0

Nie mogę. Tak wszyscy piłkarze na świecie mają klauzulę ułatwiająca przejście do Barcy XD. Bądźmy poważni. Gracz świetny i nie w naszym zasięgu

0

@Danielos8 czy ja piszę że Zarząd rozpowiada? Przecież to byłoby już totalnie niedorzeczne;) Zobacz ile u nas info o transferach wyskakuje, ktoś zapewne z klubu informacje do dziennikarzy przekazuje. Zobacz jak to działa w Realu. Mało jest takich informacji. Sezon na dobre nie wystartował a tutaj info kogo latem chcemy brać. Chyba lekko przesada nie uważasz?

1

Najwidoczniej Zarząd stwierdził, że lepiej jest zwalać winę na telewizję niż na samą grę piłkarzy. Wiecznie szukamy kontrowersji, nieuznana bramka mimo, że sędzia podjął niestety prawidłowa decyzję ale nie zauważamy kontrowersji po której strzelamy bramkim. Tak jak faul na obrońcy Granady przed bramką Roberto. To tylko jeden z przykładów. Niech lepiej Zarząd weźmie się za Xaviego. Bo nasz trener do błyskotliwych nie należy.

6

Ja pierdziele, dopiero zaczął się sezon a tu takie beznadzieję artykuły. Ja nie wiem, jakoś takie Real potrafi działać na rynku w dużej ciszy, a my rozpowiadamy wszystkim kogo i najlepiej za ile chcemy kupić. Widać gołym okiem, że źle to u nas wygląda. Nie wiemy zresztą na tę chwilę jak zamkniemy sezon finansowo a tu już świrowanie. Kimmich to transfer nierealny.

0

@gaviypedri68 mo raczej widzę każdy jego mecz o 2 sezonów i jakoś progresu nie widać. Nie wiem czy wyłapałeś moje stwierdzenie że ma tylko przebłyski z zespołami które są mocno pod formą. Po za pressingiem ten chłopak nie wnosi nic do gry ofensywnej. Tak i to są tylko przebłyski i to bardzo rzadkie. W poprzednim sezonie dobre jego mecze na palcach jednej ręki można było policzyć

0

Ogólnie Lamal nie powinie w tak młodym wieku grać tyle minut. Raczej do zmiany na ostatnie 30 min. Martwi brak Kounde najbardziej bo mimo, że został objechany brzez Bryana to z Araujo to nasza najmocniejsza linia obrony. Mimo, że Araujo trochę obniżył loty.

0

@SelloutCrowd myślę, że akurat tutaj większość sędziów podjęłaby podobną decyzję. Realowi też anulowali z Alteltico. Wiesz wszędzie są kontrowersje jak teraz Atleti i Sociedad. Tylko większości kontrowersji nie oglądamy bo wiadomo interesuje nas Barca i odwieczny rywal Real. Ja tutaj nie widzę kontrowersji chociaz wolałbym uznaną bramkę i kontrowersje, że zostala uznana;)

0

@daniel32778 przecież napisali średnio terminowej i to się zgadza. 25 lat to 7-9 lat gry na wysokiem poziomie. Długoterminowe to powyżej 10. Wszystko się zgadza.

1

@SelloutCrowd nikt nas nie przekręcił z spalonym. Gdybyś kolego znał przepisy to byś takich rzeczy nie pisał. Niestety prawidłowa decyzją sędziego. Dobrze, że udało się nam zremisować przy takiej grze.

0

Ciekawe czy dupe kontroluje przy sraczce;)

0

@FCB_dimiC masz rację. Powaliły mi się nóżki;) poprawione. Dzięki

1

Od dłuższego czasu uważam, że Gavi to nie jest zawodnik na pierwszy skład. Mała uwaga do Lamala, chłopak jest bardzo przewidywalny i schodzi zawsze na lewą nogę, to raczej dobrze nie wróży. Ale 17 lar więc dużo czasu do poprawy. Z drugiej strony Robben też taki był;) Mam nadzieję, że będzie klasowym graczem.

22

Nasz trenerio jest znany z różnych dziwnych teorii, ale z każdą nową stwierdzam, że albo tworzy jakiś swój świat dla bardziej odklejonych albo ma poważne zaburzenia przy większej ilości stresu. Chociaż i bez stresu wali jak Morawiecki....

0

@Allblacks86 nie ciśnij po chłopie, ma rację takie są przepisy niestety. Bramka prawidłowo anulowana. Nie róbmy teraz znów gowno burzy bo nie ma o co.

