OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM nareszcie....
0
@Muevertigo dokładnie. Real w kontrze nawet w 10 by ich zjadł. Taka niestety prawda.
0
@KamQiX a widziałeś, że Alves było typowo nastawione na deff ?? Tam bronił cały zespół. Taki menatal, że wiekszośc klubów grając w 10 broniło by swojej bramki, a oni próbowali zostawiając możliwość do kontry. To jest właśnie mental zespołu który chce wygrać........Dodam, że 95% trenerów grając w 10 wrzuca ŚP lub ŚPD za napastnika. A on daje Jolesu który, w kontrach jest słaby...
6
Abstrahując już od sympatii. Ale sędzia tragedia, tam powinno być kilka żółtek dla Alves. Jedyne co mogę napisać to szacun dla Realu. Wygrali w 10 i nie było widać różnicy na boisku. Ciekawe kiedy nasi będą posiadać taki mental.
0
@zadafcb zgadzam się. co jak co ale sędzia fatalny, tam powinno być kilka żółtek dla Alves. Więc mam wrażenie, że teraz mocno anty Real sędziowski idzie. A i tak wygrali w 10. Mega szacun, tym bardziej że nie było widać tej różnicy na boisku.
0
"Być może" XD i to mówi trener jednego z największych klubów na świecie. Poziom profesjonalizmu jest dramatyczny.
1
Wypchnęli z klubu Kessiego, Busi odchodzi. W ich miejsce ściągają Oriola XD. Kessi jest lepszy od wszystkich tutaj wymienionych. Widać, że polityka transferową to dalej niesmaczny żart.
0
@Leo a przypomnij proszę ile lat to już minęło o wypożyczenia Davidsa? ;) Obecnie to inne czasy i dobrego grajka nikt nie wypożyczy w połowie sezonu. Jedynie transfer za duże pieniądze. Bądźmy poważni. Laporta to już bajki zaczyna opowiadać
0
Marcelino po meczu z Realem- porażka to zawsze wina trenera.
Xavi po meczu z Girona- byliśmy lepsi i to nasze błędy zdecydowały. ;)
Co do samego transferu zimną- to znowu jakiś placek przyjedzie na wypożyczenie. Nikt sensowny w połowie sezonu nie zmienia klubu. Kolejna kwestia więcej środkowych pomocników! Skrzydła u nas nie istnieją ale grunt, że w środku pola mamy trzech na jedną pozycję
0
@Kamiloza91 najgorsze dopiero przed nami, gramy wszystkie mecze z topką na wyjeździe w po nowym roku. Real, Atletico, Girona, Athletic. A taki Real gra z nami i resztą u siebie :)
9
Ogólnie zastanawiam się nad sensem takich konferencji. Zawsze mówi to samo - "Graliśmy dobrze, byliśmy lepsi". Błędów trenera też nigdy nie ma. Ogólnie to ideał trenerski. Denzel odklejony part 2
10
Normalnie Geniusz.......XD. Chłopie piłka nożna to gra błędów, bez nich nie wpadały by bramki. Z Girona straciliśmy 4 bramki, a on gada, że graliśmy dobrze... normalnie cięzki przypadek. Są wolne łóżka w szpitalu psyhiaterycznym ;)
0
@JuritoooVeB ja tylko odniosę dię do dwóch kwestii..
Raphinia- nie kręci jak Neymar bo nie potrafi dobrze grać po kątem gry 1v1, i brakuje mu szybkości. To było wiadome jeszcze jak grał w Leeds. Dlatego od początku uważałem ten transfer za totalny nonsens.
Felix- on nadaje sie tylko na pozycję ŚPO czyli 10 na której grał Leo. Żadne skrzydła, a tym, bardziej pozycja 9. Po tym kontem uważam również transfer za słaby, bo albo do cholery szukamy skrzydłowego albo środkowego ofensywnego pomocnika.
Co do samej wiary- Gavi i Pedri od roku stoją w miejscu i nic konkretnego nie wnoszą do gry ofensywnej. Gavi pressing super ale nic więcej, Perdi zero gry do przodu. Gundo i FdJ marnują swój potencjał bo gramy za wolno, schematycznie.
0
@LRey domyśliłem się :)
0
@robertocarlos76 Pedri ogólnie jest obecnie przeciętny, po za prowadzeniem piłki, i graniu spokojnie w wolnym tempie na boki i do tylu jest bardzo dobry. On nie potafi zablysznac i posłac jakies ciasteczko do przodu. Nie robi progresu niestety... Talent ma wielki, ale zawsze uważałem, że ma duży problem z grą do przodu.
