1

@maroon to że został bardzo dobrze. Chodzi mi tylko o samą klauzulę i jej zapis. Gdyby była 50 mln i całość dla Barcy to wszystko ok. Ale połowę dla zawodnika? W jakim klubie po za naszym wprowadza sietak idiotyczne zapisy?

0

@MaroBrd jasne w pełni się z tobą zgadzam. Ale mimo wszystko tak niekorzystna umowa nie przystoi dla takiego klubu jak Barca.

0

@swiergol2 całkiem możliwe. Nigdy się pewnych rzeczy możemy nie dowiedzieć. Ogólnie tak czy tak rozegrali naszych biznesmenów.

1

Większość broni Zarząd. "Zrobili co mogli bo mógł odejść za darmo" Co za glupta. Nikt już z was nie pamięta, że nie było na niego chętnych za darmo? On miał mega oczekiwania i inne kluby nie podchodziły nawet do tematu. Ale my Janusze biznesu wchodzimy w tak niekorzystne umowy. Ewidentnie niestety Zarząd się tutaj nie popisał

0

@swiergol2 przypominam, że wtedy nie było chętnych nawet za darmo go brać.

3

@Lewandinho gdzie miał odejść za darmo? Przecież nie było chętnych. Zarząd się tutaj nie popisał

0

@jondeca racja. Kasy też bez sensu wydawać skoro mamy takie finanse. Ja tu bardziej chciałem nawiązać do kontrataków. Bez niego będzie wyglądało to bardzo słabo

0

@Greenalley tylko podobnego profilu w LL szukać to słabo. Jedyna opcja w dobrej cenie, która niestety jest już niedostępna to w mojej opinii był Chukuweze. Sprawadzenie dobrego skrzydłowego to obecnie niestety duże pieniądze na stole. Raczej nierealne w tym sezonie.

0

@Greenalley wierzysz w Xaviego i jego ustawienia? ;) Jest oczywiste, że Mbappe to brakujący elemt układanki w Realu, tak jak Bellingham. Pod względem jakościowym wygląda to u nas zdecydowanie gorzej. Zresztą zapewne w Realu to Rodrygo będzie grał jako fałszywa 9, a Mbappe będzie chodził tam gdzie wolne pole. Inna kwestia nasza ławka rezerwowych jest bardzo słaba. Gavi, Roberto, Ferran. Zakładając, że Raphinia będzie podstawowym graczem po odejściu Dembele. Brak Dembele spowoduje u nas bardzo dużo problemów zwłaszcza przy kontrach. Lewy już też zaczyna mieć zjazd formy, to normalne wiek robi swoje. Reasumując w ataku możemy mieć największe problemy, tak jak brak dobrego PO.

0

@kanver_ ale myślisz, że Ney obecnie może w jakiś sposób podnieść poziom zespołu? Przy jego podejściu itp. Zdecydowanie obecnie chyba wolałbym postawić na Dembele. Już o samym kontrakcie nie wspomne. Bo Ney wiadomo za grosze grać nie będzie.

0

@patryk1995991 Neymar czy to dobra opcja mam przy jego obecnej grze wątpliwości. Chociaż na LS nikogo lepszego nie mamy

1

@antymadrista1 tylko na Silve nas nie stać. To już wolę Carrasco ale ne Felixa

0

@Chlebek23391 co do kontuzji jak najbardziej się zgadzam. Sam system grania na jednego skrzydłowego przy obecnych czasach mam wrażenie, że to może być nasza zguba. Szybkość gry to obecnie klucz do sukcesu zwłaszcza na arenie Europejskiej. Co do Abde myślę, że to może być w przyszłości solidny gracz na LL nic więcej. Ale uważam, że lepiej niech gra niż znów wydawać pieniędze, których nie mamy albo sięgać po kolejne dźwignie żeby kogoś niepewnego pozyskać. Sam Raphinia nie jest tak szybki i przebojowy jak Dembele. Ma duże problemy iść w pojedynek jeden na jeden gdzie ma dużo przestrzeni. Francuz pod tym względem się nie cackał. Reasumując w mojej opinii bez Dembele sezon będzie bardzo trudny. Zresztą myslę, że sam Xavi widział go jako jedynego pewniaka na skrzydle z całego zespołu.

