OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
No to będziemy mieć przekota na lata;)
0
@Przemson przestańcie gadać głupoty. Zwłaszcza, że nie znam ale powiem. On jest głównie prawo skrzydłowym, anie typowym ŚP. A tam oni szału Nie mają po za Rodrygo który pewnie będzie fałszywą 9
1
@krol211 przecież on gra głównie na prawym skrzydle. A tam nominalny to Brahim tylko. Rodrygo pewnie wrzuca na 9. Ewidentnie pod ich taktykę zakup.
0
@LatajacyHolender jak na LL opcja dobra nic więcej. Transfer z musu tyle w temacie.
0
Najgorsze w socios jest to, że karmia sie fanatycznym podejsciem, a nie realna wizją tego co sie dzieje. Jak dla mnie Laporta sytuacji nie poprawia, a jedynie martwi sie o swoja dupe. Z sezonu na sezon jakoś to bedzie, ja chce byc tym dobrym. Realnie nie robi niczego wielkiego, sprzedaje aktywa i wydaje na transfery żeby jakoś się dokulać. No super ale dlugi się same nie splaca. Pewnie jestem w mniejszosci ale jestem bardzo zawiedzony jego brakiem długofalowej restrukturyzacji klubu. Wszystko jest robione na tu i teraz.
3
Szkoda, że do nas nie trafił. Nasza dziura budżetowa niestety będzie się jeszcze ciągnęła parę lat. Taka niestety rzeczywistość. Jedyny w tym wszystkim pozytyw, że Guler czy Bellingham wybierają klub z tradycjami, a nie kasę szejków którzy mają budżet bez limitu. Sam fakt, że do końca tylko Barca i Real byli w grze o czymś świadczy, i to zasługuje na plus. Reszta to niestety smutek, że wybrał naszych odwiecznych rywali.
0
@Eto'o9 R10 gdyby nie FFP to klub dalej byłby zadłużany
0
@HubertMlody pleciesz głupoty. Dla pieniędzy? Przecież Real, aż ciezko przez gardło przechodzi to najbardziej utytułowany klub w Europie. Barca i Real to kluby z historią. Jak by poszedł do MC lub Psg to możesz tak pisać/mówić.
1
@Ney91 a ofertę złozyliśmy? :D:D
0
Kessie ogólnie gracz dobry ale wydaje mi się, że to co gramy nie jest pod niego. Tak samo uważam, że nie wykorzystujemy całego potencjału FdJ. Gramy za wolno, klepanie od lewej do prawej. Przy takiej grze to możemy grać 4 obrońców i 6 pomocników ŚP.
0
@niepijpiotrek u nas lubią spowalniać grę, czyli pasuje idealnie ;)
0
@kejdzi większa kwota za transfer wynika podobno z podatków w Hiszpanii. Dlatego Real woli dać więcej. Taki chyba trik finansowy. Wczytałem takie info dzisiaj.
0
@JarekS paradokslaniesię tutaj nie zgodze. Real ma obsadzony bardzo mocno środek na lata, ale Turek z tego co znalazłem to prawo skrzydłowy (w środku też może grać), a tutaj jedynie nominalnym jest Brahim. Oczywiście gra tam też Rodrygo ale ma szansę sporo pograć. Szkoda takiego chłopaka
0
@Wiking88 co jak co ale Real nie jest głupi, i w zyciu nie zapłaciłby takiej prowizji za 18 latka. Mysle, ze realna prowizja to 3-4 mln
0
@gabrielos1899 Koguty to pewnie w rzeczywistości dają 5 mln plus bonusy. Gdyby oferta była prawdziwa nikt by się na CN sekundy nie zastanawiał
0
@Franek17 nie taka prosta jak Ci się wydaje. On nie zjedzie z wynagrodzenia, a budżet płacowy jest zapchany odroczeniem wypłat u sporej część graczy. Nie wierzę w to, że LL tego nie doliczy do naszego budżetu płacowego.
0
Jeszcze niedawno pisali o Leo, Kimmuchu, Silvie :D a teraz? ;) Cancelo jest dla nas nie do wyciągnięcia.
4
Definiują nasz styl? Klepania miliona podań? W Europie przy takim stylu znów nas spuszczą na drzewo. Czemu ten klub nie ewoluuje? Piłka się strasznie zmieniła. Tamte lata już nie wrócą. Lapcio ocknij się, nie tędy droga
0
@Soetie jeśli faktycznie tylko prawą mogą oferuje to szalu w Europie nie zrobi. Tutaj napastnik musi umieć strzelać z trudnych pozycji
1
@Maker0 pisałem parę dni temu, że jest duże prawdopodobieństwo, że będziemy musieli sprzedać 1-2 zawodników najbardziej wartościowych żeby domknąć budżet. Ale to jest właśnie złe zarządzie przez Laporte niestety
0
@masik86 w jego przypadku to raczej sytuacji nie rozwiąże. Musimy pamiętać o odroczonej części wynagrodzeń. Jak to MD lubi pisać obniżyli pensje, gówno prawda odroczyli. Więc może się właśnie okazać, że odroczenie pensji na ten rok zablokuje nam budżet płacowy
0
Barca jak zwykle ma czas :D
1
@Kamil689 co ma do tego Real? Jezu masakra jakim trzeb być tlumokiem żeby wiecznie się doszukiwać gwizdania pod kogoś. Mało razy gwizadli po nas? Dla mnie spoko opcją może zaczniemy wreszcie inaczej grać i szybciej.
1
@brd42 i będzie bo żeby grać milionem podań jak my to robimy, to trzeba wysoko linię obrony ustawić;) ale sama gra fajna dymaniczna, ale fakt dla nas może być tragedia jak np. taki Vinicius na skrzydle. No co jak co można go nie lubić ale piłkarsko kozak skrzydłowy. Nam brakuje takiego szaleńca bo Dembele to taki trochę nijaki
0
@Bandzior tzn. uważam, że jeśli obie stopy są na równi z obrońca, a reszta ciała pochylona za nim, wiadomo do biegu to nie powinno być spalonego. Sytuacja że zdjęcia to chyba trochę za dużo jak na brak spalonego.
0
W mojej ocenie to ciekawe rozwiązanie. Bo faktycznie czasem z tymi spalonymi to przesada. Jeśli ktoś wychodzi na prostopadła piłkę to siła rzeczy musi być bardziej wychylony w stronę bramki. Ogólnie dobra inicjatywa.
3
@Dertinho ostro musiało go połamać ;)
0
@misieq96 może będe w śród nielicznych ale średnio byłem przekonany. Oczywiście to nie zmienia faktu, że była to najlepsza opcja patrząc na nasze finanse.
1
Na możliwości finansowe to była chyba był jedyny sensowny DM. Reszta to już bardziej wynalazki
1
Liczę, że kluby nie są na tyle głupie żeby go wybrać. Raczej głosów Barcy, Realu i Athletic nie otrzyma. Pytanie jak reszta. Zresztą za sama akcję z CVC po wyroku sądu nie powinien być dopuszczony do wyborów.