0

@Emerald tylko Umtiti wiadomo za jakich rządów ma kontrakt. Tutaj bardziej mi chodzi o sytuację w jakiej jesteśmy. Możemy dać jeden wyższy kontrakt i pewnie na tym koniec. Sama sytuacja z kontraktami Gaviego i Araujo mówi bardzo dużo.

1

Niestety chyba poszliśmy troche z Gudnoganem vabank. Wpadaja informacje, że ma otrzymywać 8-10 mln netto rocznie. Jak na nasze mozliwości to bardzo dużo. Więc niestety pewnie nie będziemy mogli zakontraktować klasowego DP. Parejo jako opcja, średnio to widzę. Może na LL to całkiem przyzwoity ruch ale już na LM będzie to za mało. Po Gundoganie raczej nie możemy spodziewać się już konkretnych transferów, jakieś łataj dziury pewnie wpadną.

1

@Comentateiro co do Pepa to zgoda znacznie wyższa półka niż Xavi. W systemie jaki gramy czyli milion podań nie jest pewne czy Gundo znacznie ten poziom podniesie. Na wyspach grają szybką piłkę. Nasza taktyka z podaniami już w Europie raczej nic nie zwojuje. Zobacz jak się piłka zmieniła. Teraz w środku pola grają przeważnie szybcy, masywniejsi i bardzo dobrzy techniczne gracze. Przez co dynamika akcji jest zupełnie inna niż u nas. W naszym składzie nie mamy zawodników o zbliżonym profilu choćby do Realu. Taki taka to niestety historia, a mu mam wrażenie nie chcemy iść z duchem czasu tylko odgrzewamy stare schabowe:) Oczywiście chciałbym się mylić ale prawda jest niestety brutalna i za każdym razem weryfikuje nas w Europie. Gavi też zalicza poważny zjazd a szkoda. Drugim Pedrim raczej nie będzie. Choć trzymam kciuki

0

@MOLESTA pojechałeś. Jasne każdy chciałby z nas tak myśleć ale tak nie jest. Gavi jest obecnie słaby. Bayern, City i Real mają zdecydowanie lepszą pomoc. Można by tutaj jeszcze kilka klubów wymienić zwłaszcza z PL

0

Gavi zalicza zjazd i stoi w miejscu z rozwojem. Jedyny plus z jego gry to nieustepliwość oraz waleczność. Głowa jeszcze młoda i się czasem gotuje przez co gra często za bardzo agresywnie. Mamy trochę szczęścia, bo żółtych kartek powinien mieć zdecydowanie więcej. Wydaje mi się, że jeszcze potrzebuje sporo czasu i pracy nad sferą mentalną. Może za szybko został wprowadzony do podstawowego składu. Gundo oczywiście skład podstawowy, Gavi rotacja.

0

@Emhyr jak Sport coś wrzuca to można rownie dobrze wrzucić do bajek. Są strasznie niewiarygodni i klepią wszystko pod publikę

0

@Tabaluga37 ale on głównie grał na 9 w tym sezonie dla PSG

0

@Pewex atak jasne, ale Bellingham robi różnicę. Jeśli ostatnio była nasze dominacja w środku po za oczywiście 4-0 itp to on różnicę może im zrobić w tej części boiska

1

@HighestInTheRoom ja pisałem o profilu gracza. Podobnego nie mamy

0

@chavez serio martwi mnie u nich Bellingham. Facet jest fenomenaly. Nie mamy niestety zawodnika w środku pola o podobnej charakterystyce

0

John Honesty wrzucił, że kwota to 180 mln. Ponoć bardzo dobry informator

2

@Albatros raczej nie jak generują zyski i nie mają długów. Co w tym dziwnego?

0

@chavez tego nie cofniesz. Czy byłaby pole do popsimu? Tego nie wiemy. Mamy tylko teraźniejszych obraz i na tym trzeba się skupić

0

@Worny od 20 lat a czemu pytasz? Bo interesuję się co u naszego rywala się dzieje? To oczywiste! Taki transfer nieważne komu się kibicuje jest szokiem i zazdrością

0

@Jaski1899 ale czemu go obrażasz? Post ciekawy jeśli to prawda, odskoczą nam jeszcze bardziej finsowo

0

@Emhyr PSG Community jeśli wrzuca takie coś to coś musi być na rzeczy. Myślisz, że dziennikarze siedzą przy stole z Emirem Qataru i Perezem?

0

@VegetaPolska no Araujo ostatnio z Vinim słabo wyglądał jeszcze przy wymienności z Mbappe to będzie ostro

0

@Michallublin i jeszcze Bellingham ..... do zestawy happy miał...

2

@Deviler PSG Community to niby najbardziej wiarygodne źródło z tych lamusów Paryża

0

@Medium no zagrali to jak na filmach.

0

@Medium Ale papa Perez to rozegrał. Co za gość. Zostawił specjalnie nr 9

1

Właśnie wskoczyło info z PSG Community, że Mbappe przechodzi do Realu za 200 mln WTF!!

0

@abram3k ???? optymizm? Jakoś ta wymiana mam wrażenie będzie na rękę Interowi

3

@JarekS masz rację. Tylko czy styl naszej gry pomoże mu pokazać własny potencjał. Zwróć uwagę na szybkość i dynamikę gry w PL i LM. U nas wygląda to fatalnie, klepanie w miejscu. Swoją drogą martwi mnie brak zawodnika o profilu np. Camavigi czy Bellinghama. Takie trochę maszyny w środku pola. Sorki, że nawiązuje do Realu ale dla mnie ich pomóc wygląda bardziej solidnie. U nas brak takiego profilu zawodnika. Kessie to szału nie robi. Pod względem kreatywności to Pedri z Gundo coś podziałają. Ale to inny typ gracza, tak jak Gavi który stanął w rozwoju oby na chwilę. FDJ solidny ale przy mocnych fizycznie graczach też nie daje rady na wysokim poziomie 90 min. Środek pola wygląda dobrze ale nie na LM tylko LL. Gundo tutaj może się bardzo męczyć.

0

Jak my chcemy zarejestrować Gundogana i Ingo? Pytam z czystej ciekawości bo ledwo wciskamy zaległe kontrakty z klubu....

0

@Greenalley jesteś optymistą. Cała ta saga będzie trwać z 5 lat minimum, aż finanse się nie ustabilizują. Na obecną chwilę na stabilizację się nie zanosi

0

@thcmenel420 pytanie jest tylko jedno czy u nas utrzyma poziom bo jednak w PL inaczej się gra. Szybsza gra u nas to na wszystko za wolne, mała dynamika gry

7

@korn234 Pedri pewnie jest na podobnym poziomie ale z Gavi ostro przesadziłeś. Gavi w mojej opinii zatrzymał się z rozwojem. Jedyna korzystać to, że presuje i jest nieustępliwy. Czasem przesadza z agresja, ale to młody chłopak i czasem psychika ponosi.

0

Zastanawiam się czy my mamy obecnie możliwość rejestracji Gundogana? Czy musimy jednak kogoś na szybko sprzedać żeby taka możliwość była.

0

@Artysta9 i frytki do tego :D ĵak nic nie zarobimy z sprzedaży to kupimy może zestaw happy meal;) najgorsze, że obecnie nikt do odejścia się nie kwapi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?