0

@Esteban_ wiem i rozumiem. Jednak przy kontrach jest bardzo ważny.

3

Rozumiem, że sporo osób jest na niego wkurzonych. Sam miałem nie raz na niego nerwicę. Ale patrząc obiektywnie to sportowo tracimy bardzo dużo. Fakt często jeździec bez głowy ale zwróćmy uwagę na zupełnie inny aspekt, a mianowicie kontry. Ten gościu jest do nich stworzony. Nie mamy w kadrze obecnie lepszego zawodnika. I za pieniądze które otrzymamy nikogo lepszego nie pozyskamy. Tylko 50% możemy wydać na transfer!! Jasne czasem pisałem, że pożegnam bez żalu ale to może być strata która zepsuje nam całkowicie sezon. Obecnie bez szybki skrzydłowych nie da się grać na najwyższym poziomie. Samą masą środkowych pomocników to możemy pomarzyć o pucharach.

1

Z całym szacunkiem dla Abde ale może to być co najwyżej solidny zawodnik na LL w przyszłości. Ale przy obecnej sytuacji finansowej właśnie na takich powinniśmy stawiać.

0

Nie ma szans na Silve. Po pierwsze stracili juz Gundo, więc na Silve sobie pozwolic w tym sezonie nie moga. Inna kwestia trzeba wylozyć 80-100 mln na co nas nie stać. I nie ma tutaj już znaczenia czy odroczy część konktratu na raty i zmniejszy oczekiwania finansowe. Zreszta gdzie mial by grać? na prawym skrzydle? no bez przesady

3

Chyba jedna z najgorszych obecnie opcji. To już Carrasco wyglada bardziej sensownie pod wzgledem jakości. Wiadomo starszy ale nie Felix. To już lepiej dać pograc mlodzieży.

2

@Emerald pasuje pod jakim wzgledem? przeciez to przereklamowany placek. Nic wielkiego nie pokazał od kilku sezonów

0

@PawkoFCB masakra dziecko wracaj do szkoly. Nie masz nic wspoilnego zq rozsadkiem. Jestes typowym dzieckiem z zaburzeniami do niszczenia przystakow. ;)

0

Komentarz usunięty

0

@PawkoFCB oj bo jestem normalnym kibicem Barcy. Ty za to jestes idiota. Nie trzeba nikogo obrazac. Kibicem sie jest, a nie idiota bez mozgu.

0

@Szmulek najpierw trafił w piłkę. I ewidentnie nie celował w nogi. Masakra chłopie. Badz bardziej obiektywny. Normalna walka o piłkę. Takich sytuacji jest bardzo duzo w LL.

0

Szkoda Gundo, inna kwestia, że ewidentnie gramy dla niego za wolno. Ogólnie grał bardzo dobrze. Ogólnie widać, że Real gra nie licząc na nasze kontry. Spora część czasu spędzona na naszej połowie pod pressingiem. Ogólnie nic ciekawego nie pokazalismy. Po za rzecz jasną akcją bramkową. swietny pomysł. A tak Xavi krzyczał, że Arsenal gra za bardzo intesywnie ;) Oj nasz profesor i jego komentarze ;) Po za tym Bellingham to jest kot.

0

Komentarz usunięty

0

@macio_944 ee a nasz profesor Xavi płanał,że Arsenal grał jak na LM przystało. A my co? Latamy jak oszołymy ;)

2

@laMeRdatyr dokładnie

0

@Worny jeśli wprowadzam w błąd to przepraszam ale była taka informacja. Przecież bym sobie jaj nie robił.

0

@Worny też właśnie przeglądam i nie ma już takiego info. Dziwne bo było 30 min temu.

0

@MesQueUnClub96 możliwe jestem tam na dwóch grupach. Czyli co ściema?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?