0

@Worny też właśnie przeglądam i nie ma już takiego info. Dziwne bo było 30 min temu.

0

@MesQueUnClub96 możliwe jestem tam na dwóch grupach. Czyli co ściema?

0

@Derean takie info jest na fb F. Romano. Sam tego nie wymyśliłem

0

@Worny na fb Romano Transfer News jest info

2

@Maker0 jakie 100 mln? Teraz klauzula jest 50 mln z czego połowa dla Dembele. Jak zarobimy na nim tylko 25 mln to będzie żart

0

F. Romano potwierdza, że PSG się dogadało z Dembele i aktywują klauzulę 50 mln. Mam nadzieję. że to żart:/

1

@ZwyklyKibicBarcy04 masz rację. W dodatku my nie możemy wydać całej kwoty 25 mln na nowego zawodnika. Jeśli się nie mylę tylko 50% możemy na transfer przeznaczyć

0

@dafik85 że wszystkim się zgadzam ale błąd ortograficzny mocno daje po oczach "półki";)

3

@Crystal37 ale nie przed 31.07 bo zarobimy tylko 25 mln

2

Fabrizion Romano wrzucił info, że jest porozumienie i Dembele ma dołączyć do PSG za 50 mln. Oby to nie była prawda. Bo to za małe pieniądze

1

@CPuyol racja:) tam to już są maksymalnie odklejeni

1

@DamianBarcaCule za 25 mln to słaby zysk z takiego zawodnika

0

@CPuyol nasze MD I Sport też poważne źródła:D

1

@Emerald jasne. Pamiętam sytuację. Ale chętnych na niego też wtedy nie było:)

5

@AxelF jeny ale się chłopie czepiasz. Leo wiadomo, że top jeden, a CR7 top2. W przeciwieństwie do ciebie jestem fanem futbolu, a nie psycho fanem. Dla mnie rywalizacja tych dwóch zawodników była fantastyczna. I cieszę się, że przyszło mi to oglądać. Jeden I drugi to fenomeny, jedni uważają Leo inni CR7 dlatego napisałem goatow. Jak dla mnie Leo top1

0

@Plama no tak. Już tam gra dla poprawienia emerytury. Szkoda, że era dwóch goatow Już minęła.

0

@Emhyr jeden i drugi świetny. Też wolę Norwega. Ale takim Mbappe bym nie pogardził;)

0

@Emerald racja:) ja tylko się zastanawiam jak można było dać taką klauzulę, że połowa dla piłkarza. Zresztą jak odejdzie mam nadzieję, że już przy nowej klauzuli to płakać po nikim nie będę.

0

Teraz wina Messiego? Jaką presja że strony PSG? Przecież kończył się mu kontrakt. Hmmm

0

@Emerald wiem. Ale zawsze mają jeszcze 3 dni. W obecnych czasach to takie transfer mogą załatwić w kilka godzin. A że Dembele jest nieobliczalny wiemy nie od dziś

0

@Emhyr całkiem możliwe. Czy teraz czy za rok będzie do na nich mega wzmocnienie. Narazie niestety tacy zawodnicy są w sferze naszych marzeń

0

Jeśli Dembele ma odejść to za rozsądne pieniądze bardziej dobrą opcja jest Chukuweze. Tylko niestety przechodzi już do Milanu

0

@Emhyr niestety odejdzie. Jest bardziej niż pewne, że zasili Real

0

@matt121 dokładnie

0

@Emerald przy obecnej klauzuli to tylko Barca otrzymałaby 25 mln. Połowa z klauzuli idzie na konto Dembele

3

@Emhyr przecież sprawa poszła do sądu. Więc Co mają do tego madryccy dziennikarze? Napisali tylko o tym. Sprawa ogólnie nam jeszcze mocno może zaszkodzić

0

Nie oglądałem całego meczu tylko najważniejsze skróty. I ostro nas Arsenal cisnął. Bardzo dużo sytuacji dla Arsenalu. Takie odczucie po skrótach. Pytanie czy ktoś widział cały mecz i może dać więcej info

2

Ciekawa jak to się odbije na przyszłych przychodach klubu. Życie na kredyt cd ;) Ciekawe ile tak można ciągnąć

0

@kynio302 może i trochę przesadziłem. Ale bardziej chodziło o porównanie oby trenerów

0

@Ronaldinho10theking w porównaniu do naszego profesora to zdecydowanie tak.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?