OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mankind jasne przepisy, przepisami ale nie uważasz taki karny trochę za absurd? z ciekawości pytam bo jednak są to sytuacje przy których obrońca nie szans na reakcję i schowanie ręki. Uważam, że przez takie interpretacje można wypaczyć nie jeden mecz.
3
@Mankind tylko tutaj było ewidetnie naturalne ułożenie ręki, obrońca był w ruchu nie stał w miejscu. Ogólnie w mojej opinii to nie powinien być karny, zwłaszcza jak piłka odbiła sie od ciała. Niebawem trzeba będzie ręce wszystkim obrońcą obwiązywać taśmą na cały mecz ;) Dziekuję za wrzucenie wyjaśnienia
0
@Cvzx myślę, że wiek robi swoje. Messi czy Ronaldo wyglądają zdecydowanie lepiej fizycznie niż on. Przy czym oboje są od niego starsi
3
Kurde nie rozumiem trochę tego karnego dla PSG, piłka najpierw odbiła się od ciała gracza Newcastle, a później w rękę. W takiej sytuacji powinien być karny? Jasne jak by odbiła się najpierw od ręki. Z tego co pamiętam w takich sytuacjach karnego się nie gwizdało. Może ktoś mi podpowedzieć? Bo taki karny to bardzo dziwna w mojej ocenie sytuacja.
0
Patrząc na politykę trenerska Laporty sama zmiana trenera zapewne nic nie zmieni. Nowy trener będzie dalej musiał mieć DNA Barcy, czyli najprościej mówiąc związany z klubem. To jest największy bląd bo my potrzebujemy trenera właśnie nie związanego z klubem. Mowiąc kolokwialnie trenera który skończy szukanie na siłę reanimacji tiki taki. W obecnym futbolu tiki taka nie ma racji bytu, nie wspominając o zawodnikach. Nie ujmując Perdiemu, FdJ czy Gundo ale nie są na podobnym poziomie swego czasu Iniesty i Xaviego.
1
@bartekvisca Realowi brakuje jakości? To chyba ich meczy nie oglądałeś. Każdemu zdarzają się wpadki zwłaszcza jak ktoś robi typowy autobus. Real ma zdecydowanie lepszą pomoc od nas oraz zdecydowanie lepsze skrzydła. Ja obstawiam, że będziemy na 3 miejscu w LL. Ogólnie musimy koniecznie zmienić trenera i skończyć z próbą reanimowania tik taki.
1
@Knut możesz mi wytłumaczyć co ma oglądanie Barcy do słuchania farmazonów trenera? Bo widzę że z myśleniem logicznym masz problem
0
"Nie byliśmy dobrzy w aspekcie posiadania piłki" i wszystko w temacie, czy w tym klubie gra w piłkę polega tylko na jej posiadaniu....???!!!
11
Ja rozumiem, że trener musi czasem lać wodę i nawijać makaron, ale Xavi pod tym względem bije każdego innego na głowę. Co to za pier......, że wygrana liga i superpuchar spowodowały u nas rozluźnienie?! Mamy praktycznie połowę sezonu ligowego, a on gada o czymś co było prawie pół roku wcześniej XD XD . Masakra jak mozna być odklejonym od rzeczywistości. Sobota, piwko, relaks i myslisz, że już nic nie może wyprowadzić Cię z równowagi po za żoną oczywiście... to trafia się Denzel XD
0
Jak to jest, że taki Real ma plagę teraz kontuzji i nie planuje wzmocnień w zimowym okienku mimo, że kase mają sporą. My za to kasy brak, a planujemy uzupełnienie Gaviego skoro mamy duzo pomocników...
0
To jest chore. Gavi, Vini, Cama przecież takich kontuzji można było uniknąć! A UEFAi Fifa jeszcze w przyszłym sezonie ma zamiar zwiększyć ilość meczy! To jest niesmaczny żart. Nie szanują zdrowia zawodników i klubów które na codzień ich wychowują oraz płacą wielkie pieniądze. Chyba jedyna opcja to obecnie Superliga.
