z Messim i z tym, że LL powinna zezwolić mu na grę bo marketingowo zyskają wszyscy? Tebas to krętacz i pozorant ale zasady powinny być takie same dla każdego kluby czy to Barca, Real czy Almeria. Udało nam się z Lewym chociaż po tym sezonie uważam, że zalicza chyba powolny zjazd. Fakt królem strzelców jest ale jak przeanalizujemy komu strzelał, a komu nie to już tak wesoło nie jest. Ale mimo wszystko marketingowo gwiazdą jest! Zamiast skupiać się nad niepowodzeniem z Messim powinniśmy nauczyć się wreszcie żyć bez niego. Nowa zmiana pokoleniowa ;)
0
@AxelF myślę, że chodzi mu również kolejny sezon. Płatności w czasie zapewne wchodzą w budżet na kolejny rok. Dlatego mamy problem z rejestracją nawet graczy nawet z wolnego transferu. Co do samych kwot uważam, że dziennikarze itp. nie znają całej prawdy co do budżetu i wrzucają informację na podstawie pogłosek lub od osób które z finansami kluba nie mają nic wspólnego. To samo tyczy się kontraktów dla zawodników. Można ładnie śpiewać, że ktoś chce tu grac tylko dla kluby, a nie dla pieniędzy. Medialnie można powiedzieć dajemy mu tylko 3 mln netto, a rzeczywistości może to być 5-6 mln. Ogólnie rzecz biorąc nie podoba mi się zarządzanie przez Laporte. Mam wrażenie, że on stawia wszystko na jedną kartę, na tu i teraz. Nie robi restrukturyzacji długofalowej. Zawsze może później powiedzieć robiłem co mogłem ale Bartek taki gnój zostawił, że się nie dało. I mało tego socios nie będą się o to czepiać. Nie od dziś wiadomo, że politycy tak mają.
0
@cules100pro masz w ogóle pojęcie ile w NBA zarabiają? 5 mln netto to grosze. Najpiej wszystkie sekcje rozwiązać i zostawić naszych tylko kopaczy
5
@AxelF bardzo prosto place Busiegi i Alby dopiero zejdą po 30.06, nie wiemy na jakieś zasadzie rozliczono się z Pique, on pewnie ma takie info. Druga kwestia to odroczenie płatności za pensje. Zawodnicy nie obniżyli pensji ale odłożyli część w czasie, co za tym idzie pewnie są to duże pieniądze które musimy dodać do budżetu płacowego. Trzecia kwestia nowi zawodnicy. Jeśli ktoś myśli, że np. Lewy i Raphinia grają za zaskurniaki. Trochę tych zawodników się przewinęło w tym czasie. Możliwe, że w ich przypadku doszło również do odroczenia części wypłat. Dodać jeszcze kontrakty np. Gaviego, Araujo przecież musieli dostać wyższe kontrakty niż mieli jako juniorzy. Ogólnie zamiast trochę oszczędzać to kasę z dźwigni szarpiemy na transfery.
1
@martin43 Tebas to świr ale długi nie on zrobił w Barcelonie. Z jednej strony trochę racji w tym jest, bo chcemy kupować ale gigantyczne długi dalej wiszą.