13

Trąbie o tym od dawna. Trzeba skończyć z trenerami w stylu DNA Barcy. Tu musi być trener z wizją obecnego futbolu. To, że Denzel jest słabym trenerem to wiemy od dawna. Szkopuł w tym, że Laporta w jego miejsce zatrudni trenera z DNA Barcy. Przez szukanie na siłę taki taki marnujemy potencjał Gudno, Lewego i FdJ. Oni potrzebują szybkiej gry, a nie klepania bezproduktywnych podań. Zresztą warto wrócić do kwestii transferowych. Co roku praktycznie szukamy kogoś do środka pola nie myśląc o skrzydłowych. Super Felix który bardziej pasuje na SPO, a robimy z niego skrzydłowego. Można było np. za niewielkie pieniądze ściągnąć takiego Chukuweze. Ogólnie sam pomysł prowadzenia klubu jest kiepski. Sraka nie tyki taka, tu trzeba zmienić myślenie najpierw zarządu

0

@Tasde Jak są w gazie i chcą to szapria punkty jak Rysiu boczek.

0

Szkoda, że nawet zarobić się na nim nie da.

1

Takie nocne info dla mega optymistów i pozytywnie naładowanych skromnym 1-0 z Atletico. W drugiej części sezonu gramy na wyjazdach Real, Griona, Atletico, Athletic, Betis. Z drugiej strony Real z nami i resztą gra u siebie ;) Zapewne od stycznia wróci większość kontuzjowanych w Realu, a my obecnie nie mamy możliwości wypracować sobie nawet minimalnej przewagi. Dzięki Denzel może czas na narty w Zakopcu z Adrzejem ;)

0

@Spawar różnica jest taka, że mają spory potencjał strzelecki i strzelają więcej od rywali. Przypominają się np. czasy Zidana gdzie grali podobnie. Tracili ale strzelali więcej. Ogólnie przy kontrach to topka światowa. Pozycyjnie w ataku też wyglądają dobrze. Punkty strąca jak każdy, my też. Problem jest taki, że mają w drugiej sezonu zdecydowanie lepszy grafik. Z topka większość meczy mają u siebie- Barca, Atletico, Girona, Athletic

0

@Emhyr Jakim cudem on się z tym bebzonem w pilotkę mieści ;)

0

@Greenalley Real można powiedzieć, że przeszedł mecz z Grandą. Nawet specjalnie tępa nie podkręcali, stali na luzie. Co do samej formy to raczej grają dobrze i nie są w szczytowej formie. Mają bardzo duży potencjał w środku pola który w większości odpoczywał przez kontuzje. Aż wstyd to pisać ale w środku pola i na skrzydłach mają lepszą ekipę.

0

@kaamil1910 nie dziwie mu się, tam grał kupę i w Chelsea. U nas też w kratkę gra.

1

@Pyrzo_Barca literówka przy pisaniu ? mowi Ci to cos? Co do samej fizyki, jest niski 172 cm, ma problem przy grze głową oraz oglądając jego mecze z obrońcą na plecach nie radzi sobie z dobrze. Przy grze jeden na jeden z obrońcą często jest ogrywany. A to tylko liga brazylijska. Dobrze wygląda jak ma przestrzeń i słabe krycie, zresztą jak większość napastników.

1

Mam mieszane uczucia co do jego transferu. Jak na napastnika ma spore braki nie mówię juz tutaj o sferze fizycznej(bo tutaj bardzo słabo) ale i technicznej. Ale mam nadzieję, że będzie to strzał w 10 :)

0

@ludnek ty chyba inny mecz oglądasz :D przecież on chodzi bardzo dobrze, z piłką jest mega niebezpieczny, odbiera, dogrywa. Dobry mecz w jego wykonaniu.

0

@Fantastyczny Chłopiec masz rację co do serca i waleczności. Ale słabo gra do przodu i w tym aspekcie nie rozwija się za dobrze, albo trochę stoi w miejscu. Tutaj bardziej pytałem do postu który wrzucił użytkownik. Kogo by wybrał. Pod względem czysto Pilarskim, a nie mentalnym sporo mu brakuje do niestety Bellinghama. Ba to jest nawet niestety przepaść. Mogę się przyznać, że zazdroszczę takiego transferu Realowi

0

@Emhyr Weź piłkę i kopnij ją mocno, z bardzo duża siłą, noga zawsze idzie do góry ja piernicze....takie prawa fizyki....ehhhh

