OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale na początku sezonu podpisali nowy kontrakt z Denzelem XD gdzie tu logika? W każdym normalnym klubie z trenerem przedłuą się kontrakt pod koniec sezonu jeśli efekty będą drobre. W Barcelonie.... od dupy strony
0
@ViscaBarca123 w większej mierze się zgadzam ale:
-umiejętność przyspieszania gry podaniami między liniami ( to chyba innego Gaviego oglądamy, fakt czasem coś zagra ale to są pojedyńcze zagrania i to nie w meczu ale na przestrzeni wielu meczy).
- W Juvenilu A bardzo często grał w podobnej roli - dużo bardziej defensywnej, często to on był najbardziej cofniętym pomocnikiem, który odbierał piłkę od defensorów przy własnym polu karnym i rozpoczynał ataki z głębi, by przenosić futbolówkę kilkanaście metrów do przodu progresywnymi rajdami (To już nie Juv A, a dorosła piłka!! Obecnie nie widać u niego takich mozliwości o jakich piszesz, trzeba pamiętać, że nie jest to zawodnik szybki tylko bardziej agresywny. Porównaj sobie go np. z wspólczesnym DM jaki np. jest Camavinga lub Touchameni- to jest przepaść przy naszym Gavim.)
Ze względu na warunki fizyczne nie nadaje się na DM, po drugie przy swojej agressji czasem zbyt dużej będzie łapał bardzo dużo kartek.
0
@PauloPaz nie da rady na DM ze względu na warunki fizyczne. Po drugie przy jego często przesadnej agresji będzie łapał bardzo dużo kartek. Strzał w 10? Nie sądzę. Bardziej jako rezerwowy który ma utrzymać pressing.
0
@Technik no pod względem zachowania i na boisku tak, bo w ataku i rozgrywaniu nic nie wnosi. Jedynie jego warunki fizyczne jak na DM wyglądaja bardzo słabo jak nie źle. Pod tym względem to nie możemy rywalizować z takim DM na arenie europejskiej. Widzę go bardziej jako rezerwowy, żeby na końcówki pressing trzymać. Całych meczy nie wytrzymuje na dużej intensywności, a to spowodowane jest warunkami fizycznymi. Ogólnie mam problem w jakiej roli powinien grać. Pressing, czasem przesadna agresja, mało przydatny w rozegraniu i ataku. Z ławki tak, ale nie pierwszy skład niestety.
2
Raphinia nie jest zawodnikiem z wyższej półki. Mówiłem o tym od początku. Z drugiej strony obecnie zdecydowanie lepszy niż Yamal. Ale nasze skrzydła wyglądaj ogólnie bardzo słabo. Na walkę w LL może wystarczy ale na LM to nie mamy podjazdu.
2
Jebłem...XD XD XD
0
@robsons23 @Sc00rwiel jak się ogląda powtórki to mam wrażenie jak by się zatrzymywał. Ale pewnie jest tak jak piszecie. Mi osobiście nigdy jego karne się pod tym względem nie podobały, takie trochę czekanie na ruch bramkarza. Przez co bramkarz ma o wiele mniejsze szanse na obronę.
0
Hej, abstrahując od całej sytuacji mam inne pytanie. Czy karny Lewego powinien zostać uznany? Przed strzałem zatrzymał się, on tak zresztą karne strzela. Kiedyś czytałem, że zatrzymanie przed karnym jest niedozwolone. Swego czasu zresztą była jeśli się nie mylę pod tym tytułem saga z Neymarem i karnego nie uznali. Ma ktoś może większa wiedzę na ten temat?
1
@Benz tu się muszę zgodzić karne ewidentne i nie wiem jak var może tego nie wyłapać
0
@Limaker kiedy? ;) w żadnej chwili nawet jej nie musnał
0
@Wierzbin trafił w stopę, karny ewidentny. VAR to chyba na papierze tylko istnieje...