1
Ogólnie rzecz biorąc to jedyną opcją w ataku jest długa piłka za obrońców na wybieg. Widać w tym meczu to była główna opcja w ataku. Też mi pomysł Trenerze.... Ogólnie cały środek pola gra za wolno, schematycznie. Mamy świetnych środkowych pomocników któtrzy grają z kamieniamy w butach. Tu trzeba przyśpieszenia, ale do przodu nie na boki i do tyłu. Co do samego przodu to Raphinia (jest dramatyczny), Lewy i nawet Felix powinni trochę odpocząć. Pozostaje kwestia kto ma ich zastąpić ;)
0
@LRey "Decydował mądrze" to mnie rozbawiłeś ;)
0
@bebeto77 z każdym powiadasz....ciekawe. Co do samego meczu z Atletico to mam wrażenie, że błąd popełnił taktyczny Simeone. Bo ewidetnie ustawił niską obronę i grę z kontry przez co mogliśmy grać piłką. W drugiej połowie Atletico zmieniło taktykę co było widać gołym okiem, szczęście, że podawali niedokładnie. Zresztą nie ma co porównywać potencjału City czy Bayernu do Atletico z którym wygraliśmy u siebie skromnie 1-0. Zobaczymy jak na wyjeździe :)
0
@Murazor wystarczyłoby wygranie tego meczu. Bo z tego co pamietam, to za mecz w USA dostaną 5 mln , ale połowę musze oddać piłkarzą :)
3
@bartoszplucinski sparingu mówisz? No lekko płyniesz;) drugi skład? Oglądałeś mecz? XD. Bartek wrzucasz takie info które jest mono mijające się z prawdą.
0
A czekaj nasz wspaniałomyślny Zarząd przedłużył z Xavim kontrakt na początku sezonu... Można? :) Takie polityki to chyba w żadnym innym klubie nie ma. Nawiązując nawet do Realu to z Carlo trzymają decyzję i jakoś się tym nie spinają, że może pójść do repry Brazylii. Mimo, że to trener o kilka klas lepszy. Ale co tam Lapcio pokazuje jak należy zarządzać topowym klubem na świecie :)
4
@bartoszplucinski drugim składem? XD Chyba oglądałeś inny mecz. Po za tym graliśmy z zespołem który notabene jest pierwszy raz w LM i nie zdobył żadnego pkt. Jak jesteś spokojny to szacun. Zobaczymy jaki będziesz spokojny jak w drugiej części sezonu w LL mamy praktycznie całą topkę na wyjeździe. Przy tak dobrym terminarzu nie potrafiliśmy zrobić minimalnej przewagi, gdzie Real z topką po za Sociedad gra u siebie. O LM nie wsponę bo tak każdy może z nami wygrać ;)
0
@!34RC3!_0N4 jasne, ale ja przytoczyłem tylko fakty. Drugą część sezonu mamy masakrę. Co za tym idzie szanse na walke chociaż o LL są nikłe. Co do samej posady to niezależnie od wyniku kolejnych dwóch meczy powinien zostać zwolniony. Z drugiej strony Laporta będzie szukał trenera z DNA Barcy, więc w aspekcie sytulu trenowanie nic się nie zmieni. Ogólnie trener powinein być z zewnątrz i może potrzeba zmian w Zarządzie.
0
@Scyzor97 i co dalej będziemy szukać DNA Barcy?? XD proszę Cię tu potrzeba kogoś z zewnatrz znającego obecne realia futbolu.
0
@!34RC3!_0N4 najważniejsze? proszę Cię. Mamy całą topkę w drugiej połowie sezonu LL na wyjeździe. Real, Griona, Atletico, Athletic. Taki Real całą topkę ma u siebie łącznie z nami (po za Sociedad). Jak teraz nie potrafiliśmy wypracować sobie chociaż minimalnej przewagi przy korzystynym grafiku to co będzie później.
0
Jaka to jest masakra, w dwóch meczach z Grinoa i Atwerpia(pierwszy raz w LM) tracimy łącznie 7 bramek. Wina obrony jasne, wina Deznela? Jasne za wysoko ustawia linię obronny. Ale jak to wygląda! Nie ujmując tym klubą ale władowali nam masę bramek. Kiedys Real miał podobną taktykę, tracił dużo ale strzelał zdecydowanie wiecej ;) Patrząc na poziom gry, brak zwłaszcza kontr które obecnie są kluczowe to jesteśmy w d.... Masa bezproduktywnych podań. Marnujemy potencjał wielu graczy. Jeszcze jak by Denzel się publicznie nie wypowiadał to większości kibicom ciśnienie było by na niższym poziomie. Serio czy Laporta nie powinien zareagować na jego debilne wypowiedzi i zakazać wypowiedzi dla mediów ? On nie widzi tych steku bzdur?!! Szkoda bo z legendy staje się przez to pośmiewiskiem ...
8
O dumę z Antwerpia? XD no beż jaja, jaką dumę? O dumę to można grać z silnym rywalem. O kasę to rozumiem
0
Serio on oglądał inny mecz. Z przebiegu meczu to bardziej Girona kontrolowała wszystko niż Barca. Nie da się go słuchać. "Urojenia Deznel" kolejny sezon na Netflixie. Plus, że nie wspomina nic o trawie ;)
1
Drużyna w budowie XD on się nadaje albo do kabaretu albo od razu proszę założyć mu kaftan
2
Denzel znowu na dopalaczach XD Znow oglądał inny mecz. Po tak sromotnej porażce trzeba dopowiedzieć, że zagraliśmy pierwszą połowę z Realem super, chłopie to było dawno!! A i tak finalnie przegraliśmy XD Denzel proszę jak masz cały czas gadać głupoty, to odpuść konferencje prasowe bo z legendy stajesz się pośmiewiskiem......