0

Czy tutaj musi być wiecznie płacz o kartki, brak karnego(który notabnene nie oznacza bramki) itp. ?? Możemy przeniesiemy Barcę do PL? Tam gra będzie podobna i ostra. Dalej będziemy płakać? Polecam skupić się na grze naszego zespołu, która wyglądała słabo. Nie mamy skrzydeł co zwłaszcza w LM będzie dla nas zgubą.

0

@Ukasz jak Barca by grała w PL to był by dopiero płacz ;) Tam grają ostro cały mecz, a tutaj wiecznie płacz. Zagrali swoje i ma chłopak rację. Źle zespół przygotowany na ten mecz. Lewy odcięty i tyle w temacie.

0

@Borneo Karny to jeszcze nie bramka....

1

Serio to jedna z najgorszych opcji na rynku. Nie rozumiem jak można być zwolennikiem tego transferu.

2

Co do tikitaki to ma rację. Ten styl obecnie nie ma szans się odrodzić

0

@Walilko rok temu to był już prawie na wylocie. Drewno nie piłkarza polecam się więcej interesować

0

@Artysta9 przecież Cancelo to wrak piłkarza.

0

Ludzie przecież Cancelo to placek. Tylko nazwisko znane. Czy Foyth to lepsza opcja? Zdecydowanie tak! Ale nie za takie pieniądze. Fresneda na nim powinnyśmy się skupić. Ale nie Barca i kibice chcą głośnego nazwiska. Nie ważne, że sportowo to wrak Ale ważne że ma nazwisko!!

0

@Barca2022 przecież Bernardo to nie skrzydłowy

0

Cancelo masakra.

0

@MajkiYB na ŚP nie jest skrzydłowym. Wchodzącym czasem na PP. I ?

0

@domin682 jak dla mnie Bernardo pod względem finansowym i sportowym to transfer bezsensowny. W środku pola mamy duża rywalizację. Nam potrzebny w środku dobry zmiennik. Co do kwestii finansowych to kasy nie mamy za wiele. 15 mln za Kessiego plus 25 za Dembele. Z czego połowę możemy wydać czyli bagatela 20mln.

0

@Czarny_ck jasne tyloj wpłacenie klauzuli i wcześniejsze negocjacje to sprawa oczywista. Inaczej wygląda to w takich okolicznościach. Druga kwestia, że takie oferowanie swoich usług robi się po cichu bez rozgłosu. W przeciwnym razie PSG może prawnie całą operację zniszczyć. Skoro takie artykuły wychodzą to są to czysto dziennikarskie pierdoły

2

@domin682 RodriegoXD poleciałeś;) przecież u nas taka sytuacja będzie ciągnęła się minimum przez najbliższych 5 lat.

6

Proste wyjaśnienie. On wie, że nas nie stać. Ale czeka aż może Laporta uruchomi 50 dźwignie. Dalej wie, że to nierealne więc nastawia się na dobre pieniądze i spokojną przyszłość. W dodatku okraszoną pucharami.

1

@Soetie pewnie, że mają większe niż my. Tylko po co ta szapka? Powiedz mi proszę kto odpowie finansowo za przegraną w sądzie? Dalej uważam, że to nam tylko zaskodzi pod wieloma względami. A nie wierzę też w to, że Dembele beż mocnych zapisów w umowie i prawników skorzystał z czegoś co nie jest dla niego pewne. Trzeba pamiętać, że ma miliony na koncie i ma równie mocnych prawników co Barca. W mojej opinii to bardziej przeciąganie liny z naszej strony nic więcej. Ale poraz kolejny pokazujemy nasz niski poziom zarządzania. Skoro była niezgodność z umową to na samym początku operacji powinno być to mocno powiedziane.

0

@Armandi aha i klub nie reagowałby na takie informacje? No chyba, że Szczekowianka Jaworzno

3

@Soetie i co to nam da? Zostawimy konia trojańskiego w szatni? Inna kwestia, że jeśli nasi twardogłowi prawnie się nie popiszą to odejdzie za free. Plus rekompensaty. Kto za nie zapłaci? Skoro Dembele reaktywuje zapisy z umowy tzn. ze ma taką możliwość. Przeciez on ma tez swoich prawnikow. To nie Janusz z ulicy. A co z kwestia wizerunkową? Przecież przez takie akcje wizerunkowo lecimy na łeb na szyję.

0

Tak z ciekawości. Jak może zaoferować się Barcy skoro po pierwsze nie jest wystawiony na listę transferową, po drugie nie jest wolnym agentem, po trzecie nie może tego zrobić przy ważnym kontrakcie z PSG. Te artykuły to ktoś na mocnych prochach wymyśla

0

@MajkiYB i gdzie ma grać? Na jakiej pozycji? Za kogo? Mamy grać 6 pomocników beż skrzydeł? Titki taka za mocno do głowy nie weszła?

2

@Mroziu ciekawe czy byś był taki hurra jak byś musiał pokryć przegrane sprawy w sądzie z własnej kieszeni. Ale nie Zarząd bo to przecież pójdzie z pieniędzy klubu, a nie prywatnych.

1

@hayek dokładnie;)

5

Maskara co ten klub odstawia. Ale co tam przecież ewentualne sprawy sądowe i przegrana nie pójdzie z kieszeni Zarządu tylko obciąży cały klub. Ośmieszania się c.d.

0

Serio głową boli jak się czyta ile osób chce Cancelo w Barcy. To jest jakaś masakra gościu szuka ostatniej szansy i dobrego kontraktu. Obecnie pod względem menatalnym i sportowym to placek. Zdecydowanie lepiej za mniejsze pieniądze pozyskać Fresnede.

0

@kejdzi to są głównie wymysły dziennikarze choć uważam, że napędzane przez samego Laporte pod publiczkę. Zakładając nawet najbardziej optymistyczny wariat Dembele 50 mln w całości do klubu, Kessie 15 mln, Lenglet 10 mln. Łącznie 75 mln z czego możemy wydać ba transfery połowę czyli 37,5 mln. Gdzie Silva to koszt minimum 80 mln. Co do 65 mln z funduszu zaległe to kwota przewidziana na zwiększenie budżetu płacowego i nie liczmy że pójdzie na jakiś transfer. Sytuacja x FFP jest dalej kiepska niestety

2

Pierwsza kwestia to nas na niego nie stać. Druga kolejny zawodnik do środka pola. Ogólnie transfer można w bajki włożyć

0

Przecież jego charakter każdy zobaczył przed odejściem z BVB. Teraz nagle zdziwienie i nie lojalność XD Zachowanie jego w tamtym czasie wymuszające transfer powinno dać do myślenia

0

@czarek78 tak tak wszystko wiemy. Nie chciał ale później wrócił z podkulonym ogonem bo nikt go nie chciał. Laporta w extazie zgodził się na najbardziej absurdalny zapis w klauzuli. Gdzie miał odejść za darmo jak inne kluby go olały?

0

@Mike1023 a właśnie coś było. Przypomnij mi proszę kto to powiedział:)

1

@Volley masz rację. Wiemy za mało i często są to też nasze domysły. Rozłożenie płatności kontraktu na raty też mogło mieć wpływ na mocniejszą pozycję negocjacyjną Dembele. Co nie zmienia faktu, że przez takie akcję kontraktowe klub się ośmiesza na arenie międzynarodowej. A to przykre bo na to nie zasłużyliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?