0

@Pojana pełna zgoda. Teraz nieznana bramka decyzja prawidłowa. Takie są niestety przepisy

2

Największy problem to brak FdJ. Brak Pedriego jest mnie odczuwalny niż FDJ. Swoją drogą Gundo chyba się u nas marnuje, gramy za wolno i on też widać mocno akcję zwalnia, inaczej grał w City ale tam też jest inna dynamika gry. Najbardziej irytuje mnie Gavi, po za pressingiem on nic więcej nie daje i rozwój też stoi.Czasem ma przebłysk ale to chyba przy rozbitym rywalu. To za mało. Co do Xaviego to on chyba nigdy nie zrozumie, że ustawiając tak wysoko linie obrony plus LO i PO grają bardziej jak wahadła to naraża się na kontry. Przy takim systemie to powinno się grać na 3 x ŚO. Felix to chyba powoli wraca do starej gry w Chealsy ;) Początek zaskoczenie dla rywali ale teraz już wiedzą jak się zachować. Jeśli chodzi o nieuznaną bramkę to niestety takie są przepisy i gol prawidłowo nieuznany.

0

@arczis92 mimo, że nie podoba mi się jako trener na niego nie pluję. Uważam tylko, że przedłużenie z nim kontaktu teraz jest bardzo nieodpowiedzialne

7

Jak można przedłużać kontrak na początku sezonu? To nie można go przedłużyć na koniec jeśli wyniki są dobre? My jak zwykle zaczynamy od dupy strony

0

@Aragorn33 przy tego typu sprawach śledztwo może być bardzo długie. Jasne chciałbym żeby wszystko rozeszło się po kościach ale mam spore obawy. Dowodem jest sam fakt płacenia pieniędzy dla Negreiry. Na tej podstawie można dać zarzuty korupcji sportowej nie tylko prania pieniędzy

0

@Aragorn33 powielasz kolego swoją narracje. Niestety według przepisów prawa korupcją śmierdzi. Wyobraź sobie, że opłacasz wysoko postawioną osobę żeby pomagała w przetargach. Ta osoba posiada dodatkowo działalność na którą wpływają pieniądze od tej samej osoby. Osoba to nikomu nie płaci ale pomaga przy różnych projektach przez co konkurencja jest pokrzywdzona. W takim przypadku Korupcja jest oczywista. Dlatego obawiam się, że możemy oberwać mocno rykoszetem. Oby nie ale nie wygląda to dobrze

1

@kejdzi właśnie. Taka była narracja Laporty. Ale jakoś cisza o innych klubach.

0

@Aragorn33 był o tym spory artykułów czym zajmował sie Negreira. Wystarczy, że bez jego pozytywnych opinii dany sędzia nie mógł sędziować w danym meczu. Jest to już duża podstawa do niestety zarzutów korupcji. Barcelona nie powinna płacić takiej osobie i tyle. Problemów by nie było. Laporta zresztą też w tym gronie był ale upieklo mu się przez przedawnienie. Reasumując jesteśmy w bardzo złej sytuacji tym bardziej, że wchodzi zarzut korupcji sportowej a nie tylko prania pieniędzy.

0

@AlwaysBlaugrana każdy klub w LL w takiej sytuacji jest pokrzywdzony

0

@Aragorn33 tu nie musi być udowodnione płacenie innym sędzia. Wystarczy, że osoba wybierająca sędziów otrzymywała o klubu pieniądze. Co za tym idzie mógł wybrać tych co będą robić jak on chce. O to cała akcja jest. I niestety jesteśmy w tym momencie w trudnej sytuacji.

0

@Nowy1103 typem to ty jesteś beż mózgu. Wyraziłem swoją opinię tzn że mam zmienić klub? Czytając takie komentarze to można tylko odnieść wrażenie, że albo jesteś dzieckiem albo zwolennikiem pisuaru.

0

@Nefari mimo wszystko Fati jest na wyższym obecnie poziomie.

0

@KibicBarcy84 która drużyna? Żadna z topu ich nie chciała. Więc jaką? Basel, Girona?

0

Denzel nie rób sobie jajec XD

0

@Mavcin1980 podobnie w Realu prawa obrona słabo wygląda. Więc czemu nie szli po Cancelo? Odpowiedź prosta zjazd. Cancelo miał tylko jeden sezon w City dobry. Reszta kariery to już za dobrze nie wyglądała

0

@333tricampeones333 oglądałeś mecze? Ile zawalił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?