0
Serio czy nie można tej gry w reprezntacji rozgrywać inaczej??!! Nosz kurde. Vini, Gavi, Camavinga!! To jest przegiecie. Zał mi tych chłopaków, jestem kibicem Barcy ale też uwielbiam piłkę! Co roku tylko dowalają kolejne mecze! Może w tym całym syfie taka Superliga faktycznie jest potrzeba.....
2
Dla mnie listopad to miesiąc depresyjny ze względu na pogodę, nic się nie chce. Kolejna kwestia czy nie można do jasne ciasnej inaczej organizować gry reprezentacji, żeby nie wpływało to tak mocno na kluby???!! Nosz kurde!!! Vini, Gavi, Cama!!! Pisze tu jako człowiek lubiący piłkę nożna!! To jest przegięcie!
0
@panczo nie czepiaj się go. Gavi taki ma charakter, często przesadna agresja ale też serce do walki. Taki trochę zakochany jeździec bez głowy. Mamy nie raz szczęscie, że tak mało kartek łapał. Lubię go za charakter, za styl gry róznie bywa. W pressingu super, ale w kreowaniu gry już jest słabo. Fajny chłopak ale stoi w miejscu od 2 sezonów niestety. Ja bardziej go ostatnio rozpatrywałem jako zadaniowca z ławki niż potencjał na pierwszy skład. Każda tego typu kontuzja w tak młodym wieku może zrujnować karierę oby nie! Nikomu takiej kontuzji nie życzę. Nawet jak Thibo i Militao z Realu wskoczyły podobne urazy mimo niechęci było ich mi żal. Trzeba być kibicem ale też człowiekiem. Przypomniał mi się Marek Citko, swego czasu świetny piłlkarz. Przez podobną kontuzję stracił całą swoja karierę. Mimo, że jestem tez kibicem ŁKS-u, a on był z Widzewa....
0
@TR3YWAY masz na myśli drybling z Lichtenstainem? XD no proszę Cię przeciwko takiej reprezetacji to większość graczy na średnim Europejskim poziomie jest demonem drybligu i techniki. Foytha oglądam często jak i Villareal, ogólnie w każdej wolnej chiwli oglądam mecze LL. Kolejna kwestia potrzebujemy PO czy wahadło króte trzeba wiecznie asekurować? Nie wstarczy, że musimu asekurować pozycję Balde?
0
@Emhyr tak się składa, że oglądam Villareal i wygląda naprawdę dobrze. Polecam oglądać mecze nie tylko Barcy. To nie jest wahadłowy! PO musi też też pilnować swojej sektora, a nie lecieć do przodu i niech reszta się martwi! Wystarczy, że Balde tak gra. Foyth bardzo dobrze wspomaga atak i wraca do obrony. Wszystko grane rozsądnie. J. Mario polecam też oglądac z Porto.
0
@TR3YWAY solidą grę w defensywnie? Jak gramy z ogórkami? Przy szybkim skrzydłowym to często nie wraca na czas i musi być asekurowany przez ŚO. Strzał może i ma tutaj racja, ale drybling? Gdzie to wyłapałeś? Bo jakoś nie kojarzę. Jego liczby z ostatnich lat to głownie MC. Tam to gra wygląda zupełnie inaczej niż u nas. Schodzenie do środka ok tu się zgodzę.
0
@Emhyr Foyth o wiele więcej daje w ataku i potrafi dobrze bronić. To w jakim akspecie Cancelo Ci imponuje? Bo to ciekawe. Kounde nie powinien grać na PO, on się na ta pozycję słabo sprawdza top typowy ŚO. Ciekawa opcja młodsza i w dobrej cenie to Joa Mario z Porto. Fajnie się chłopak rozwija 23 lata.
0
@pacior95 wartość rynkowa przy jego grze proszę Cię ;) Skrzydłowy musi też czasem zgubić krycie jakimś dryblingiem, a on tego nie robi. Przecież nawet w PL gdzie kasa jest zdecydowani większa głupi nie są. Grając w Leeds nie był jakiś kozakiem ale solidnym zawodnikiem.