0

@Emhyr to, że obiektywnie patrzę na sytuacje to jestem kibicem z Madrytu?? XD ty zawsze tak piszez jak brak Ci argumentów. Widać, że nie grałeś w piłkę nawet amatorsko skoro piszesz takie głupty. Jestem kibicem Barcy od 25 lat, ale jestem też osoba obiektywną i nie wpadająca w fanatyzm. Ot taka ciekawostka... Chłopie kopnij mocno piłkę i cofnij noge w ułamku sekundy.... przecież to absurd i niewykonalne..... Kanapowiec chyba takie coś może pisać

0

@Maker0 racja ale niestety tylko tyle. Liczyłem szczerze na więcej z jego strony. Zwłaszcza w prostopadłych podaniach i przenoszenia szybko gry do przodu.

0

@Borneo jasne to o czym piszesz to skurw....... ja tu mówię tylko o tej sytuacji. Widać, że Rudiger z duża siła wybił piłkę i nie ma szans na rekację i wjazd Ziela nogi. Jestem po prostu obiektywny. Cieżko to nazwać nawet faulem.

0

Komentarz usunięty

3

@shahman to są ułamki sekund, nie masz czasu na reakcję. Szkoda Ziela.

0

@bartoszplucinski chyba mocno nietrafione porównanie ;) Bellingham widać, że to gościu na ZP w przyszłości. Niestety

0

@Fantastyczny Chłopiec a czym się Gavi wyróżnia po za pressingiem i walecznościa?

0

@Scav ale zauważ, że Real tak zawsze gra. Pod koniec meczu włączają piąty bieg. Wychodzi na to, że są bardzo mocni fizycznie.

2

@norbi77 jakie czerwo ;) Tu nawet cieżko mówić o faulu przy tej sytuacji. Obejrzyj, to że miał noge wyprostowaną dziwne? Wybijał piłkę, ułamek sekundy i wleciał Zielu. Serio bądźmy obiektywni, nie siejmy fermetu.

2

@bartoszplucinski widziałeś całą akcję? Przecież Rudiger najpierw wybił piłkę i po chwili trafiłw Ziela. Nie było to zagranie specjalne tylko przypadkowe. To, że nie lubimy Realu nie znaczy, że nie mamy byc obiektywni.

0

Niepotrzebnie Laporta wrzuca taką narracje i nakręca spiralę wzajemnej wrogości. W mojej opinii do niczego dobrego to nie prowadzi. Takie wypowiedzi nie przystoja do Prezesa takiego klubu.

0

@qbuteq a to nie przypominam sobie tej sytuacji. Wiesz sam jaki poziom sędziowania jest w LL. Nie doszukiwałbym sie tutaj spisku, że Barca ma być gorzej traktowana. Błędy sa w obie strony, zresztą gdzie teraz w LL nie ma błędów sędziowskich.

0

@tbas właśnie jeden z kolegów tutaj wczoraj pisał, że przepis został zmieniony. Jeśli ręka jest ułozona nienaturalnie. W tym przypadku obrońca był w ruchu i ogólnie przy takich rykoszetach nie ma szans na reakcję. Zresztą na powtórce widać, że ułożenie ręki było naturalne. Ogólnie w mojej ocenie takie karne to absurd.

0

Wczoraj zastanawiałem się nad słusznością karneggo dla PSG. Piłka najpierw odbiła się od brzucha, a potem od ręki. Karnego nie powinno być. Teraz jest info, że UEFA odsuneła sędziego VAR Tomasz Kwiatkowski z obsady środowego meczu. Tak powinno być tez w LL, zaliczasz taką wpadkę zawieszenie/odsunięcie. Swoją drogą ostateczną decyzję podjął Marciniak, więc to on powinien również zostać odsunięty. Szkoda, że Polscy sędziowie odgwizdali tak absurdalnego karnego.

1

Denzel ty musisz częściej szukać swojego mózgu..........

1

Już tak abstrahując od euforii po zwycięstwie bądź też nie. Przecież to jest Porto i męczymy się na swoim stadionie. Gdzie nam rywalizować z Bayernem, Man C, Arsenalem, Realem (wiadomo, że LM mają obcykaną). Już nawet słabo widzę naszą grę z Borussia, Newcastle czy Interem.

3

@AxelF zgadzam się w 100%. Raphinia nie dość, że nie jest jakiś bardzo szybki, co u skrzydłowych to ważna cecha to jeszcze drybling ma tragiczny. Widziałem trochę meczy Leeds jak grał i było podobnie chociaż liczby miał dużo lepsze. Od początku uważałem, że to przepłacony zawodnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?