0
@Maker0 jaką w piłke trafił? chyba wirtualną. Trafił w nogę faul ewidentny. U nas po takiej akcji zaraz był by eskandalo!! ;)
0
@jaras121 to był faul, trafił w noge nie w piłkę. Nie kompromituj się. Uważnie oglądaj.
0
Był na nim Xavi? ;) XD
0
Balde trochę wyhamował z rozwojem. Gavi podobnie. Chociaż drugi po za pressingiem I wolą walki nic więcej nie pokazuje od dawna.
0
@Darek_Maruszczak polecam analizę ile meczy grali np. Zawodnicy Realu I Atletico. Nie wspomnę już o PL gdzie grają zdecydowanie więcej meczy niż w LL. Cancelo zwłaszcza powinien być do tego przyzwyczajony. Argumentacja że są wyekspolatowani jest śmieszna. Widać ewidentnie brak formy i kilka innych aspektów dla których Cancelo i Felix w poprzednich klubach zostali odsunieci o pierwszej jedenastki. Tego typu argumentacja jest chyba tylko dla naszych kibiców zasłoną dymną. Wszystkie kluby z czołówki LL mają takie same warunki.
0
Najbardziej rozwala mnie to, że Felix i Cancelo zagrali po 11 pełnych meczy i są wyeksploatowani XD przecież to początek sezonu w którym powinni zagrać z 40 męczy XD takie tłumaczenia to śmiech na sali
1
Pedri kontrolę pewnie zapewni w środku pola, ale co do wykorzystywania przez niego luk w obrinie przeciwnika to nie jest aż tak dobrze. Zdecydowanie wiekszy wpływ na naszą grę ma FdJ. Brak Pedriego jest akurat zdecydowanie mniej odczuwalny niż FdJ.
2
Tego się właśnie obawiałem....
1
@Pablozeusz przecież ewidentnie po pierwsze sam zahaczył o rywala, a po drugie obrońca delikatnie go dotknął i szybko zabrał nogę. Ewidentnie Felix chciał wymusić;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Artykuł totalnie bezsensowny. Wypożyczenie piwota w styczniu najlepiej za darmo i klasy światowej może jeszcze XD.
0
@ChampionLW ale zobacz, że na El Classico czy to u nas czy na EB, kibice przyjezdni również siedzą na sektorach gdzie głownie są kibice gospodarzy. Jakakolwiek agresja tego typu powinna być tępiona na maxa. I nie ważne jakiego klubu to dotyczy.
1
@[Oli] wiesz to co robi Carvajal to przy takiej sytuacji to małe piwo i nie powinno się takich spraw łączyć. Sam mam dzieci i dlatego tym bardziej mnie takie coś irytuje. Oczywiście tutaj trzeba poczekać na dowody czyli jakies kamery itp. Ale tez nie sądzę, żeby Ci rodzicie ściemniali. Jeśli mnie pamięć nie myli to nie gazety Madryckie wrzuciły takie info jakie pierwsze. Czytałem już o tej sytuacji parę dni temu.
1
@tristan87 przecież jest napisane, że mają sprawdzić nagrania ....
0
@JohnA ale co ma porównywanie zachowania piłkarza do ataku na dziecko? Oczywiście to wszystko musi byc potwierdzone.
2
@AlvaroHanso byłeś tam widziałes? Jakieś nagrania?
2
@Fizzy Womack co ma do tego Vinicius? Masakra jak można mieć spraną głowę :/
1
@[Oli] umiesz czytać ze zrozumieniem? Oni mieszkają pod Barceloną i dziecko lubi kolor biały dlatego kupili mu szalik Realu. Masakra jak można być takim idiotą i pisac takie brednie. Weź rozbieg i pie***** w coś betonowego!!!
1
@ArturS tylko Gavi jest w stanie na takich obrotach zagrać tylko 45 min. Zawodnik idealny na pressing ale z ławki. Po za tym nic więcej nie wnosi zwłaszcza w ofensywie. Taki Kimmich jest bardzo potrzebny ale zapewne Real jest faworytem. Latem odejdzie Kross i Modric.