0
@TR3YWAY za takie pieniądze (35-40mln) jest zdecydowanie lepszą opcja niż Cancelo. Powiedz prosze co takiego daje Cancelo? Bo szczerze po za jednym meczem chyba z Celtą, gosciu gra bardzo przeciętnie. Przy szybkich skrzydłowych i tak musi być cały czas asekurowany przez ŚO. Ok zrozumiałe jak by robił różnicę w ataku to ok, ale jej nie robi!!
1
@Alan_fcbfan Pedri tak potrafi zagrać super mecze i mieć duży wpływ na grę zespołu, tego właśnie nie widzę przy Gavim. tzn widać, że dzięki takiemu charakterowi innym będzie chciało się bardziej. Mi go szkoda bo chęci ma mega ale gdzieś rozwój jego stoi i nie tylko w tym sezonie. Pedri zajechany? pewnie tak, z kontuzjami ma pecha mega. Gavi raczej kontuzji nie łapie przynajmniej sobie nic szczególnego nie przypominam. No teraz taka przerwa dla tak młodego zawodnika może zniszczyć mu karierę, oby nie!!
0
@TR3YWAY nie mam na mysli zawodnika 19-20 letniego z potencjałem, bo nigdy nie wiadomo co z niego będzię. Ale Cancelo ma za dużo braków i to widać gołym okiem. Na szybko z LL to już zdecydowanie lepsza opcja Foyth, trochę drożysz i młodszy 35-40 mln trzeba będzie wyłożyc.
0
@Emhyr nie jest TOP-em, każdy z nas by chciał tak mysleć i widzieć ale widać u niego sporo braków. Oczywiście, że za 30 mln dobrego PO się nie kupi, ale lepiej dołożyć trochę i za 50 mln już znajdziesz. Po za ŚPD to pozycja PO jest potrzebna do wzmocnienia. Sam atak też rzecz jasna jest potrzebny albo poszliśmy już w V. Roque.
0
@Alan_fcbfan to prawda, że mu się chciało. Tylko po za niestety pressingiem i duża agresją nic więcej nie wnosił do zespołu. Ogólnie w mojej opinii głownie ceniony za chęci i walkę. Szkoda, że nic więcej nie daje. Kontuzja masakra :(
0
@pacior95 bo mówię o realnej kwocie niż wyzssanej z palca. To nie jest skrzydłowy z wysokiej półki żeby ktoś był szalony i taka kasę położył
0
@TR3YWAY wiadomo że Roberto to dramat, ale za 30 mln można poszukać młodszego z dużym potencjałem. Cancelo niestety nie gwarantuje wysokiego poziomu. Miewa mecze dobre i słabe. Podkreślam dobre ale nie bardzo dobre. Na PO sobie nie poradzi z szybkim skrzydłowym, w ofensywie też za dużo nie daje
1
Oczekujemy 70 mln XD kwota z kosmosu i nikt nawet się do niej nie przybliży. Realna kwota to 30 -40 mln. Zejdźmy na ziemię
0
@AndOne88 patrzysz na zawodników minionej epoki. Zobacz jak obecnie młodzi DM wyglądają. Obecnie jedynie Kimmich ale młody już nie jest ma podobne warunki jak Makalele, ale rozgrywa piłkę lepiej. Gavi z całym dla niego szacunkiem nie sprawdzi się na DM
0
@PauloPaz ale ty podajesz zawodników już można powiedzieć minionej epoki. Teraz ogólnie środkowi są bardziej masywniejsi i bardzo szybcy. Profil współczesnego DM idzie np w kierunku Camavingi. Możemy się oszukiwać ale Gavi na tej pozycji sobie nie poradzi.
0
@oyche tak trzymał przez pierwszą połowę, a później dzięki jego błędom padły 2 bramki. W mojej opinii nie nadaje się na DM- za dużo agresji, będzie ostro kartkowany. Za wolny i słaby fizycznie. Głowa często mu się gotuje, fakt młodziutki jest ale od momentu jak gra przez ostatnie sezony progresu w tym aspekcie nie zrobił.