OldMc84
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Xavi za takie biadolenia nigdy nie będzie szanowanym trenerem. Zawsze to samo Barca grała dobrze ale trawa, przeciwik chciał wygrać bardziej, przegrywamy pechowo itp. Serio nie wiem co on ma w głowie. Słuchać się nie da. Czemu taki Carlo potrafi rozsądnie się wypowiadać, a nasz profesor zwala zawsze na jakieś tsunami?
0
@AxelF fakty są takie, że ewidentnie wchodzi w d... Tebasowi. Jak można wycofać się z pozwu przeciwko CVC? To jest poważny człowiek?
0
@lucca87 samo zejście z pensji nie wystarczy. Trzeba jeszcze City zapłacić za transfer 80-100 mln. Kasę to z d... weźmiemy jak nie sprzedamy? Obecnie nie ma szans na zawodnika formatu Silva chyba, że sprzedamy 2 ważnych graczy.
0
@Maker0 przecież każdy wie, że tak nie jest zwłaszcza Perez. Więc takie akcje tylko bezsensownie nakręca kibiców Bracy
0
@ini_barca jaki duży transfer masz na myśli?
0
@lucca87 ale z czym? Nie mam racji?
0
XD--taki komentarz wystarczy
0
@TheProdigy wiem, że jest ale to nie on doprowadził nas do takiej sytuacji w jakiej się znadujemy. To, że fatalnie zarządza LL to oczywista sprawa, to że jest bucem też. A Real co ma do tego? Jedyna opcja to zakończenie rządów Tebusia, czy to możliwe nie wiem.
2
@Barca1922 jestem po prostu realistą. Ewidentnie widać, że Laporta kręci aż oczy bolą.
8
@Barca2022 ja pierdziele zawsze ktoś musi dowalić że Madrycka. Co ma do tego chłopie Real? To nasze zarządzie doprowadziło do tego gdzie jesteśmy. Nikt inny. A że Tebas to błazen wiemy nie od dziś. Dodam, że nasz Lapcio wchodzi mu w dupe beż mydła, a taki był twardy. To jest żałosne jak Lapcio chciał wejść w CVC dla Tebusia
2
O jakim B.Silvie część osób piszę? Obecnie zalegamy z rata dla City za Ferrana xD Pisałem już o tym wcześniej, że Obecnie możliwa będzie sprzedaż kogoś z ważnych graczy żeby zbilansować budżet. Możliwe, że FDJ pójdzie pod scyzoryk. Sprzedaż Raphini mało się opłaci bo jest amortyzacja i jedynie mocna oferta będzie dla nas na plus. Oferta rzędu 90 mln co jest niewykonalne. Ansu jak ktoś da 20 mln to max. Czasy są fatalne ale źle zarzadzy klub przez Laporte szybko nie odbije się od dna
1
@sumek37 żeby kupić Silve to musimy sprzedać zawodników za min 200 mln. Bo połowę tej kwoty możemy przeznaczyć na transfery. A sam tansfer Dembele to przy obecnej klauzuli to zysk dla klubu bagatalne aż 25 mln. Nie rozumiem jak Laporta mógł podpisać takie gowno z Dembele. To kryminał
1
@DawidekFCB pewnie, że można. Tylko jeden i drugi napisali wspaniałą historie. Jestem może z tych co bardziej żyją teraźniejszością. Leo fenomen i CR też. Ja mimo wszystko podczas rywalizacji i niechęci doceniałem też geniusz piłkarza Realu. Fajnie, że można było to wszystko oglądać
0
Ogólnie nie rozumiem fascynacji Messim w Miami. Oczywiście to fenomen i wspaniały piłkarz ale już nie jest częścią Barcy. Rzecz jasna życzę mu dalszych sukcesów i magii. Powinniśmy skupić się na tym co jest obecnie. Swoją drogą ta fenomenalną rywalizacjia Leo z CR7. To było coś czego nie da się nigdy zapomnieć.
0
Też mi sensacja. Skutki uboczne mieszania kiszonych z jogurtem.
0
@aldewir a co z Ferranem i płatnością za transfer? Czekaj oni zapomną;)
1
Kurde co za bzdury. Jaki Silva? Jak my zalegamy ostatnią ratę płatności za Ferrana;) Z takim badziewiem jakim obecnie jesteśmy nikt interesów robić nie będzie. Laporta i jego ogólnie działania są coraz bardziej irytujące. Zacznij chłopie o dlugofalowje restrukturyzacji! Co do samego Felixa to ewentualny transfer będzie głupotą, pod względem sportowym i finansowym.
1
@Encore why? To świetny piłkarz
0
To jak to jest? Dalej zalegamy ratę za Ferrana i naszym głównym celem jest B. Silva? XD
0
Abde to niestety nie poziom na Barce
0
@fcbarcafan19 co ty bierzesz?:D
0
@macio_944 ostatnio to Vini robił naszego kochanego Araujo jak dziecko. Więc nie chciałbym dnia przed zachodem słońca
0
@Survier bramka za 55 mln. Niezły deal ;)
1
@Firestone jasne że w ratach. Ale wskoczyło info, że City się denerwuje bo nie płacimy w ustalonym terminie
0
Maskara. Zalegamy jeszcze z płatnością za Ferrana 40 mln.
0
I te pitu pitu. On jest młody dajmy mu szansę. To nie poziom na Barcę i tyle. Dobry jest na średniaka LL ale nic więcej.
2
@sokot na PO imponował kiedy i z kim? Pozycja masakra to typowy ŚO.
0
@Danqoo masz rację. Ale mnie nie przekonuje kilka aspetków u tego gracza. Mając na uwadze, że ma to być typowa 9
- słaby technicznie
- wzrost 172
- strzela głownie jedną noga co jest dla obrońców bardzo przewidywalne
Reasumując wolałbym taką kasę wydać na Gulera. Kot w worku to bardzo dobre okreslenie.
0
@ShawnC oglądałem. I później wyciągneli z tego wioski. Teraz ich najsłabsza pozycja po za N to PO. Wtedy przegrywali głównie w środku pola. Jesli opanują środek pola to już nie poszalejemy. Niestety wszystko wskazuje, że tutaj mają bardzo duża przewage. Dodać jeszcze ich rezerwowych i naszych to przepaść.
1
@ShawnC zniszczyliśmy? No przesadziłeś. Bellingham to ich brakujący element. Pisał kiedyś o tym JarekS. I tu się zgadzam. Mają mocarną pomoc. Możemy sobie myśleć i pisać ale oni idą za trendem obecnego futbolu. A my dalej siedzimy w epoce titki taki.